Останні записи в блогах

 • Творчість на тарілці в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 27.02.2012 22:35

  Іноді нам хочеться свята. Не по графіку і не за календарем, а наче просто так – без причини. І це не дивно, бо такі наші емоційні потреби – бути радісними і щасливими. А ще є фізичні, одна з них – бути ситими. Тільки ось хитрувати-мудрувати годинами на кухні не завжди хочеться, частіше за все – зовсім не хочеться. Виявляється, можна зробити привабливі страви зі звичних та простих продуктів, тільки додати до них трохи фантазії та натхнення. І тоді гарний настрій гарантовано!

  Звичайні канапки з твердим сиром та маслинами можуть бути з характером, якщо спробувати їх трішки підмалювати майонезом :)

  Якщо пофантазувати з помідорами та маслинами - канапки вийдуть наче живі.

 • Леопардик вдома в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 27.02.2012 20:16

  Кожен, хто має вдома кішку не раз помічав її гордість та самодостатність. Авжеж, бо у неї є впливові родичі – леви, тигри, леопарди, приручити та прибократи яких під силу далеко не кожній людині. А все ж… іноді хочеться мати вдома… тигренятко, або леопардика, хоч би для того, щоби полякати сусідів чи повихвалятися перед друзями. Та якщо ваші фінансові можливості обмежені, а любов до родини котячих велика – доведеться обрати милого пухнастого котика, який дуууже схожий на своїх впливових родичів.


  Бенгальський кіт схожий на леопарда, тільки ручного, який легко може уміститися в масштабах міської квартири.

 • Теплі і ніжні батіки Лариси Лукаш. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.02.2012 01:17

  Друзі, відразу хочу оголосити чудову новину, яка особливо стосуватиметься мистецтволюбів-киян та й, взагалі, культурних естетів, а також гостей столиці. Дуже скоро, а саме 6 березня о 17.00, по вул. Лаврській, 16/а, в Культурно-освітньому центрі "Майстер Клас", відбудеться відкриття виставки "ВЕСНА. ТЕПЛО і НІЖНІСТЬ".

  Чому ж я почала саме з цієї новини? А саме тому, що сьогодні у нас творча зустріч з автором робіт цієї виставки, художницею з Полтави, яка працює в красивій, ніжній і делікатній техніці батіку, займається текстильними колажами і авторськими листівками, створює неймовірні прикраси з бісеру. І про все це, та багато іншого, розповість вона сама — талановита і працьовита художниця, і по сумісництву красива жінка і любляча мама — Лариса Лукаш.

 • Олеся Самишкіна: "Я не живу, я творю своє життя" в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 23.02.2012 16:05

  Сучасна людина постійно кудись поспішає. Їй потрібно встигнути здійснити безліч справ і завдань, перелік яких ніколи не завершується. Складається враження, що людина постійно біжить, хоч не завжди знає куди саме хоче прибігти і чи рухається в правильному напрямку. У неї просто немає часу про це подумати. Коли ж людина зупиниться - від втоми чи за власним бажанням, вона матиме можливість зрозуміти одну просту істину - дорога не та по якій ми ідемо, а та, яка всередині у нас. Знайти свою внутрішню дорогу допомагає людям психолог київського Центру творчого розвитку особистості "Путь", арт-терапевт Олеся Самишкіна. Виявляється, знайти себе найлегше через творчість, варто тільки позбутися упереджень і дозволити собі творити.

  Пані Олесю, скажіть, будь ласка, чи здатність до творчості притаманна лише вибраним людям, чи, можливо, цю здатність мають усі, але не всі у собі виявляють?

  Способность творить – это естественное состояние любого человека. Ведь посмотрите на маленьких детей – вся их жизнь, каждая минута – это творческий процесс. Вот правда часто бывает, что родители грубо нарушают этот процесс… Все надо успеть, везде прийти вовремя, вести себя надо прилично… Конечно, все эти моменты очень ограничивают и ребенка, и развитие его творческих способностей. Да и, по сути, вся система образования (да и жизни вообще), практически, выстроена так, что для творчества просто не остается места. Создается иллюзия, что творчество в жизни – это большая роскошь, которую нельзя себе позволить.

