Останні записи в блогах

 • Витончені прикраси з метеликами для романтичних дівчат в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 04.09.2012 19:47

  Нереально красиві, повітряні і майже невагомі прикраси створює художниця Деря Аксой (Derya Aksoy), яка є родом з яскравого сонячного Стамбула. Деря малює з дитинства, і навіть навчалася в Стамбульському Fine Arts College. Після навчання вона поїхала за коханим в Америку, де довго і важко звикала до нової культури і оточення.

  Саме після багатолюдного й теплого Стамбула дівчина ніяк не могла прийняти холодну Америку. Їй в той час здавалося, що час уповільнився, а на вулицях було так порожньо в порівнянні з її рідним містом. Вона опинилася в новій країні, без роботи, без знання мови, без родини та друзів. І саме ця, здавалося б складна ситуація в її житті, й активізувала її творчість. За пропозицією своєї мами, яка завжди любила створювати цікаві речі своїми руками, до чого завжди заохочувала й дочку, Деря замовила купку намистин з бісером і почала з ними експериментувати — так почалася її ювелірна творчість.

  А над створенням власної лінії прикрас романтична дівчина працювала сім років, і як бачимо — досягла в цій справі неабияких результатів. Наприклад, її метелики виглядають майже як живі, і навіть не здивуюся, якщо до них "клеяться" природні прототипи.

 • Нідерландська дизайнерка Ільвія Якобс (Ilvy Jacobs) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.09.2012 23:34

  Ільвія Якобс (Ilvy Jacobs) навчалася дизайну в інституті мистецтв ARTEZ в місті Арнем, що в Нідерландах. Її спеціалізацією є проектування сумок та аксесуарів, тож вона створює нестандартні колекції з паперу і текстилю, відповідаючи на запити "просунутого" в дизайні сучасного користувача.

 • Miя Лю та її об'ємні паперові композиції в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 25.08.2012 09:53

  Мія Вень Сюань Лю (Mia Wen-Hsuan Liu) народилася в 1980 році в Тайвані, де тепер живе і працює. А навчалася вона в художньому інституті Сан-Франциско, також в аспірантурі Hunter College CUNY. Мія любить вільний малюнок і захоплюється цікавими фактурами, які вона знаходить для себе навіть в звичайних документах й використовує в своїх творчих проектах. Художниця у своїх творах намагається змінити існуючі значення звичайних об'єктів, і їй це чудово вдається. Вона працює з папером, графікою та художньою фотографією.

 • Акварельні ілюстрації Janice Nadeau в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.08.2012 00:07

  Janice Nadeau — талановита французька ілюстраторка. Дженіс навчалася графічному дизайну та ілюстрації в Університеті Квебека, в Монреалі, а також у Вищій школі декоративного мистецтва в Страсбурзі (Франція). Вона працювала арт-директором в рекламних агентствах, проілюструвала ряд книг та купу різних друкованих видань. А також була триразовим лауреатом, в якості ілюстратора, престижної літературної премії в Канаді.

 • Незабаром відкриття нової виставки паперового мистецтва у Львові! в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.08.2012 14:05

  Друзі, з радістю повідомляю вам, що незабаром відбудеться відкриття персональної виставки паперового мистецтва Лілії Тєптяєвої під назвою "П А П І Р кольоровий", де будуть представлені твори, виконані у авторській паперовій техніці, з 2005 по 2012 роки. Виставка експонуватиметься у львівській галереї "КОРАЛІ", за адресою: м. Львів, вул. Менцинського, 5 (у подвір'ї, код 78). Відкриття виставки 14 серпня, о 17.00. Виставка експонуватиметься два тижня. Запрошую на відкриття виставки!

