Останні записи в блогах

 • Японська косметична церемонія в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 13.04.2012 00:59

  Кожна жінка прагне бути красивою. Існує безліч давніх і сучасних порад щодо привабливого зовнішнього вигляду жінки. Свої неповторні надбання у цій галузі має японська культура. Догляд за собою у цій країні сприймається не просто як гігієнічна та косметична процедура, а особлививй ритуал, що своєю неквапливістю нагадує чайну церемонію. Ставлення до краси та способів її підтримання у японців докорінно відрізняється від європейського.

  Насолода красою та гармонією

  Догляд за собою для японської жінки це не просто використання косметичних засобів, здійснення косметичних процедур, а можливість зробити своє життя красивим, насолодитися кожною миттю і подарувати собі хвилини щастя перебування віч-на-віч з собою. Косметична церемонія відбувається в атмосфері спокою, чарівної музики та приємних ароматів, що сприяє не лише хорошому догляду за тілом, але й позитивно впливає на емоційний стан жінки. Важливо, що косметичні процедури японська жінка ніколи не буде здійснювати поспіхом, в невеликих перервах між справами. Важливим є не тільки і не стільки результат, як сам процес, який має бути приємним та непоспішним.

 • Живий Шевченко в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 12.04.2012 00:00

  Коли у Львівському університеті ім. І.Франка на філологічному факультеті вивчають творчість Т.Шевченка, то чомусь книга Івана Огієнка «Тарас Шевченко» не потрапляє у перелік рекомендованої літератури. Принаймні, так було у мої студентські роки. І в мене довгий час було враження, наче чогось бракує: якогось свіжого, вільного погляду на творчість і особистість цього українського поета. І праці Григорія Грабовича тут не допомагали. Вони, звісно, цікаві, оригінальні, але не допомагають зрозуміти Шевченка як людину, творчу, неординарну, але чимось схожу на кожного з нас. Такі біографічні праці як «Життя Тараса Шевченка» Петра Зайцева, «Тарас Шевченко» Марієтти Шагінян та «Українські ночі, або Родовід генія» Єжи Єнджеєвича досить повно і докладно описують факти з життя поета, але він, все ж, залишається далеким, і розуміння його особистості не виходить за рамки шаблонного, того, що сформоване ще шкільною програмою.

 • Галерея "Коралі" — яскрава намистина в нитці мистецьких осередків Львова. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.03.2012 20:34

  Друзі, які у вас асоціації зі словом "коралі"? У мене коралі асоціюються з чимось авторським художнім, красивим кольоровим, ошатним вибагливим і разом з тим теплим і затишним. Все це можна сказати і про гостинний мистецький осередок — львівську галерею "Коралі". Господарями та натхненниками галереї є письменниця Христина Лукащук та художник Нестор Бордун.

 • Паперові квіти бразильської художниці Analu Prestes. в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.03.2012 21:12

  Analu Prestes — бразильська художниця, яка використовує у творчості папір, і працює виключно з тим, що торкається її серця і надихає — в основному це квіти. А розвиток її мистецтва стимулюють прогулянки в Ботанічному саду Ріо-де-Жанейро, спів птахів і гуркіт води, а також усі види мистецтва: художні виставки, кіно, музика, театр, танці. І звичайно, як усі бразильці, вона не уявляє себе без посиденьок зі своїх друзями, смачної місцевої їжі та напоїв.

 • Щирий одяг для записників і олівців від Паші, Іри та Жені (Papinarubashka & Jane Right). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.03.2012 14:52

  Друзі, як ви ставитеся до електронних записників? А до паперових? Не дивлячись на технічний прогрес і свіжоспечені електронні та цифрові новинки, все ж багатьом з нас зручніше користуватися звичайним паперовим записником і олівцем. І навіть якщо цифрові записники стануть ще доступніші (з матеріальної точки зору), впевнена, навіть тоді паперові записники не вийдуть з моди, принаймні серед тих, хто цінує і любить теплий дотик паперу і дерева, приємний шурхіт сторінок і шкрябання грифеля. А хто з нас хоч раз не медитував над перегортанням сторінок в записнику, хто не гриз тупий кінець олівця в мозковому штурмі геніальних ідей — хіба це було б можливим з електронним записником? Та якщо б і так, все ж це була б лише імітація... Та й вірші приємніше писати в паперовому записнику, а ескізи намальовані на папері виглядають особливо правдивими і щирими.

  Паперові записники і олівці зберігають не лише наші нагадування і плани на майбутнє, але й наші мрії, стани душі і серця, сподівання і надії — як не крути, але вони наші помічники і представники у всіх життєвих справах. І так само як і наш, їхній зовнішній вигляд розповідає про нас відверто і багато. Тож, їхній достойний "одяг" і вигляд — справа серйозна! Про це сьогодні й поговоримо з дизайнерами зовнішнього вигляду записників і олівців.

