Останні записи в блогах

 • Оновлений «Погляд» в блозі Погляд · від Ржавый жбан судьбы · додано 08.01.2012 07:19

  Оновили дизайн і функціонал сайту. Багато штук ще буде дороблятись і змінюватись, але дуже кортіло показати ;) Всі знайдені недоробки чи глюки складайте тут в коменти.

  10 коментарів
 • Що подарувати коханій людині на Новий Рік??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.12.2011 18:08

  З цією проблемою напердодні свят зіткнулися всі, тож нижче пропоную вам ідеї людей, які відгукнулися і взяли участь в моєму невеличкому опитуванні.

  Алена Мекаревич
  Алена Мекаревич

  - подарить романтический вечер)

  Алексей Могилевец
  Алексей Могилевец

  Я буду дарить духи. А вы как хотите.=)

  Olga Baccio
  Olga Baccio

  Подаруйте щось таке,щоб часточка цього подарунка була і в тебе і в неї)

  Юлія Демусь
  Юлія Демусь

  Я б подарувалаякусь дрібничку, але яка б була поряд цілий рік - прилок. прикрасу, скарбничку для прикрас... можна щось з одягу, але то сезонні речі.. можна якийсь набір для гри і грати потім разом в цю гру. або навчитися разом грати... коханому я б подарувала щось з техніки - флешку до телефона чи компютера, наушники, годинник, футляр для окулярів або рукавички... але досі ще не вирішила, що подарую...

 • Віршо-листи у небесну канцелярію в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 24.12.2011 23:25

  Те, що поети у дорослому віці залишаються дітьми – відомо, напевно, всім. А як вони очікують дива – можна було дізнатися на літературному заході «"Please Mr. Postman!", або Ці листи зникають опівночі», який відбувся 22 грудня 2011 року у львівській книгарні «Є». Поетки Галина Крук, Мар’яна Максим’як та Галина Хома розповідали присутнім цікаві та веселі випадки зі свого життя, які були пов’язані з радістю дарування.

 • Як перетворити навчальний предмет у фестиваль інтерактивних театрів??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 22.12.2011 20:44

  14 грудня 2011 року в актовій залі Житомирського державного університету імені Івана Франка був проведений ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕАТРІВ «Обєктив’НА реальність». Мав за щастя поспілкуватися з ініціатором цього фестивалю Інною Палько- викладачкою, котра перетворила навчальний предмет в фестиваль театрів.

  Як з’явилася ідея проведення даного заходу?

  Інна Палько
  Інна Палько

  ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕАТРІВ «Обєктив’НА реальність»,був обраний для залікового заняття з дисципліни «Основи сценарної роботи соціального педагога». Даний предмет є новим, складається з трьох модулів, а крім того, вимагає не просто знання теоретичного матеріалу, який передбачений навчально-методичним забезпеченням курсу, але не гарантує вмінь студентів при виконанні запропонованих завдань, тому необхідний був практичний вихід, зокрема, на самостійну роботу студентам було запропоновано опанування методикою проведення форум-театру; підготовка сценарію соціальної реклами та її зйомки (кращі зразки соціальної реклами були показані на Фестивалі). Ідея передбачала своєрідний експеримент, на участь в якому було заявлено 9 новостворених інтерактивних театрів.

 • Паперовий світ Симони Лоуренсо (Simone Lourenco). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 21.12.2011 23:50

  Симона Лоуренсо (Simone Lourenco) народилася в 1974 році в Ріо-де-Жанейро, та в досить молодому віці переїхала до Нью-Йорку. Її батьківщина, Бразилія, яскрава країна з дивовижною барвистою рослинністю, само-по-собі просто не могло не залишити слід в творчості Симони. З дитинства вона любила малювати, і чим професійно почала займатися з 1997 року, працюючи в графіці, в основному над монотипіями та офортами. Та коли Симона звернула увагу на папір, як матеріал для втілення творчих ідей, він їй дуже сподобався, настільки, що вона продовжила свою мистецьку діяльність виключно з ним.

 • За трьома зайцями в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 21.12.2011 18:51

  Кіно/рецензії

  Назва фільму: «Кохання по СМС»

  Рік: 2011

  Країна: Канада

  Жанр: Мелодрама/комедія

  Режисер: Уорен П. Сонода

  Ролі виконують: Джейсон Льюїс, Карлі Поуп, Ерік МакКормак, Лайам Кард, Крістен Холден-Рід, Крістен Хагер.

