Останні записи в блогах

 • Радіон Радівілов: «За кордоном розпочався бум на лобатих, носатих, вухатих з широкими бровима моделей» в блозі Неформат · від Демчук Софія · додано 28.04.2012 00:36

  Він потрапив до модельного бізнесу у 10 років. За плечима у Радіона сотні конкурсів, фотосесій, зйомок. Були перемоги і поразки, тріумфи і розчарування, небезпечні зйомки, нападки конкурентів, але хлопець залишився життєлюбом зі щирим серцем. Сьогодні він мріє про власний бізнес, від нього залежить кар’єра початкуючих моделей, а також Радіон має амбітні показати світові свого Гамлета та Ромео

  .
  Перед нами відвертий і цікавий співрозмовник Радіон Радівілов.

  1 коментар
 • Незвичайне життя і дивна смерть Аллана Едгара По в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 25.04.2012 16:16

  Едгар бідував, жив у своєї тітки в Балтиморі, де зустрів своє велике кохання. Його обраниця Віргінія мала лише 9 років. Для коханої він писав дуже проникливі вірші. Вони одружилися, коли їй було 13, а йому 27. У цей період він також починає писати новели, які згодом зроблять його відомим. Едгар По вважається засновником детективно-фантастичного жанру в літературі, також його творчість сприяла виникненню жанру наукової фантастики.

  Восени 1833 року балтиморський щотижневик оголосив конкурс на найкращий вірш та найкраще оповідання. Едгар По надіслав кілька своїх творів. Журі одноголосно визнало найкращими і його вірш, і його оповідання. Проте вважали, що не можна видати одній людині дві премії. Тож видали Едгару премію за оповідання «Рукопис у пляшці». Гроші були дуже доречними – автор буквально голодував. Згодом він починає друкувати свої оповідання у періодиці, таким чином заробляючи собі на життя.

  1 коментар
 • Холестерин: корисний і шкідливий в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 24.04.2012 16:13

  Усі звикли вважати холестерин шкідливим. Навіть поширилась мода серед виробників на деяких харчових продуктах писати «не містить холестерину». Як правило, саме такий продукт споживачі вважають корисним для здоров’я. Але чи справді холестерин лише завдає шкоду? Як виявилось, що ні. Більше того – наше добре здоров’я без холестерину просто неможливе.

 • Чи можна виміряти своє щастя? Майстер-клас Віктора Гречановського в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 21.04.2012 23:51

  Відповісти на питання «як бути щасливим?» буває дуже важко, іноді й неможливо, бо думаючи про щастя кожен має свій список вимог, але у більшості випадків у цьому списку є пункт «особисте». Що таке особисте? – те, що належить мені? Чи, може, те, що дуже інтимне? Чи те, без чого не можливо жити? Мабуть, правильно відповісти можна так: це те, без чого жити буде дуже некомфортно. У назві майстер-класу Віктора Грановського «Особисте: близькість, довіра, щастя. Що це для Вас?», окрім запитання, є відповідь – особисте складається з близьких стосунків з людьми, довіри до них та відчуття щастя. Майстер-клас, який відбувся 19 квітня 2012 року у Львові з ініціативи Майстерні відносин Віктора Гречановського та Навчально-наукової лабораторії ЛНУ ім. І. Франка, дав змогу присутнім проаналізувати рівень близькості, довіри та щастя у своєму житті.

 • Як досягнути успіху в професії в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 21.04.2012 00:29

  «Як жити в реальності, реалізуючи себе у професії настільки, щоб «не було боляче за безцільно прожиті роки»?» – таке основне питання було поставлене в анонсі майстер-класу від Віктора Гречановського. Воно мало зацікавити людей, які прагнуть професійної реалізації, але відчувають певні перешкоди до успіху. Тож назва майстер класу – «Професійна реалізація: успіх в професії. Як Вам цього досягнути?» вказувала на те, що Віктор Гречановський — лікар, кандидат медичних наук, психотерапевт, гештальт-терапевт, супервізор, викладач гештальт-терапії, тренер, коуч, організаційний консультант, може допомогти у віднайденні способів професійного зростання. Організаторами цього корисного майстер-класу стали Майстерня відносин Віктора Гречановського та Навчально-наукова лабораторія ЛНУ ім. І. Франка. Зустріч з усіма, хто зацікавився відбулась 18 квітня 2012 року.

