Останні записи в блогах

 • Паперове диво Олени Турянської. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 18.01.2012 00:54

  Мабуть, не з яким художником я так довго не знайомилась, і не з ким з мистців так не бажала побачитись, як з цією художницею...

  Коли я, у 2008, побачила витинанки Олени Турянської в інтернеті, я ще не знала їх автора, але дуже хотіла познайомитися і побачити це паперове диво наживо. Шукала про неї хоч якусь інформацію в інтернеті, та нічого конкретного про цю художницю так і не могла довідатись, окрім того, що живе вона у Львові і працює з папером. А в інтернеті інформації про неї було катастрофічно мало. Але чому, як так? Такі геніальні речі, і не десь там в Європі чи Америці, а тут, в нашій країні, практично поряд, створює талановита жінка з паперу, і я не можу їх побачити...

  Час йшов, справи і життя вносило свої корективи, і я на якийсь час навіть забула про свої наміри розшукати загадкову художницю. Але, подзвонила моя подруга, і випадково в розмові згадала про Олену, так як бачила її роботи на виставці, а ще пізніше інша моя подруга із захопленням розповідала про те, як побувала у Олени в майстерні, бачила її витинанки і дружньо спілкувалася з нею. І тут, я вже серйозно вирішила йти на пролом – взнати адресу і нагло припертися до неї в майстерню, адже як це, я так довго хочу з нею познайомитися, і, здається, всі навколо її знають, лише для мене вона залишається загадкою.

  І от, що значить думки матеріальні – за якийсь короткий проміжок часу вона сама пише мені повідомлення з метою познайомитися. Ну, ви ж мене розумієте, моєму здивуванню і радості не було меж! І вже за якийсь час я у Олени в майстерні: п'ю каву, витріщаюся на її витинанки, захопливо слухаю її розповіді, розглядаю матеріали та інструменти, з якими вона працює, і, звичайно, беру інтерв'ю, адже впевнена – не лише я хотіла б з нею познайомитися і побачити її твори. Тож, друзі, приєднуйтеся до нашої бесіди і знайомтеся з з художницею, дизайнеркою інтер'єрів та організаторкою міжнародних мистецьких проектів Оленою Турянською!

 • Дебютний роман Марії Ряполової «Бурецвіт» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 17.01.2012 19:28

  Мабуть усі з дитинства пам’ятають казку Івана Франка «Коли ще звірі говорили». Тепер, коли дитинство позаду, час дізнатися, що говорять також рослини. У цьому переконує книга Марії Ряполової «Бурецвіт» (Львів: Кальварія, 2010), яка поєднує у собі міфологічні та фантастичні елементи сюжету. Міфологізм виявляється у загальнотематичній філософії цього роману – тісна пов’язаність життя людей з рослинним світом. Цей зв’язок може бути як повсякденним – крамниця з рослинами, що розмовляють, слухають, плачуть, так і символічним – орхідея долі, яка надає своєму власнику відчуття гармонії з собою та світом, повноти самореалізації. Останнє Олексій Лосєв іменує чудом – коли людина віднаходить саму себе.

  Пошук – центральний мотив роману молодої авторки. Тож зрозуміло, що дорога стає одним з провідних образів, який розкривається на двох рівнях. Дорога як мандри, пригоди, якими насичений твір, і дорога як особистісне зростання, доростання до себе самого. Останнє речення з роману, сказане про головного героя: «Переді мною стояв справжній Бурецвіт» (с. 255), має логічний наголос на слові «справжній». Виявляється, ті люди, які знаходять себе перебувають у меншості. У романі вони названі володарями орхідеї долі.

 • Як списати на екзамені??? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 17.01.2012 09:26

  Під час сесії більшість студентів задає собі питання: "Як списати на екзамені?". Мені й самому доводилося грішити таким чином, але палити себе якось нелогічно.=) Я підготував для вас підбірочку цікавих способів списати від людей, яким доводилось зустрічатися з креативністю та винахідливістю студентів та школярів.

  Зоряна Головецька
  Зоряна Головецька

  Пам'ятаю,як моя подружка приклеїла шпаргалки з відповідями на підошви.))На контрольній ними скористалась, а зняти забула... Тож коли йшла додому з уроку, то всі перехожі вивчали алгебру по "її слідам")))

  А ще, був випадок з одним знайомим,який зазделегідь знав, що його викличе викладач до дошки. Тому без усіляких пересторог вирішив допомогти собі, і написав підказки прямо на дошці. Учитель прийшов,але так нічого не помітив. А мій знайомий отримав гарну оцінку.

 • Переможець Х-фактору Віктор Романченко ще не почав витрачати два мільйони в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 16.01.2012 21:06

  Фіналісти другого сезону Х-фактору в рамках туру 15-ма містами України завітали до Житомира, який став другим містом після столиці, що зустріло у себе новоспечених зірок.

  Мав за щастя поспілкуватися з переможцем шоу Х-фактор Віктором Романченко.

  Які враження від житомирської публіки?

  В мене не такий великий досвід, щоб говорити хто кращий, а хто гірший. А взагалі, дуже теплий прийом, дуже класна публіка і красиве місто.

  Як вам виступалося перед незнайомою публікою?

  Житомир- це перше незнайоме нам місто. Можна сказати "перший старт", але виступати було не складно, бо на прямих ефірах, де були наші перші виступи, переживань було набагато більше. Мені здається, що всім учасникам було виступати простіше, оскільки вже є трошки досвіду.

