Останні записи в блогах

 • Кольорові скельця від Олафа Клеменсена в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 07.11.2012 22:20

  Олаф Клеменсен - молодий сучасний письменник, який розвиває свою творчість і в поезії, і в прозі. Його поезії часто мають сюжет та легку інтригу, а нетрадиційний погляд на звичні речі гарантує читачеві приємне відгадування загадки. Ті з дорослих, які тільки виглядають дорослими, а в душі залишились дітьми - знайдуть у його поезіях те, що шукали. Вірші Олафа схожі на цікаві іграшки, тільки на іграшки у розумінні дітей, а не дорослих - цими іграшками може стати все що завгодно - найсерйозніші речі набувають казковості та незвичних форм у поетичних візіях. Щодо прози, то вона часто поетична, але незмінною залишається присутність інтриги, фантастичних, казкових образів, які сприймаються як реальні, та й насправді такими є - казковими у буденності, треба тільки уміти їх побачити. Олаф Клеменсон у своїх творах наче пропонує читачам кольорові скельця зі словами: "а давайте вхопимось за гілку дерева, повисимо вниз головою і подивимось крізь кольорові скельця на світ" - саме такою фразою можна коротко окреслити несподівані та незвичні історії, які нам розповідає цей автор.

  * * *
  Найсмачніші льодяники –
  Різноколірні скельця
  На березі моря.
  Однак море
  Увесь цукор з льодяників висмоктало,
  Облизало,
  Обкатало,
  Обтерло,
  І тому в цих льодяниках залишається найсолодше – спогади.
  Наберу повний рот кольорового скла, сяду на скелю,
  Примружусь...

  * * *

  Моє серце – червону черешню,
  Зірвеш у саду,
  Покладеш до рота,
  Затим – проковтнеш.
  Опісля буде у тебе
  Два серця:
  Одне – у грудях,
  Інше – у животі.

 • Майже усім дорослим хочеться бути дітьми в блозі Літературне життя · від Лілія Демидюк · додано 06.11.2012 20:34

  Коли я вперше натрапила на прозу Олафа Клеменсена, то була приємно вражена - давно не читала нічого настільки незвичного. Його вірші також запам'ятовуються сюжетністю та закоріненістю у світ українських чарівних казок. Як виявилось згодом, цей автор ще й хороший організатор: у співпраці з Олесею Мамчич, Світланою Богдан організовує цікаві концептуальні літературні заходи. Чого варті самі їхні назви: "Нотатки на памперсі", "Проза-Дереза", "Відірвані хвости ящірок", "Про Бога пошепки", "Перелякані вірші або поезії з-під дивану" та інші. Тож я вирішила порозмовляти з Олесем Клименком (таке справжнє ім'я та прізвище Олафа Клеменсена), який оригінальний не лише у творчості, а й просто в розмові. Зрештою, справжній письменник завжди оригінальний, не тому, що докладає до цього зусиль, а тому що мислить і живе не так як усі інші.

 • Творчий тандем Ната Вільямса (Nate Williams) та Олександра Блу (Alexander Blue) в одній особі в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 29.10.2012 01:06

  Нат Вільямс (Nate Williams) — дуже продуктивний і талановитий художник та ілюстратор, родом зі Сполучених Штатів. Правда, на даний час він з дружиною та сином живе в Південній Америці, в Буенос-Айресі. Щодо освіти — він каже, що окрім Університету Юти, його навчає життя, історія, наука, люди, подорожі та Вікіпедія. Цей художник також відомий за прізвиськом Олександр Блу (Alexander Blue).

  Він вивчав скульптуру в університеті, але працював багато років в якості веб-дизайнера і арт-директора в ігровій індустрії. Його роботи публікувалися в журналах, рекламі, промислових та поліграфічних продуктах. Він також є засновником і керівником сайту Illustrationmundo, який присвячений ілюстраціям та ілюстраторам.

