Останні записи в блогах

 • Чого чоловіки хочуть на День святого Валентина (відповідь жінкам) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 11.02.2012 17:51

  Нещодавно в блозі опублікував матеріал "Що жінки хочуть отримати на День святого Валентина?", а потім зрозумів що таким чином дискрімінував чоловіків, бо їх це свято також стосується.
  Я, на День святого Валентина, хочу побути з дівчиною яку кохаю поруч. Чого хочуть інші чоловіки? Це ви дізнаєтесь тільки прочитавши публікацію нижче.

  Дмитро Скачков
  Дмитро Скачков


  Жінки хочуть прикрас та романтики, а чоловіки - романтики зі своєю прекрасною. )))
  Дивне штучне свято - цей день св.Валентина. Для нерішучих - шанс розпочати стосунки. Для тих, хто не дає достатньо ласк і уваги протягом року - шанс реабілітуватись. Для комерсантів - шанс заробити. А для справжніх закоханих - кожна зустріч є святом. А найкращим дарунком - проведений разом час.
  Будьте справжніми!

  Александр Гаврильченко
  Александр Гаврильченко


  Хочу услышать"ДА"!На моё предложение руки и сердца!:)

  Артем Боседовський
  Артем Боседовський


  Тим чоловікам, у кого вже є з ким зустрічати це свято подарунок не потрібен, оскільки головним подарунком є їх друга половинка)))

 • Марія Шунь: "ми відповідаємо за óбрази, які ми приручили, як за звірят, пташок чи квіти" (частина 2) в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 11.02.2012 16:56

  Пропонуємо вашій увазі продовження розмови з українською письменницею в еміграції, громадською діячкою Марією Шунь.

  Ви живете у Нью-Йорку, інколи відвідуєте Львів. Як ці різні середовища впливають на Вашу творчість?

  Коли я в Нью-Йорку – то бачу свій стиль як суцільний перформенс у слові, тобто є одна велика концепція твору, а весь він нашаровується із різноманітних метафор чи колажів метафор, і коли твір готовий, то це – як скульптура, крути, верти її на всі боки, з кожним прочитанням щось нове побачиш, якусь деталь пов’язуючу. З чим пов’язуючу? – із конкретним місцем, часовим проміжком, клаптем назви вуличної.

  Нью-Йорк спонукає до дії, до конкуренції, випередити когось, передбачити щось, довести комусь щось, тут від прослуханої доброї поезії ніхто не оп’яніє, та й від самого терпкого доброго вина ніхто не cп’яніє (ніде й ніколи не бачила cп’янілих неімігрантів-американців!), тут ментально п’яніють самі від себе, коли мають змогу довести вищість своїх внедрених у Нью-Йорк, зрощених із Нью-Йорком ерудованих кількох моментів...

 • Володимир Гришко: "Коли українці співають, то італійці нервово курять в куточку" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 11.02.2012 15:46

  Нещодавно мав можливість відвідати концерт Володимира Гришко, де він виступив зі своєю естрадною програмою. Був приємно вражений репертуаром, хоч очікував більше класики. Після виступу ледь дочекалися маестро на прес-конференцію, на яку він не пішов поки не підписав всім бажаючим диски та не перефотографувався чи не з половиною залу. Пропоную вам невеличкий огляд із розмови Володимира Гришко з журналістами.

  Володимир Гришко
  Володимир Гришко


  Що змусило Вас змінити репертуар і повернутися до України?
  Зараз я на піку своєї вокальної форми, я можу співати все що завгодно: шансон, попсу, лірику, неокласику, оперу, народні пісні... Багато років я був за кордоном, але мене завжди тягнуло додому.

  Володимир Гришко
  Володимир Гришко
  1 коментар
 • 100 днів до фестивалю «Tattoo Collection 2012» в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 11.02.2012 03:55

  ХФЕСТ-АНОНС

  25 лютого 2012 в Київському байк-клубі Route 66 відбудеться вечірка присвячена початку підготовки 8-го Міжнародного фестивалю татуювання «Tattoo Collection 2012» • Ігор Донченко працює над картинами під час заробіток в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 10.02.2012 14:33

  Нещодавно сходив на виставку художника Ігоря Донченка "Теплий подих літа". Мав можливість поспілкуватися з художником та познайомитись з ним ближче, що пропоную зробити й вам. Для цього потрібно тільки прочитати інтерв’ю.

  Ігор Донченко
  Ігор Донченко


  Що можете розповісти про виставку?
  Ці акварельні роботи накопичились приблизно за чотири роки. Більшість з них із подорожей, тут і Карпати, і Крим, і вся Україна.
  Ви подорожуєте спеціально для створення картин?
  По різному буває. Цього року я був в Криму на заробітках,- привіз близько 60-ти етюдів.

