Останні записи в блогах

 • Бізнес ідеї у сфері B2B: заробляємо по крупному в блозі Аналітичні будні · від kseniya_www · додано 25.01.2021 11:29

  B2B перекладається з англійської як бізнес для бізнесу. Це варіант діяльності, коли виробники чи продавці формують продукт, орієнтований не на кінцевого споживача, а на роздрібного продавця, який в подальшому буде продавати продукцію кінцевому споживачу. Перша компанія, що вийшла у даній сфері в лідери став AliExpress, саме ця компанія і дозволила за кілька років випередити такого гіганта торгівлі як Amazon. Сьогодні бізнес ідеї з Китаю – взагалі стають такими, які можуть пророкувати успіх справи в недалекому майбутньому.

  бізнес ідеї у сфері B2B
  бізнес ідеї у сфері B2B
 • Я себе люблю: вправи для підвищення самооцінки в блозі Моїх 5 копійок · від kseniya_www · додано 20.04.2017 21:23


  Тема любові до себе озвучується останнім часом дуже часто. Кажуть, що саме любов до себе є джерелом щастя. Дуже хочеться сподіватись на те, що більшість з нас знає про те, що самооцінка залежить від того, наскільки людина вірить в себе, наскільки вона відверта з собою, наскільки чесно і чуйно вона до себе відноситься, поважає свій вибір, свої думки, свої мрії і захоплення.

 • Не дозволяйте мухам переконати вас у тому, що ви – не лев в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 11.10.2016 01:54

  «Ніхто не застрахований від труднощів. Навіть лев змушений відганяти від себе мух» - з гумором зауважує Джон Мейсон, автор книги «Повір, ти можеш!». Авжеж, мухи левові докучають, але лев залишається левом, а мухи всього лиш мухами. Пригадуйте собі це, коли здається, що різні клопоти ось-ось повністю поглинуть ваше життя і не дозволяйте мухам переконати вас у тому, що ви уже не лев. Наявність проблем та труднощів – це нормальна характеристика життя. Цікаво, що в тих поодиноких випадках, коли проблем та труднощів справді немає – люди здатні їх вигадувати. Тож очевидно, що перешкоди нам просто необхідні.

  3 коментарі
 • У нас завжди є вибір бути щасливим в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 05.10.2016 20:59

  «Чим більше ти почуваєшся пригніченим нещастям, чим більше відчуваєш, що увесь світ валиться, а ти опинився у безвихідній ситуації, тим кращий момент почати сміятися. Не вважай мене диваком. Сміх від усього серця звільнить тебе, освіжить легені та голову. Впродовж кількох секунд ти зможеш по-іншому подивитися на себе, а цього тобі не здатні дати жодні ліки». Якщо ви читали попередню статтю із цієї рубрики, то ця думка зі книги «Сміятися від усього серця» вже не здається такою дивною. Все ж, вас можуть охоплювати сумніви. Справді, важко мати радісний настрій, коли довкола стільки проблем. Кажуть, що у таких ситуаціях доречно змінити своє ставлення до проблем, але щоб це зробити, потрібно мати внутрішню силу, а також ресурси оптимізму. Проте, якщо у вас цього немає, не поспішайте давати собі дозвіл на відсутність радості. Іноді буває легше залишатися сумною та стурбованою людиною, аніж докласти зусиль і повернути думки у напрямку до оптимізму. Якщо звідусіль атакують проблеми, то у вас все одно є вибір – бути сумним, чи все ж знаходити радість. Так, у будь-якій ситуації у кожного з нас є вибір як почуватися!

 • Сміятися від усього серця в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 05.05.2016 23:21

  Уявіть собі ситуацію, що вам довелося спілкуватися з людиною, якій нещодавно видалили злоякісну пухлину мозку. Що ви би їй сказали? Висловили співчуття? Дали деякі поради? А чи була б серед цих порад така: смійтеся від усього серця! Мабуть, ви гадаєте, що така порада була б безглуздою, або ж безпідставною. Та все ж…Валеріо Альбісетті, автор книги «Сміятися від усього серця» 17 років тому був саме такою людиною, якій видалили злоякісну пухлину. Він вважає, що живе досі саме завдяки звичці мати глибинну радість. На його думку радість – це стан серця, який залежить лише від нас самих, а не від зовнішніх обставин і навіть у найскрутніших ситуаціях можна знайти причину, аби сміятися.

