Останні записи в блогах

 • Паперові інсталяції в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 16.10.2012 11:44

  Останні десятиліття використання паперу як матеріалу для мистецтва представили увазі світового глядача неймовірно цікаві твори і проекти. І якщо в минулому столітті зміна паперових носіїв інформації на цифрові призвела до згасання паперового жанру, то сьогодні паперове мистецтво у світі — просто на піку популярності.

  Папір активно використовується в різних видах мистецтва та в дизайні, а паперові розробки, як до прикладу конструкції орігамі, активно використовуються не лише в побуті, але й в новітніх технологіях — як от в конструкціях сонячних батарей для космічних супутників. До того ж, й різні форми сучасного мистецтва, як от інсталяція та перформенс, використовують папір в якості улюбленого матеріалу для втілення своїх ідей.

 • Казки в деталях від Сімона Массоні (Simone Massoni) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 16.10.2012 10:35

  Цікава графічна серія ілюстрацій з 12-ти відомих казок в деталях від італійського дизайнера Сімона Массоні (Simone Massoni) не залишить байдужим, адже автор підійшов до справи з гумором.

  З самого початку Сімон створював серію для календаря, яку друкував на відмінному папері, та згодом почав її використовувати в якості прінтів для декору інтер'єру. Картинки цієї серії чудово передають суть кожної казкової історії, хоча всі зображення містять лише ляльку героя чи героїні, інших персонажів, та різні предмети зі своїх історій.

 • Уінзор Маккей та "Маленький Немо в країні снів" в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 15.10.2012 12:57

  Уінзор Маккей (Winsor McCay, 1867—1934) — американський карикатурист і аніматор. Він відомий художник і творець коміксів. Маккей був піонером мультиплікації, і на багато років випередив послідовників в якості мальованих фільмів, вперше використавши технології, що стали стандартом індустрії, а пізніше популяризувалися Уолтом Діснеєм та іншими творцями мультфільмів. Найбільш відомими роботами Маккея є газетний комікс "Маленький Немо в країні снів" (1905—1914, 1924—1927) та мультфільм "Динозавр Герті" (1914).

 • Открытки ручной работы Прикипило Юлии (Olly Pikirp) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 13.10.2012 01:48

  Самые приятные моменты жизни, ностальгия по солнечному детству, теплота отношений с близкими и любимыми людьми, душевные песни и добрые истории — всё это чувствуется в творческих работах Юли Прикипило. И в унисон фамилии, Юля буквально прикипела душой ко всему доброму и светлому. Наши милые друзья, дорогие родственники, горячо любимые, драгоценные мужья и нежные жёны, наши самые лучшие, любимые дети — вот же они, все здесь — в творческих работах молодой талантливой художницы.

  Сразу видно, что Юля работает с большой любовью к материалу и людям, аккуратно выкладываться в деталях миниатюрной открытки. Даже бумагу для открыток отливает вручную, потому работы выходят невероятно тёплыми и уютными — стопроцентная ручная работа. Подарочные открытки получаются органические по своему сюжету и технической подаче, легко и надолго запоминаются, оставляя после себя только хорошие впечатления и приятные воспоминания. Думаю, открытки Юли, в качестве подарка — один из лучших вариантов выразить теплоту своих чувств любимому человеку.

  Что ж, друзья, давайте знакомится с Юлей Прикипило (Olly Pikirp) и её бумажным творчеством!

 • Яскраві колажі англійської ілюстраторки Кейт Слейтер (Kate Slater) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 12.10.2012 11:45

  Кейт Слейтер (Kate Slater) — молода талановита ілюстраторка, яка живе в Лондоні. Вона, як то кажуть, вільний художник — працює у власній студії в старому будиночку красивої ферми в Стаффордширі, де, до речі, народилася й виросла. Мистецтву ілюстрації навчалася в Kingston University, який закінчила у 2008 році. Зараз вона працює в своїй галузі використовуючи колаж, витинанку і паперову аплікацію. Її ілюстрації можна побачити в дитячих книжках, журналах, газетах, вони прикрашають сайти і рекламні буклети. Її клієнтами є: Random House Children's Books, Frances Lincoln Publishers, The Guardian, Passion Pictures, рекламне агентство Zig, журнал Fast Company і Yorkshire Sculpture Park та багато інших.