 • Перетворення дитячого малюнку на іграшку від Венді Цао (Wendy Tsao). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 20.04.2012 02:14

  Гадаю, лише дитині могла прийти така ІДЕЯ в голову, і байдуже скільки цій дитині років! Я маю на увазі ідею створення іграшок за малюнками дітей. І ця ідея прийшла в голову Венді Цао (Wendy Tsao) з Ванкувера.

 • Скульптури та інсталяції Кайла Бина (Kyle Bean). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.04.2012 21:46

  Кайл Бін (Kyle Bean) — дизайнер з Брайтона, що спеціалізується на створених вручну моделях промислового дизайну. Кайл отримав освіту в університетах Брайтона і Портсмута, і з 2009 року займається професійною діяльністю. Своїм основним напрямком діяльності вважає створення інсталяцій з різних матеріалів. Він створює портрети зі стружки олівців, скульптури з яєчної шкаралупи, комах із сірників, крім того Кайл у проектах часто використовує картон.

  2 коментарі
 • Загадка популярності Мирослава Дочинця в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 18.04.2012 01:41

  Не можу сказати, що перша книга Дочинця, яку я прочитала («Краєвид з жінкою») мене здивувала, але таки зацікавила. Коли ж після видання книги «Многії літа. Благії літа» цей автор став дуже популярним це мене таки здивувало, бо ж художньою цю книгу не назвеш, і якось жанру та стилю до неї не припасуєш, але щось у ній є, що змушує людей по кілька примірників купувати. Та й не лише її. Усе, що видає цей письменник після неї також користується попитом. Тож який дивний факт виник у нашій літературі: письменник, який не використовує у письмі матюків, не описує сцени групового сексу та різних збочень став популярним!

  Кажуть, нічого не буває випадкового. Тож і факт популярності автора, який пише просто і скромно мусів рано чи пізно статися.

 • Дивовижні вишивки Луїзи Гардінер (Louise Gardiner). в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 16.04.2012 03:11

  Луїза Гардінер (Louise Gardiner) — художниця та ілюстраторка з Англії. Вона навчалася текстилю та ілюстрації у вищих європейських навчальних закладах. Виросла на молочній фермі її батьків, в одному із сіл графства Чешир, де й знаходиться тепер її творча студія. Вона стала відомою за її текстильно-ілюстративний світ казкових рослин, дивовижних персонажів і птахів, і зробила кар'єру в якості міжнародного художника і педагога.

 • Кризи розвитку сім’ї в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 14.04.2012 00:28

  Часто, коли у молодого подружжя виникають проблеми, це сприймається як послаблення любові, або й повне її зникнення. Звісно ж, як думати інакше, якщо двоє людей, що зовсім недавно тільки й мріяли про те, аби бути разом, знаходять безліч відмінностей у своїх бажаннях, цілях, поглядах. Їм здається, що вони стали чужими. Схожі відчуття можуть виникати й тоді, коли подружжя разом уже певний час, аж раптом… їхня єдність виглядає занадто ілюзорною. Справді. Це все тільки так виглядає, а за браком інформації люди можуть робити неправильні висновки. Тож усім, хто хоче одружитися я би порадила спершу дізнатися про кризи, які бувають майже у кожній сім’ї і свідчать зовсім не про те, що стосунки зайшли у глухий кут, а про те, що вони змінюються, виходять на новий етап розвитку, і часто це буває болісним процесом.
  Мабуть, є багато психологічної літератури на тему сімейних криз, але я про них дізналась на психологічному семінарі «Психологія стосунків: взаємини у парі» студії «Сенс» (цей семінар відбувся 4 березня 2012 року, але подібні тематичні семінари там відбуваються регулярно). Тож хочу поділитись отриманими знаннями.

Всього 1054 на 106 сторінках