Останні записи в блогах

 • Книжечка про дружбу від Фіони Меакін (Fiona Meakin) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 26.09.2012 22:46

  Друзі, вчора натрапила на простеньку, але дуже милу книжечку, ілюстрації якої хотіла б вам показати. Її створила художниця Фіона Меакін (Fiona Meakin) з англійського Манчестеру. Вона навчалася драматичному мистецтву в університеті Халла (1999-2002), де особливо звертала увагу на дизайн костюму. По завершенні навчання вона працювала акторкою в драматичному театрі, гастролюючи Манчестером та південним заходом Англії.

  А після навчання в Уїмблдонському коледжі мистецтв, в галузі образотворчого мистецтва, яке закінчила зі ступенем магістра у 2008 році, вона провела останні три роки розвиваючи власну практику ілюстрації. При цьому Фіона працювала в якості асистентів викладачів, що додатково надихало її на творчість і самовдосконалення.

  Цього року Фіона приймала участь в проекті Sketchbook зі своєю книжкою "I Remember You", яку й хочу вам показати. Ідея цієї книжки виникла задовго до участі у проекті, але Sketchbook став чудовим приводом до втілення ідеї в життя, і скоро ця книжка вийде друком.

 • «Ми скидаємо маски у наших творах…» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 25.09.2012 17:20

  На початку вересня у книжковому світі з’явилася новинка, яка мене порадувала і заінтригувала. Порадувала тим, що презентація відбулась у Львові за тиждень перед 19 книжковим Форумом, тож у мене був час неспішно посмакувати цією новинкою. Заінтригувала тим, що під одною обкладинкою зібрані троє авторок – представниці різних поколінь. Тож стало цікаво, які вони знайшли точки дотику у творчості. Книга «Три Грації, або дві Оксани з Любов’ю», що вийшла друком у Видавничій компанії АРС, легко читається та залишає приємне враження. Окрім того, неабиякої уваги заслуговує той факт, що творчі люди (те ще й жінки!) об’єдналися заради спільної справи. Поява цієї книги спростовує чутки про заздрощі та сварки серед творчих людей. Принаймні, дві Оксани з Любов’ю точно не сваряться :). У мене виникло бажання розпитати авторок – Оксану Кришталеву, Оксану Думанську та Любов Долик про цю книгу.

 • Французька студія графічного дизайну Zim & Zou в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 24.09.2012 01:14

  Zim & Zou — студія графічного дизайну, яка знаходиться в туристичному місті Нансі, що у Франції. В ній працює молодий дует — Люсі Томас (Lucie Thomas) і Тібо Циммерман (Thibault Zimmermann). Їм обом по 25 років і вони 3 роки навчалися дизайну в школі мистецтв. Студія багато експериментує проектуючи в різних галузях і з різними матеріалами. В основному це паперове мистецтво, скульптура, інсталяція, графічний дизайн та ілюстрація. Замість малювання зображень на комп'ютері, які б нагадували паперові роботи, вони віддають перевагу створенню реальних об'єктів з паперу, які пізніше вони фотографують.

 • Володимир Вакуленко: «Мені приємніше залишатись асоціальним, ніж бути рабом нормативів і правил» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 24.09.2012 00:31

  Після ХІХ книжкового форуму у Львові преса мерехтить статтями про літературу та письменників. Зокрема, одне за іншим видання передруковує у різних варіантах інформацію про присудження Міжнародної літературної премії ім. О.Ульяненка письменнику Вакуленку-К. Володимиру. Перший лауреат цієї премії досить відомий у літературних колах, має численні публікації у літературних виданнях та альманахах, реалізовує себе у поезії, прозі, перекладах, дитячій літературі та організаторській діяльності. З розмови з Володимиром я зрозуміла, що премію ім. О.Ульяненка йому присудили не випадково…

 • Катерина Єгорушкіна: «Я не послуговуюся своїм талантом, щоб примножувати сум у світі» в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 23.09.2012 23:05

  Видатний український вчений ХХ ст. Олександр Потебня писав, що у справжнього письменника жоден образ не є випадковим, а відображає певний етап його розвитку. І справді, кожен літературний твір має цікаву передісторію, яка є частиною буттєвої історії автора. Часто ці передісторії залишаються невідомими, та й самі письменники, буває, про них забувають. Але мені ось трапилась нагода душевно порозмовляти з авторкою збірки поезій «Пульсація миті» Катериною Єгорушкіною і дізнатися про особливі передісторії написання віршів.