  Валеріо Альбісетті радить виробити собі звичку сміятися: «Систематично вправляючись у сміхові від усього серця, по кілька секунд кожного дня, ти будуєш усередині себе підвалини щастя, які роблять тебе сильнішим та щасливішим. Це справа тренінгу, самодисципліни».

  1 коментар
 • Зробіть свою весну яскравою в блозі Барви, звуки та смаки життя... · від Лілія Демидюк · додано 25.03.2016 18:11

  З настанням весни розквітають не лише квіти. Прокидаються надії та сподівання, що нарешті усе налагодиться, та задавнені проблеми нарешті вирішаться. Ми підсвідомо очікуємо нового початку та приємних змін. Передчуваємо раптовий теплий вітер, який увірветься у наше життя та наповнить його яскравими барвами. Проте, реальність часто буває іншою. Нестійка весняна погода ховає сонце за дощовими хмарами, а у житті замість радісних подій трапляються клопоти, проблеми та негаразди. Негативні новини з у сього світу остаточно переконують в тому, що усе безнадійно. І перші весняні проліски надій та гарного настрою ховаються під холодним снігом щоденних стресів. Не встигаємо отямитися – і уже довкола нас сіра мряка весняної депресії.

  Депресії бувають різних видів, сезонні – не найважчі з них, проте нехтувати тривожними симптомами не варто. Якщо ви відчуваєте постійну дратівливість, втрату працездатності, тривожний сон, відсутність апетиту та погані думки, то ви швидше за все маєте синдром весняної депресії.

  1 коментар
 • Книгомани Борисполя, приходьте!!!! в блозі Світлиця слова · від Юрій Мостовий · додано 25.03.2016 12:35


  31 березня, у четвер, о 19.00 в Dr.Pub відбудеться Презентація книжок трьох молодих письменниць у Борисполі!: Марина Єщенко, Іолана Тимочко та Марія Косян. Модератор: Іванка Урда.

 • Сатира та гумор в Коломиї на сторінках "Патилька" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.02.2016 12:45

  Нещодавно коломийський журналіст Вікторія Мартинюк подарувала мені свіженький випуск гумористично-сатиричної газети Миколи Савчука "Патилько". І хочу вам сказати, мені дуже сподобалась ця дотепна презентація міста та його мешканців — колоритно, актуально, про наболіле, але з гумором. Де ще можна прочитати про Коломию "коломийською" мовою в повному розумінні цього слова, не кажу лише про діалект, а образ в цілому?

  Це видання про таку Коломию, яку, зазвичай, на вулицях і на телебаченні не побачиш, вона в думках і відчуттях окремих людей, і коли не знаєшся з тими людьми, не зможеш в повній мірі відчути ту атмосферу, а зі сторінок "Патилька" говорять не просто автори, а збірний образ розмаїтого різнобарвного краю. Ілюструє видання талановитий карикатурист з Коломиї Ігор Бежук.


  Перший випуск часопису подарували, а другий вже хочеться придбати, щоб ще краще зрозуміти місто з його історією та культурними особливостями, побачити в ньому щось таке, на що не звертала уваги, ну і щоб у видавця була охота і можливість продовжити цю чудову традицію!)

 • Дзвони (повість Діккенса) і Сьогодення (нашої реальності) в блозі Світлиця слова · від Юрій Мостовий · додано 06.01.2016 16:14

  Дзвони
  Дзвони
  Дзвони2
  Дзвони2


  Напередодні Нового року, головний герой повісті, шістдесятирічний посильний Трухті Век, занурений в похмурі думи через повідомлення в газетах, що оповідають про злочини та аморальність, що панують серед робітничого класу. Трухті задається питанням, чи є робочі злими за своєю природою або стали такими через бідність і гноблення.

 • Лірично й патріотично в блозі Світлиця слова · від Юрій Мостовий · додано 06.01.2016 14:46


  Збірки поезій бувають різні: одноманітні, яскраві, сірі і змістом грізні. Такі як у Сергія Пантюка, теж бувають…
  Дві збірки в одній: війна і мир, любов і розлука. Очі коханої і херувим, котрий пораненим птахом кружляє над Україною.

Всього 1054 на 106 сторінках