  Продюсери: Марк Ріго, Майкл Бейкер, Марко Таларіко.

  Тривалість: 90 хв.

  Виробництво: «STRIDENT FILMS»

  Автор сценарію: Лайам Кард

  Композитор: Крейг МакКоннелл

  Оператор: Джеремі Беннінг

  Чому молоді люди частенько знайомляться онлайн? Або…

  Чому нерідко люди спілкуються через смс, телефоном, а то й в чаті соціальної мережі? Можна мати одного партнера, кандидата на кохання всього життя, а дехто має аж трьох.

  З чим це усе пов язано? Це від страху залишитись самотнім до кінця днів своїх? Егоїзм? Чи вимушена гра, що зумовлена браком простору для кохання, спілкування і вражень?...

  За такі питання та їх вирішення беруться головні персонажі фільму «Кохання по СМС».

  4 коментарі
 • Ігор Ясенівський: «Вечеря з голодним письменником за кошт читача» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 17.12.2011 23:10

  Бути письменником дуже непросто, це відомо з історії літератури та різних драматичних оповідей про життя класиків. А як бути молодим письменником? Як виявилось, не менш драматично, але якщо ставитись до усього з гумором – то дуже весело. Про це мені дотепно і красномовно розповів молодий львівський поет Ігор Ясенівський, автор збірки поезій «Поетичне «Я», фіналіст літературного конкурсу ім. Б.-І.Антонича, лауреат літературного конкурсу «Витоки». У середині минулого десятиліття очолював Клуб молодого автора та працював секретарем Львівського відділення Спілки письменників України, тож мав нагоду поспостерігати зблизька за життям письменників та й самому відчути його радощі і прикрощі.

 • Журнал "Крилаті" має девіз - "усі люди є крилатими" в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 17.12.2011 00:10

  Нещодавно побачив світ оновлений випуск журналу для дітей «Крилаті» за листопад-грудень 2011 року. Редакція пропонує дітям та їхнім батькам багато цікавого, детальніше про це у розмові з головним редактором журналу, письменницею Тетяною Винник.

  Журнал «Крилаті» має давню історію. Більш ніж півстолітні традиції зобов’язують. У чому сучасний журнал доповнює попередні набутки? Що залишилось незмінним, а що змінилось під впливом часу?

  Журнал «Крилаті» є проектом Спілки Української Молоді у світі. Він має свою довгу історію і вже є історичним документом. Перший номер журналу українського юнацтва "Крилаті" вийшов у 1949 році, коли в Канаді розпочалось видання журналу для молоді "На Варті".

 • ДРАМАТИЧНА ІСТОРІЯ АНДЖЕЛІНИ ДЖОЛІ в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 16.12.2011 16:26

  Рона Мерсер "Анджелина Джоли: Всегда оставаться собой". Оригінальна назва: ANGELINA JOLIE Portrait of a superstar Биография. М. Ексмо. 2011

  Жінок негарних не буває. Їх краса, просто, різна. Іноді нею (красою) захоплюється лише один чоловік, а іноді декілька, а трапляється, що цілий світ. Про одну з чарівних жінок красою якої захоплюється цілий світ, і йдеться в документальній книжці-життєписі американської письменниці Рони Мерсер «Анджеліна Джолі: Завжди залишатися собою».

 • Щиро запрошую на ТЕПЛУ ВИСТАВКУ! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 15.12.2011 20:05

  Друзі, хто живе в Києві, чи буде в столиці, хоча б проїздом, 16 грудня — не відмовте собі в задоволенні "погрітися" на відкритті затишного мистецького збіговиська, яке матиме таку чудову назву: ТЕПЛА ВИСТАВКА. А виставка обіцяє бути справді теплою, адже вона експонуватиметься в гостинній мистецькій галереї P.ART.COM, в дружній атмосфері. І будьте певні, вам там не дадуть не лише замерзнути, але й нудьгувати. І тепло вам буде від затишної домашньої атмосфери дружнього спілкування, і, саме основне, від чудової експозиції дизайнерських ламп, подушок, арт-листівок та живопису різних художників, майстрів та дизайнерів Києва та інших міст України. Друзі, потіште себе святом! Кожен зможе знайти тут "теплий" подарунок для себе, для рідних і друзів — "тепла" вистачить всім!

  Відкриття виставки 16 грудня о 18.00, за адресою вул. Рейтарська №2, Київ.

Всього 1054 на 106 сторінках