  З художницею, яка "одягає" олівці, ви вже знайомі — це Женя (Jane Right). Сьогодні буде з нею ще одна, свіженька зустріч. А також цікава бесіда з дизайнерами "одягу" для записних книжок, а саме сорочок — Пашою та Ірою, і їхнім дітищем "Папинарубашка" (Papinarubashka).

 • Вірші І.Огієнка як інтерпретація поетико-філософського світу Т.Шевченка в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 18.03.2012 23:39

  19 березня 2012 року у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка(вул. Туган-Барановського, 7) відбудеться наукова літературознавча конференція “Поет на службі народові”, присвячена шевченкознавчим студіям митрополита Іларіона (Івана Огієнка). Мета конференції – висвітлити та обговорити важливі аспекти шевченкознавчих досліджень відомого богослова, історика Церкви, педагога, мовознавця, літературознавця Івана Огієнка (1882 – 1972) в контексті розвитку сучасної гуманітарної науки. Запрошуємо усіх зацікавлених відвідати конференцію.

  Пропонуємо для ознайомлення одну з доповідей конференції. Вона зацікавить студентів-філологів, педагогів та поціновувачів класичної української літератури.


 • Динаміка стосунків у парі в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 15.03.2012 21:24

  На семінарі «Психологія стосунків: взаємини у парі», що відбувся 4 березня 2012 року у Львівській психологічній студії «Сенс», Мар’яна Франко розповіла про динаміку зближення закоханих. Ця частина тренінгу була теоретичною, але викликала жваве обговорення серед присутніх.


  Виділяють три етапи зближення:
  1)«інтерес» – взаємне зацікавлення, симпатія, притягання двох осіб, віднаходження чогось спільного. Саме на цьому етапі люди активно зацікавлені один одним, відчувають потребу в подальшому спілкуванні та розвитку стосунків;
  2)«комфорт» – на другому етапі формується певне спільне коло зацікавлень, тем для розмови, чи сфери діяльності – у кожної пари по-різному. Відчутним стає формування простору «ми», проте кожен ще зберігає свою певну незалежність;
  3)«злиття» – цей етап найсолодший для закоханих та згодом викликає багато приємних спогадів. Закохані прагнуть проводити разом якомога більше часу, справи кожного з них стають спільними, «я» і «ти» перетворюється у «ми».

 • Мирослав Дочинець: «Писати – це дивитися на світ по-іншому» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 13.03.2012 22:22

  Книга «Многії літа. Благії літа. Заповiдi 104-літнього Андрiя Ворона – як жити довго в щастi i радостi» Мирослава Дочинця здобула велику популярність серед читачів. Менеджери мережі книгарень «Є» констатують, що вона є лідером з продажу, а над секретом її успіху замислюються літературні критики. Мирослав Дочинець – письменник та журналіст із Закарпаття, автор багатьох книг прози погодився розповісти про особливості своєї творчості. Мабуть, у зрілості життєвої та письменницької позиції і криється його секрет успіху.

 • Вправи з уміння любити в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 13.03.2012 17:53

  Тема порозуміння між особами протилежної статі актуальна у всі часи. Як правило, жінки можуть довго нарікати на чоловіків та їхнє нерозуміння елементарних, з погляду жінки, речей, а чоловіки можуть довго мовчати і сердитись на ту ж таки тему нерозуміння жінками розумних, з їхнього погляду, справ. На цю тему написано багато книг, варто назвати хоча б найпопулярнішу Дж. Грея «Чоловіки з Марсу, жінки з Венери», але не всім вистачає терпіння читати, а ще потім якось застосовувати прочитане у житті. Тому актуальність проблеми не зменшується.

  Семінар «Психологія стосунків: взаємини у парі», що відбувся 4 березня 2012 року у Львівській психологічній студії «Сенс» окрім інформації про відмінності жіночого та чоловічого погляду на стосунки, акцентував увагу на способах порозуміння з партнером. Після цього семінару було б недоречно продовжувати нарікати «на тих незрозумілих чоловіків», або висловлювати сумні сентенції з приводу згаслої любові чи розбитого сімейного корита. Хоча, адреси за якою можна придбати золоту рибку, що виконувала б усі бажання там не вказали, але провели інструктаж лабіринтами стосунків у парі.

 • Кольорові експерименти Пітера Кома (Peter Combe). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 07.03.2012 23:27

  Peter Combe (Пітер Ком) — художник і дизайнер з Сан-Франциско. З усього видно, що художник талановитий і винахідливий, адже користуючись нехитрими і недорогими засобами досягає максимального візуального ефекту. Приймає участь у багатьох мистецьких проектах і експонує свої роботи на персональних виставках вдома та закордоном.

Всього 1054 на 106 сторінках