 • Житомирянка Даша Петрова рассказала как ей пришлось жертвовать здоровьем ради победы в конкурсе красоты "Мисс Принцесса Украины 2012" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 26.10.2012 14:05

  20 октября в городе Луцк состоялся конкурс "Мисс Принцесса Украиены 2012". В конкурсе принимало участия 16 конкурсанток со всех областей Украины. Гостями праздника стали Дмитрий Коляденко(ведущий конкурса), дуэт "НЕАНГЕЛЫ", Василий Бондарчук(член жюри). Призовой фонд составлял 100 000 тисяч гривен, из которых 50 получила победительница конкурса житомирянка Даша Петрова, также она получила сертификат на сьемку обложки журнала FREE TIME и в дальнейшем она представит Украину на "Мисс Принцесса Мира 2013".

 • Тернопільська команда КВН "VIP" на благодійному концерті "порвала" житомирян своїми жартами в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 24.10.2012 13:34

  23 жовтня в Житомирському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги пройшов благодійний концерт команд КВН "Девченки из Житомира" (Житомир), "VIP" (Тернопіль) та студії "Магарич" (Львів).

  команда КВН VIP м. Тернопіль
  команда КВН VIP м. Тернопіль
 • Олег Шупрудько — коваль свого щастя в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 23.10.2012 23:38

  У Верховині свято... В місцевий клюб з Івано-Франківська приїхала джазова банда грати музику. Але трапилось лихо — гуцули музичні інструменти під час розвантаження на землю покидали і зламали саксофон. Голова району питає:
  — А що хлопці без цего не зіграєте?..
  Музиканти:
  — Та який же джаз без саксофона, треба ремонтувати.
  Голова району каже:
  — Є в нас коваль старий, він все годен поремонтувати, поїхали!
  Сіли на фіру та й поїхали до коваля. Голова району:
  — А що діду Миколо зремонтуєте се хлопцям?..
  Коваль:
  — Зремонтую, чого не зремонтувати, але зачекайте години зо дві...
  З кузні чути страшенний гуркіт, гуцульську лайку і все інше. Через дві години виходить дідо:
  — Файні ви хлопці, але скажіть як ви так трембіту погнули???

  Ось такі вони українські ковалі — і з саксофону зроблять "люди"! І нема чому дивуватися — вони ж у змові із загадковим вогнем і лютим металом. Як ви вже й здогадалися — в цій статті мова піде про коваля. І не просто коваля, а дизайнера-коваля, професіонала своєї справи, заклинателя вогню і дресувальника металу.

  Ця стаття про Олега Шупрудько — дизайнера-коваля з Коломиї.

  Робота над замовленням в новій кузні, 2010 рік
  Робота над замовленням в новій кузні, 2010 рік
  8 коментарів
 • В Житомирі пройшов фестиваль КВНу "Жарт 2012" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 23.10.2012 11:27

  22 жовтня в Житомирському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги пройшов фестиваль КВНу "Жарт 2012".

 • Живописні витинанки Ніккі Ван Ес (Nikki van Es) в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 19.10.2012 13:13

  Ніккі Ван Ес (Nikki van Es) — голландська художниця, яку надихають на творчість рослини. Вона не просто спостерігає рослинний світ, але глибоко досліджує його процеси і візуальне сприйняття. Результати її досліджень можна спостерігати в її мистецьких творах з авторським поєднанням науки та уяви.

  Ніккі навчалася в академії Рітвельда (Gerrit Rietveld Academie), в Амстердамі (1974-1979). На сьогоднішній день живе і працює в Ларж-Вурш, що в Нідерландах.

 • В Житомирі презентували український технотриллер "Бот" в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 18.10.2012 16:58

  17 жовтня в Житомирі відбулась презентація книги Максима Кідрука "Бот". Ця книга, за словами автора, є першим українським технотриллером.

 • На що молодь витрачає свої гроші? (Опитування) в блозі Стиль життя · від Сашко · додано 18.10.2012 15:30

  Каріна Андріанова
  Каріна Андріанова


  На мою думку,сьогодні молодь більшість своїх коштів витрачає на забави(тобто на свій відпочинок)!!Є молоді люди,які вкладають свої гроші у вигідні та прибуткові справи!!Дехто на благочинність!!!Що викликає повагу!!Кожна людина-це особистість,що має свою думку,що до того як витрачати свої гроші!!!Отже кожен витрачає свої гроші так,як важає за потрібне.

Всього 1054 на 106 сторінках