  Кейт жвава і енергійна дівчина — любить їздити на велосипеді, особливо мчати вниз великими пагорбами, полюбляє капелюхи, листи й конверти, також дуже любить писати цікаві історії про природу. Вона не байдужа до дітей, тож охоче проводить для них майстер-класи з колажами. Кейт Слейтер вважає, що бути ілюстратором і автором — найкраща робота у світі, тому їй дуже пощастило, бо вона саме цим і займається.

 • Художник Олександр Никитюк про сучасне мистецтво в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 10.10.2012 12:40

  Художник Олександр Никитюк добре відомий у місті Вінниця, адже любить своє місто і прагне зробити його цікавішим для мешканців і туристів. Та зацікавлення його творчою діяльністю виходить за межі не лише Вінниці, але й України в цілому, адже його мистецька й організаторська практика збирає навколо нього творців з різних міст нашої країни, і навіть сусідніх країн.

  Никитюк з художниками надає місту Вінниця нове обличчя — мистецьке і нестандартне, прагнучи не лише зробити місто красивішим, але й привернути увагу мешканців до сучасного мистецтва. Під його керівництвом у Вінниці оживають сірі й непримітні стіни й мури старих будівель і огорож, він з колегами розписує стіни місцевих бібліотек. Пропонує змінити й вигляд тролейбусів — перетворивши їх зі звичайного транспорту на мобільні витвори мистецтва.

  Окрім власного мистецького розвитку і творчої реалізації, у художника і засновника "Лабораторії актуальної творчості" Олександра Никитюка — ще багато цікавих ідей та проектів для Вінниці та інших міст України, і вони легко зможуть реалізуватися енергійними та ініціативними українськими художниками, якщо відчуватимуть матеріальну підтримку з боку міст для втілення цих ідей у життя. А краще про це і про інше розповість сам художник.

 • Подорож в доросле життя від угорця Péter Vácz в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 04.10.2012 13:49

  Сьогодні пропоную переглянути цікаву анімацію угорського студента Péter Vácz, над якою він працював в якості дипломного проекту "Streamschool", і який він захищав в університеті мистецтв і дизайну (Moholy-Nagy University of Arts and Design) в 2010 році. Використовуючи текстиль і фактурні ефекти, він створив цей короткий фільм для дітей на основі вірша сучасного угорського поета Zsolt Miklya.

  Фільм розповідає історію дівчинки Дори, яка подорожує з пригодами від струмка до океану. Це історія дорослішання — того швидкоплинного періоду наших дорогих дітей, який ми ні в якому разі не хочемо пропустити, адже це так захопливо і дивовижно.

 • Олег Коцарев: "Краще мені твориться після смачної страви" в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 01.10.2012 22:52

  Олег Коцарев - відомий у молодіжних літературних колах поет та письменник. Автор книг поезії «Корокте і довге», «ЦІЛОДОБОВО!» (спільно з Горобчуком і Коробчуком, «Мій перший ніж», «Збіг обставин під Яготином» та збірки оповідань «Неймовірна Історія Правління Хлорофітума Першого». Його вірші найкраще сприймаються на слух, бо автор вміє добре їх читати :), а ще можна цікаво з ним побалакати на різні теми, зокрема про кулінарію як творчість.

 • «Інноваційний прорив - 2012» в Житомирі в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 29.09.2012 11:55

  В Житомирі 26 вересня В ЖДУ імені Івана Франка, за участю студентів ЖДУ, ЖДТУ, ЖІМ, ЖНАЕУ, відбулася презентація всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив - 2012».

 • Яскравий квілінг Юлії Бродської (Yulia Brodskaya) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 27.09.2012 01:10

  Не для кого не секрет, що технік паперового мистецтва у світі дуже багато, і вони досить різноманітні. Крім того, художники, які працюють з папером, не сидять склавши руки — багато експериментують з класичними техніками, міксуючи їх і урізноманітнюючи в залежності від того ефекту, який прагнуть досягти.

  Однією з відомих у світі і досить цікавих паперових технік є квілінг, про який вже згадувалося кілька років тому. Але ця техніка є настільки цікавою, і так багато нового створювалося за допомогою неї в останні роки, що було б просто неввічливо не нагадати про неї знову. А згадавши про квілінг, було б доречним переглянути й роботи однієї з найвідоміших у цій галузі художниці — Юлії Бродської.

Всього 1054 на 106 сторінках