Останні записи в блогах

 • Створення з нічого ЩОСЬ від Ліат Янів. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 01.02.2012 17:02

  Все почалося з маленького поросяти...

 • "Нехай мене покритикує одна розумна людина, ніж схвалить сотня дурнів",- Костянтин Куліков в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 30.01.2012 17:50

  Пропоную вашій увазі інтерв'ю з Костянтином Куліковим - керівником ЖММГО „Оксія”, яка була заснована у серпні 2002 року як молодіжна організація „Роза Иерихона”. Ця організація розвиває діяльність у кількох напрямках: література, музика, фотографія, образотворче мистецтво. Результати творчої діяльності членів організації оприлюднюються періодично на виставках-презентаціях, творчих вечорах, концертах, у пресі та самостійних виданнях.
  Серед здобутків організації потрібно відзначити перемоги на всеукраїнських та регіональних конкурсах.

  Костянтин Куліков
  Костянтин Куліков


  Костю, як все починалося?
  Фактичним початком організації можна вважати діяльність неофіційної організації "Провінція", яка веде відлік від часу проведення свого першого засідання 18 серпня 2000 року, де власне я й запропонував створити літературне об’єднання. За період існування „Провінції” видано п’ять альманахів з однойменною назвою, проведено декілька авторських вечорів та поетичних вистав.

  ФестивальОксія
  ФестивальОксія
  4 коментарі
 • Економічне зростання в Україні 2009-2011 рр. в блозі Макроекономічний огляд · від kseniya_www · додано 28.01.2012 19:08

  Динаміка зростання валового внутрішнього продукту за 2009-2011рр
  Динаміка зростання валового внутрішнього продукту за 2009-2011рр


  ВВП в 2011 році значно буде вищим показника 2010 року. Зокрема в першому кварталі 2011 року ми бачимо темп приросту ВВП в порівнянні із показником за 2010 рік на 20,11%, в другому кварталі на 21,65%, в третьому кварталі на 27,32%. Очікуване зростання в четвертому кварталі також не менше 20%. Зростання ВВП в 2011 році свідчить про відновлення економіки після кризового періоду.

 • Оптимізм та цитрусові в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 27.01.2012 23:10

  Про користь цитрусових для здоров’я – знають усі. Любов до них – також відчувають майже усі, особливо взимку, коли вибір українських фруктів невеликий. Тож писати перелік вітамінів, що містяться у цих фруктах та описувати позитивні результати їх використання у раціоні – не будемо. Натомість, спробуємо поцікавитися психологічним впливом цих фруктів на людину.

  Розпочнемо з мандарин, бо ж вони найменші :). Насамперед, нашу увагу привертає колір. Яскравий, особливо бажаний у холодні та вологі осінньо-зимові дні. Оранжевий колір має позитивний психотерапевтичний вплив на людину. Це колір радості, задоволення, легкого авантюрництва, енергії та сили. Він мобілізує людину, підсилює у ній бажання до самоствердження. Водночас, цей колір діє заспокійливо та розслаблює у конфліктах. Якщо у вас трапився напружений день – візьміть мандарин і, перш ніж з’їсти, трохи помилуйтеся. А якщо надумали з кимось сваритися, або хтось виявляє щодо вас таке бажання – запропонуйте спершу пригоститися мандаринами – тут заспокійливий ефект матиме не лише колір, але й послідовне відривання дольок – за цей час ви матимете змогу добре подумати – варто сваритися чи ні.

  3 коментарі
 • Як підготуватися до ЗНО??? (розповідають студенти) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.01.2012 18:39

  Ви ще не студент??? Тоді Вам до нас!!! Зовнішнє незалежне оцінювання вже на носі, і цим матеріалом я розпочинаю підбірочку опитувань, за допомогою яких спробую дати поради випускникам. Перше питання, яке виникає: "Як готуватися???". Відповідь на нього ви знайдете нижче.

  Дар'я Костюшко
  Дар'я Костюшко


  Для початку, треба вірити в себе. Остаточно визначитись з вибором предметів. Більшу увагу приділяти основним предметам. Не вішати ніс. І кожного дня хоча б 2 години витрачати на підготовку. Якщо є мета, то успіх прийде обов`язково.