 • Притягальна сила степу в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 05.08.2012 00:24

  30 липня 2012 року у львівській книгарні «Є» відбулась презентація «Поетичної антології Степ-Step», що вийшла друком у видавництві «Піраміда». Упорядниця Марія Шунь залучила до книги вірші дванадцятьох поеток зі степової частини України: Любов Якимчук з Луганщини, Олену Гусейнову з Кіровоградщини, Тетяну Савченко із Запорізької області, Ладу Хортич із Запоріжжя, Марію Козиренко, Олену Рибку, Ганну Яновську та Олену Руду – з Харкова, Юлію Радченко з Луганська, Ніну Куріяту з Одещини, Ірину Плехову з Миколаєва, Оксану Шафаревич з Умані.Багато з них тепер мешкають у столиці, але степове загартування робить їхню поезію особливою – вона відкрита, смілива, у ній наче вчуваються правічні вітри й, водночас, настрої індустріальних міст. Якщо порівнювати цю антологію з попередньою, яку упорядкувала та видала Марія Шунь, «ЛяЛяК», то стає очевидним – галицькі поети більш схильні до самозаглиблення та медитації, створення свого внутрішнього затишного простору, відповідно їхні вірші більш герметичні, потребують поступового занурення у їхню стихію. Натомість у степовичок я помітила намагання укласти наче колаж подій, враженнь, настроїв зовнішнього світу, звідти й отаке відчуття відкритості їхніх віршів. Зрештою, читач цієї антології може зі мною погодитись, або не погодитись, бо враження від поезії у кожного свої, в цьому її свіжість та привабливість.

 • Еквадорський ілюстратор Roger Ycaza в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 03.08.2012 21:00

  Roger Ycaza — талановитий еквадорський ілюстратор та графічний дизайнер. Народився він в містечку Амбато, в 1977 році. Закінчив Catholic University-Ambato в галузі промислового дизайну зі спеціалізацією в області графічного дизайну. Він проілюстрував більше 50 різних творів, розповідей, романів, новел та казок. Крім того, він проявляє себе, як творча особистість, ще й в якості гітариста і вокаліста в своєму музичному гурті.

 • Фоторепортаж з презентації дитячих проектів "Дивись, читай, слухай українське!" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 28.07.2012 23:46

  Презентація проектів для дітей під гаслом "Дивись, читай, слухай українське!" відбулася в Коломиї, в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського. Естетично-розважальне свято для діток пройшло просто на УРА!

  Письменниця і казкотерапевт Катерина Єгорушкіна презентувала свої книжки, читала уривок з казки, а в цей час дітки під музику малювали свої враження. Співачка і композитор Олена Карпенко створювала незабутню артистичну атмосферу, надихаючи співала і весело танцювала з дітками. І між тим усім можна було ще споглядати ряд творів-ілюстрацій до дитячих проектів, автором яких є Лілія Тєптяєва.

  Усе те святкове естетично-виховне дійство зазнимкував коломийський фотограф і кореспондент Євгеній Гапич, якому ми, учасниці заходу, вельми вдячні за проявлений інтерес і чудову роботу!

  Тож, друзі, маю фоторепортаж з події, який тут і представлю на огляд.

 • Метеликоманія Ребекки (Rebecca Coles) в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 28.07.2012 18:01

  Британська художниця Rebecca Coles створює делікатні паперові композиції та витончені скульптури з великої кількості метеликів, які вона вирізає ножицями зі старих журналів, газет і кольорового паперу. Метелики різних розмірів і кольорів художниця вміло компонує і групує, створюючи цікаві об'ємні композиції. Її паперові твори та інсталяції — це стовідсоткова метеликоманія. Дивіться самі!

 • Барвисті квіти в дизайні Брі Харрісон (Brie Harrison) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 23.07.2012 17:29

  Дизайнерка та ілюстраторка Брі Харрісон дивиться на кожен предмет побуту чи інтер'єру як на полотно для її творчості. І скажу вам відверто, друзі, її чудові ідеї та принти тішать й мене — страшенно люблю її яскравий підхід до справи! Горнятка до кави, товари для дому, картини, одяг та багато інших речей можуть запросто похвалитися своїм барвистим виглядом і стильовим підписом від Брі Харрісон.

  Вона працює для відомих брендів: Amelia's Magazine, Blue Q, Galison, Radley та WGSN. І пишається тим, що опинилася у книзі "Over & Over" відомого ілюстратора Майка Перрі (Mike Perry).

Всього 1054 на 106 сторінках