 • Прикраси від Тетяни Чорної для натхненних панянок бетонних міст в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 21.02.2012 23:35

  Гадаєте, білизна на шнурівках звичайна річ, і більше ні на що, окрім реклами прального порошку, не можуть надихнути ці балконні гірлянди? А от і ні. Декого висячі катрани надихають на буквальні намиста, і після майстерної обробки вони стають оригінальними прикрасами на шиях творчих натур бетонних хащ.

  Ба, навіть пожована жуйка може легко стати витвором мистецтва. Не вірите? Правильно робите, адже ці прикраси з розряду "краще раз побачити, аніж сто разів почути". І тим паче, варто познайомитися з цією нестандартно мислячою дизайнеркою, адже це так цікаво зазирнути в чийсь світ думок і почуттів. Тож, знайомтеся з художницею Тетяною Чорною!

 • Оригінальні персні на дорозі не валяються (друга купка). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 18.02.2012 00:48

  Наздоганяючи попередню статтю про сучасні мистецькі персні, пропоную переглянути другу купку світових шедеврів ювелірного мистецтва. А тут є на що подивитися: оригінальні форми, цікаві кольори, нестандартні матеріали виготовлення і незбагненні техніки виконання. Приємного перегляду, друзі!

 • Оригінальні персні на дорозі не валяються (перша купка). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 16.02.2012 23:14

  Друзі, пропоную переглянути купку оригінальних ювелірних прикрас, зокрема звернути увагу на персні. Хто ж не знає того, що типовий, класичний перстень — це звичайне металеве кільце. Та, сучасний мистецький перстень далеко не типовий, а в деяких випадках форма і вигляд персня настільки нестандартна, що якби не бачити його на пальці, то навряд чи хтось здогадався б чим цей виріб є насправді. Отже, знайомимось з ювелірами, насолоджуємося мистецтвом ювелірно справи і надихаємось на творчість!

  1 коментар
 • Екстравагантні прикраси-скульптури Марджорі Шик (Marjorie Schick). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 13.02.2012 00:17

  Марджорі Шик (Marjorie Schick) вже більше чотирьох десятиліть творчо працює і викладає на відділі мистецтва, державного університету у Пітсбурзі. Її прикраси для тіла визнані і високо оцінені як в США, так й на міжнародному рівні. Вона часто приймає участь у виставках та експонує свої роботи по цілому світі.

 • Паперові ілюстрації Фіделі Сундквіст (Agnes Cecilia Fideli Siri Charlotte Sundqvist). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.02.2012 14:22

  Агнес Сесілія Фіделі Сірі Чарлотта Сундквіст (Agnes Cecilia Fideli Siri Charlotte Sundqvist), а скорочено Фідель Сундквіст, родом з Упссала, що в Швеції. Вона народилася у 1987 році. Отримала художню освіту у відомому в їхніх краях Університеті мистецтв, ремесел та дизайну Konstfak. З 2006 року живе і працює в Стокгольмі, вирізає з паперу і займається паперовою пластикою, створює ілюстрації з паперу й кольорового картону.

 • Дивовижні паперові скульптури Пітера Гентенара (Peter Gentenaar). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.02.2012 12:09

  Чи легко вас вразити, здивувати, зачарувати? Чи часто з вами таке трапляється? Щодо мене, то останнє яскраве враження я отримала нещодавно, коли побачила фотографії грандіозних паперових скульптур. Лише уявіть собі: сотня загадкових паперових скульптур ширяють під стелею в церкві абатства Сен-Рікье у Франції. От би побачити це чудо вживу...

  Це роботи Пітера Гентенара. Його повітряні тривимірні скульптури у виставкових експозиціях виглядають наче примари загадкової природи, і гойдаючись в повітрі здаються дивовижними рослинами чи живими істотами. Направду, його паперові шоу нікого не залишають байдужим, ще б пак, адже ці неймовірні конструкції наче ширяють в просторі як витончені паперові організми. В його скульптурах візуально працює усе: простота матеріалу, колір, текстура і форма, все це разом створює органічний витвір мистецтва.

Всього 1054 на 106 сторінках