 • Паперова інженерія Метью Шліана (Matthew Shlian) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 22.09.2012 21:13

  Метью Шліан (Matthew Shlian) — американець, який працює в творчому просторі між мистецтвом і технічними можливостями, сам себе називаючи паперовим інженером. Його роботи можна знайти в друкованій пресі, оформленні книг та комерційному дизайні. Крім того, він часто знаходить для себе цікавою співпрацю з кадрами вчених і дослідників, які тільки тепер визнають практичний зв'язок між звичайним складанням паперу і роботою в мікроскопічних і наноскопічних масштабах.

 • Солодка книга щасливої людини в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 19.09.2012 23:04

  Що обрати до кави? Актуальне питання для багатьох, бо ж кавопиття - це щоденний ритуал людей з різних націй і рас. Можна сказати, що кава об'єднує людей. Кава і шоколад :) Той, хто не вживає кави, напевно, не відмовиться від шоколаду, або від чогось солоденького... Як от від солодких оповідань, схожих на тістечка :) Виявляється, книгу можна порівнювати з тортом, як це робить авторка "Теплих історій до кави" Надія Гербіш. Тож тепер до кави можна обирати не лише шоколад, тістечка чи канапки, але й цю ошатну книгу, яка нещодавно вийшла друком у видавництві "Брайт Стар Паблишинг". Пропонуємо інтерв'ю з авторкою книги, письменницею, перекладачкою та фотографинею.

 • Оригінальна ювелірка в подарунок для моднячки в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 11.09.2012 00:53

  Вибрати ювелірну прикрасу в якості подарунку для коханої моднячки — мегаскладне завдання. Складне, але цікаве. Найперше, в чому треба переконатися — який стиль і матеріал буде до душі вашій моднячці. Не для кожної дівчини найкращі друзі діаманти, і навіть золото й срібло не кожній буде до вподоби — про це слід пам'ятати, шукаючи подарунок. Звичайно, в ідеалі було б знайти сучасного дизайнера ювелірки зі смаком, ще й такого, який би працював з матеріалом, який полюбляє ваша моднячка.

  То що ж приваблює вашу кохану: м'яка повсть і вироби з ниток, текстиль і хутро, бісер і намистини, скло чи кераміка, дерево чи метал, натуральні чи штучні матеріали? І навіть пластмаса може виглядати оригінально й цікаво, адже справа не в матеріалі, а в майстерних руках і креативних мізках, які працюють з цим матеріалом.

  Сучасні дизайнери ювелірних прикрас працюють з будь-яким матеріалом і в любому стилі, тож вибрати є з чого. А, можливо, ви й самі змогли б зробити щось цікаве своїми руками? Спробуйте, адже у вас є всі шанси досягти найкращого результату в своєму особливому випадку. А ось вам і купка сучасних прикрас для натхнення й активації вашої фантазії!

 • Смерть і метелики в творах Демієна Герста в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 08.09.2012 19:58

  Не секрет, що всесвітньо відомий і найзаможніший художник сучасності Демієн Герст проявляє себе неабияким метеликоманом. Про це свідчить здоровенна серія його масштабних панно орнаментальних композицій, що виконані з величезної кількості крилець справжніх метеликів.

  Ці роботи справляють неоднозначне враження на глядача. З одного боку це неймовірно красиві полотна, багаті своєю колористикою і орнаментальною композицією, що заворожує і надихає. А з іншого боку, ці твори навіюють сум і жаль, адже заради них померла величезна кількість красивих живих створінь.

 • Веселі ілюстрації Джеймса Девіса (James Davies) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 08.09.2012 16:15

  Джеймс Девіс (James Davies) — англійський художник та ілюстратор, який народився і виріс в сільській місцевості, де найцікавішим заняттям для нього було малювання. Він почав малювати усе підряд з тих пір, як навчився тримати в руці олівець. В пошуках себе і улюбленої справи, Джеймс навчався в Бристольському UWE (University of the West of England), який закінчив у 2009 році.

Всього 1054 на 106 сторінках