  виставка Теплий подих літа
  виставка Теплий подих літа


  Чи є на виставці роботи з Житомира?
  З Житомира на цій виставці небагато робіт, в основному тут Крим. Це через те, що Житомир – місто де я працюю, а коли подорожую - з’являється можливість помалювати.

 • Марія Шунь: "ми відповідаємо за óбрази, які ми приручили, як за звірят, пташок чи квіти" (частина 1) в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 09.02.2012 16:10

  Дуже часто, якщо людина талановита, то поєднує у собі кілька важливих ролей. До таких людей належить Марія Шунь - письменниця і громадська діячка. Її творчість неоднозначна та цікава тим, що лежить на межі українського та американського світів (родом з Галичини, письменниця уже друге десятиліття мешкає у Нью-Йорку), її громадська діяльність актуальна, але поки не до кінця оцінена тими, для кого вона здійснюється - самими львів'янами. Марія Шунь авторка багатьох книг поезії, упорядник антологій, ідейний натхненник та активний діяч проекту "ЛеоПолтвіс", що спрямований на очищення та збереження річок Львова. Мені імпонує її небайдужість, що інколи виявляється у мовленні гострослівністю та емоційністю. Незабутнє враження залишає також незалежність життєвої позиції. Пропонуємо вашій увазі першу частину інтерв'ю з Марією Шунь.

 • Що жінки хочуть отримати на День святого Валентина? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 08.02.2012 17:01

  Вибрати подарунок, особливо до Дня святого Валентина, дуже складна справа. Чоловіки днями ламають собі голови, щоб зрозуміти чого хоче їхня кохана. Найкращий спосіб це дізнатися - запитати у дівчини. Але ж так сюрприз не вдасться!!! Для спрощення "мук" я провів опитування серед прекрасної половини людства. Кортить дізнатися чого жінки хочуть на День святого Валентина? Читайте нижче.

  Іра Леонець
  Іра Леонець
 • Яким має бути хороший бармен? в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 06.02.2012 22:38

  6 лютого всі бармени світу святкують своє професійне свято, тому в мене виникла ідея провести опитування на тему: "Яким має бути хороший бармен?" Провівши невеличке опитування, можу запропонувати вам перлік характеристик та навичок, які люди хочуть бачити в барменах.

  Анна Мартини
  Анна Мартини


  Хороший бармен в наше время редкость! Он должен быть быстрым и шустрым, ведь три часа ждать один коктейль никому не охота. Но как мне кажеться, в первую очередь, он должен быть креативным!Простого знания ингредиентов мало, нужно уметь заменять компоненты (если один из нужных отсутствует или закончился) так, чтобы не изменять желаемый вкус. Хороший бармен не только „коктейль-мастер”, но и, часто случается, терпеливый слушатель душевных излияний клиента, поэтому терпение и обаятельная располагающая улыбка тоже очень важные качества.

  Дмитрий Барановский
  Дмитрий Барановский


  Де б ви не були, саме від бармена залежить як якісно та швидко будуть обслуговувати клієнтів. В першу чергу бармен повинен бути завжди в хорошому настрої та правильно поводитись зі своїми клієнтами.
  Він повинен бути швидким та точним, а коктейлі повинні бути не тільки красивими на колір, а й мати приємний смак. Це я кажу як бармен.

 • ВСЕСВІТ МУЗИКИ В ПРОЗІ в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 02.02.2012 17:58

  А. Романо-Лакс. Испанский смычок. М.: Иностранка, Азбука-Аттикус, 2011. – 672 с.

  Замислитись лишень, яку силу над людьми має музика. Вона, й надихає, й заглиблює в спогади, й зворушує до сліз. Немає мабуть жодної людини чиє б життя не перетиналося б з цим чаруючим всесвітом. Всесвітом мелодії і гармонічних звуків, що лунають з магнітофону чи концертної зали, а чи з вуличної святкової сцени.
  Дебютний роман американки Андромеди Романо-Лакс «Іспанський смичок», ще один паралельний вимір-портал через який можна опинитися в тому всесвіті.

 • Житомирським студентам розповідали про рак молочної залози в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 01.02.2012 20:43

  31 січня в Житомирському агротехнічному коледжі пройшов семінар, під час якого студентам розповідали про способи виявлення та методи обстеження раку молочної залози. Також студентам розповіли про фактори ризику, які можуть спричинити онкологічні захворювання.
  Подібний семінар був проведений 24 січня для студентів ДПТНЗ «Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну».


  Інформаційно-просвітницькі семінари проводяться Наталією Кривой – заступником директора центру гендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка за підтримки Українського жіночого фонду та Фонду ім. Комен в Україні.

Всього 1054 на 106 сторінках