  Віта Демусь
  Віта Демусь


  Краще більше часу приділяти підготовці безпосередньо перед ЗНО. Більше готуватися самостійно. Тільки незрозумілий матеріал опрацьовувати з репетиторами. Вибирати добре знані предмети для здачі, то і підготовка значно полегшиться.

  1 коментар
 • "До плівки я повернусь обов'язково", - Іванчук Дар'я в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 24.01.2012 19:13

  Житомиряни, а також гості міста, з 17 по 29 січня, завітавши до "Кавоманії" (вул. Московська 24-Б), мають можливість ознайомитися з фотовиставкою "Сьогодення". Особисто для мене дивним було те, що автором фотовиставки є школярка. Іванчук Дар'я - учениця житомирської ЗОШ №28, розповіла нам про те, як робила свої перші кроки у фотомистецтві, та яким бачить своє майбутнє в ньому.

  Іванчук Дар'я - молода фотохудожниця, автор фотовиставкиСьогодення
  Іванчук Дар'я - молода фотохудожниця, автор фотовиставкиСьогодення


  Як виникла ідея персональної виставки?
  Мені випала можливість зробити виставку, і я нею скористалась. Давно вже збиралась, але так от якось зненацька все вийшло. Організували все за тиждень.
  Чи не вважаєш себе молодою для авторської виставки?
  Не думаю, що вік відіграє важливу роль. Я не вважаю себе професійним фотографом, але для того, щоб щось вийшло потрібно працювати. Це моя перша виставка, і я не вважаю це перемогою, це лиш крок, який я зробила в житті.

  Відкриття фотовиставки в Кавоманії
  Відкриття фотовиставки в Кавоманії
 • Як не застудитися взимку? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 23.01.2012 11:36

  Традиційно взимку всі хворіють грипом та застудою, але ж є люди яким вдається уникнути нашестя вірусів. Є безліч порад, завдяки яким можна вберегтися від застуди, тож я вирішив провести невеличке опитування, в якому попросив людей поділитися своїми рецептами здоров'я.

  Марина Каплун
  Марина Каплун

  Щоб не застудитися потрібно тепленько одягатися, частіше пити гаряче та тікати подалі від усіх переносчиків зарази. Якщо вам довелося довгий час перебувати на холоді, то можу порекомендувати випити чашечку глінтвейну, але не захоплюватися сильно цим напоєм, бо бажаний результат змінять небажані наслідки. А при застуді чудово допомагає варення, особливо малинове, чи грушове, чи абрикосове - на ваш смак.)

  Петро Авраменко
  Петро Авраменко

  Корінь імбіря додавати до їжі, або просто тоненько відрізаний ломтик з медом. Але найкращий спосіб це не вірити у хворобу. Тоді хвороба не вірить у свої сили.

 • Як чоловіки ставляться до дівчат, що палять? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 18.01.2012 21:11

  Коли бачу дівчат, які йдуть вулицею і смалять цигарку,- в мене з'являється відчуття легкої відрази. Мода? Мені здається, що мода тут ні до чого. Я вважаю, що жіночий фемінізм багато людей розуміють не так, як то мало б бути... Тож, любі жінки, не потрібно виправдовувати себе, просто почитайте думки чоловіків з цього приводу, і зробіть для себе висновок.

  Андрій Мартиненко
  Андрій Мартиненко

  Одна фраза - очень негативно!!!

  Ігор Шурпан
  Ігор Шурпан

  До цих «чудернацько димлячих паравозиків»? З сумом та жалем. Смішно дивитися коли юнки і вже дорослі жінки ховаються на задвірках або інших малолюдних місцях «щоб батьки не дізналися». Сумне видовище...

 • Роман Веремейчик не збирається робити сольної кар'єри в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 18.01.2012 15:49

  За час проекту "Х-Фактор" Роман Веремейчик пригледівся багатьом дівчатам, і житомирська публіка не є винятком. Після концерту він був чи не найпопулярнішим у бажаючих взяти автограф та сфотографуватися. Під час свого інтерв'ю він розповів нам про те, чим планує зайнятися в найближчий час та ще багато цікавого.

  Роман Веремейчик - виступ в Житомирі
  Роман Веремейчик - виступ в Житомирі
 • Паперове диво Олени Турянської. (продовження) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 18.01.2012 13:54

  ...продовження розмови з художницею, дизайнеркою інтер'єрів та організаторкою міжнародних мистецьких проектів Оленою Турянською.

Всього 1054 на 106 сторінках