  Фіналісти Х-фактору
  Фіналісти Х-фактору

  Як думаєш, чи не будуть вас сприймати як другорядних артистів, через те, що це був другий сезон, а не перший?

 • Загадки нових львівських маршрутів в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 15.01.2012 22:33

  З нового року життя львів’ян стало особливо цікавим. Міська влада подбала про те, щоби мешканці міста розвивались інтелектуально, вичаючи нову маршрутну мережу, та фізично – плюнувши на ті маршрутки, які їдуть невідомо звідки і куди, – ходили пішки. Нововведення розвиває у львів’ян ще й витривалість – ходити пішки доводиться і в дощ, і в завірюху, бо ж багато міських районів між собою дуже погано сполучені, або й взагалі не сполучені. Зміна транспортних маршрутів чітко розділила львів’ян на дві категорії – тих, які мають нещастя послуговуватись маршрутними таксі і тих, які на власному авто мають щастя насолоджуватися безкорковими дорогами центральної частини міста.

  3 коментарі
 • Ангеліна Москаленко: «Дредлоки кардинально змінюють людей» в блозі Неформат · від Демчук Софія · додано 15.01.2012 00:25

  Про дредлоки складено багато міфів. Говорять, що вони псують волосся, їх носять растомани та легко заплітаються в домашніх умовах. Сьогодні наш гість Ангеліна Москаленко. Дівчина майстер з плетіння дредів. Вона і розвінчуватиме міфи і розкриє всі таємниці

  1 коментар
 • Олена Ренова: «Моє дитяче захоплення стало справою мого життя» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 14.01.2012 14:51

  Катерина Ющенко мало не розорила свого чоловіка, коли побачила на одній із виставок прикраси житомирської майстрині з бісероплетіння Олени Ренової. Не зважаючи на свій молодий вік жінка вже встигла стати реалізованою особистістю. Вона робить прикраси для дружин житомирських та столичних політиків. Її кожна нова колекція – це вибух творчості та багатство уяви, їх часто використовують під час модельних показів та залюбки одягають на круті тусівки столичні “світські левиці” та закордонні гості. Олена Ренова не витрачає даремно ні хвилини, вона завжди бажаний учасник різних виставок народної творчості.

  Сьогодні нашим гостем є майстер з бісероплетіння Олена Ренова.

 • Марина Паснаєва: «Подіум - це свого роду адреналін, а дівчата - моделі, як невелика сім'я» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 14.01.2012 01:34

  Вона мріє стати учасницею UFW і вірить, що це відбудеться не забаром. Марина Паснаєва ніколи не потрапляла на шахрайський гачок псевдо-модельних агентств, її «не кидали на гроші», колежанки-моделі не псували одяг та взуття. Про роботу в Китаї дівчина згадує з великим задоволенням. Сьогодні наш гість модель

  Марина Паснаєва

 • П'ятниця 13 - нещасливий день? (Думка молоді.) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 13.01.2012 13:40

  П'ятницю тринадцятого багато людей називають нещасливим днем, але чи варто вірити у забобони???

  Я провів невелике опитування серед молоді і дізнався їхню думку з цього приводу. Нижче пропоеую вам ознайомитися з результатами моєї роботи:

  Настена Пецык
  Настена Пецык

  Я в это не верю. Просто сочетание одного и другого приводит нас в какой-то легкий ужас, стрем, что ли)на самом деле несчастливым днем может оказаться,как показывает практика,самый обычный,казалось бы,денек.вот так). И еще, со мной никогда ничего неприятного не случалось в пятницу 13.=)

  Вікторія Космацька
  Вікторія Космацька

  Число 13 вважається поганим числом - мовляв, "чортова дюжина" завжди приносить одні тільки неприємності! А коли вона поєднується із п'ятницею - то просто ховайся.

  Число 13 часто символізує щось погане: наприклад, 13 духів зла у

  Каббалі,втілення злих насмішок, непокою, зради, а ще є Іуда, який вважався апостолом № 13.

  Але у кожній ситуації можна знайти як негатив - так і позитив. Як склянка з водою - вона може бути напівпуста або напівповна.

  Вікторія Васильчук
  Вікторія Васильчук

  У що віриш - те й здійснюється) Якщо не хочеш, щоб п'ятниця 13 стала для тебе нещасливим днем -просто забудь! Викинь це з голови і все буде прекрасно. Сила думки - це те, що працює завжди. І Зовсім не важливо вірите ви в це чи ні! Тому Влаштуйте в своїй голові рай- і впевнено йдіть до цілі! Якщо ви щиро віритимете в краще- то ніяка П'ятниця 13-ого вам не стане на шляху!

 • Анна Мантула: «Обожнюю божевільного Гальяно за його неймовірну творчу енергетику» в блозі Фан-зона · від Демчук Софія · додано 13.01.2012 00:42

  Її перші колекції були створенні на четвертому курсі університету. Перша була присвячена джазу, оскільки це її улюблений стиль в музиці. Друга-батерфляй, її ідея в тому, наскільки ця істота геніальна, наскільки її краса потужна при такому маленькому розмірі. Це була колекція поклоніння природі. Ця колекція отримала перше місце на найпрестижнішому конкурсі. Обидві колекції вийшли в фінал на конкурсі в Москві.

  Сьогодні наш гість дизайнер взуття, за плечима якої семилітній досвід роботи в Китаї Анна Мантула.

Всього 1054 на 106 сторінках