Останні записи в блогах

 • Здох термінал в блозі Блог CYBERMAGa · від CYBERMAG · додано 04.07.2009 11:57

  Після майже восьми років нещадної експлуатації здох термінальний комп на базі процесора Duron 800

 • Податкова в блозі Блог CYBERMAGa · від CYBERMAG · додано 03.07.2009 19:25

  Купу часу провів у податковій. Здавав звітність.

 • Які саме сережки личитимуть тобі в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 03.07.2009 12:14

  Без великих зусиль їх можна знайти для урочистого випадку, правильно підібрати до плаття і овалу обличчя та пам'ятати про те, що вони повинні поєднуватися з одягом. А при покупці в подарунок, необхідно уявити того, хто їх носитиме.

 • Як правильно підібрати одяг для своєї фігури в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 01.07.2009 10:02

  Правильно одягнутися - не означає тільки заховати те, що вам не подобається, потрібно також навчитися підкреслювати свої достоїнства.Найдрібніша деталь може змінити все.

 • Групи за інтересами в блозі Перли у доданих роботах · від CYBERMAG · додано 30.06.2009 15:57

  • група любителів охоти

  Збираються, коли відкривається сезон охоти. Складається з трьох осіб: завідувач складом, головний механік, головний інженер. Зв’язки втілюються при поїздці в поля чи ліси Тернопілля.

  1 коментар
 • Юніти та їх нарахування в блозі Погляд для чайників · від CYBERMAG · додано 30.06.2009 14:52

  Для початку розповім, що таке юніт.

  З метою оптимізації розрахунків на сайті, було створено внутрішню розрахункову одиницю - юніт, за допомогою якої Ви можете отримати доступ до рефератів, курсових та дипломних робіт, а також отоварюватись у нашому інтернет-магазині, коли він працюватиме.

 • Огляд комп'ютерного ринку 2008 року в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 29.06.2009 15:51

  В цілому ринок продажу комп'ютерів, моніторів та периферійних пристроїв за 2008 рік знизився, що зумовлено зменшенням попиту внаслідок економічної кризи, проте ринок програмного забезпечення стрімко зріс через вихід нових операторів боротьби з нелегальним продажем програм.

  Стаціонарні ПК та ноутбуки

  Стаціонарні ПК вважаються одними з найбільш передбачених сегментів ІТ-ринку України. Минулий рік підтвердив правильність такої думки. Всього на ринок було поставлено близько 1,3 млн. персональних комп'ютерів, що на 13% менше, ніж в 2007 р. Переважна більшість настільних ПК було зібрано українськими компаніями. Частка А-брендов за 2008 р. збільшилася майже втричі, склавши в середньому 6%, проте, на думку учасників ринку, подальше зростання постачань системних блоків виробництва зарубіжних вендорів маловірогідне. В умовах зниження купівельної спроможності населення вони навряд чи зможуть загрожувати локальним складальникам ПК.

  Криза світової і української економіки наклала відбиток на квартальну статистику об'єм випуску настільних ПК. У III кварталі, не дивлячись на обмеження споживчого кредитування, ринок демонстрував упевнене зростання показників, проте в останній чверті впав більш ніж на 50%. Окрім загального зниження обсягів постачань настільних ПК, в даному ринку відбувся перерозподіл серед гравців. Основними тенденціями другого півріччя 2008 р. стали скорочення частки першої десятки виробників до 30% (у 2007 р. - 38%) і активізація невеликих фірм.

  Закономірна тенденція 2008 р. - збільшення об'єму оперативної пам'яті і накопичувача в системних блоках середнього класу. Стандартом цього сегменту до кінця минулого року стали 2 ГБ оперативної пам'яті і жорсткий диск об'ємом 320 ГБ. Разом з тим по-перших трьох кварталах минулого року спостерігалося зростання вартості "середнього" настільного ПК. До третьої чверті 2008 р. відбулося зростання цін близько 5%, проте з обмеженням споживчого кредитування і появою "антикризових" пропозицій від продавців ціни повернулися до рівня I кварталу.

  Для ринку персональних комп'ютерів в цілому минулий рік був відмічений знаковою подією: за даними GFK, в III кварталі роздрібні продажі мобільних ПК вперше за історію ринку перевищили цей показник для стаціонарних комп'ютерів. Всього уроздріб в 2008 р. ноутбуків було продано 824тыс., десктопів - 1,057 млн. штук. Поступовому заміщенню настільних ПК середнього класу мобільними супроводить цікава тенденція: разом з лептопами для домашнього використання все частіше купують монітори з більшою діагоналлю. У корпоративному сегменті співвідношення залишилося незмінним: тут було реалізовано близько 50% всіх настільних ПК на ринку і всього 10% ноутбуків.

  За попередніми оцінками за 2008 р. до України в цілому було ввезено 1,035 млн. портативних комп'ютерів. Відповідно, зростання ринку по відношенню до 2007 р. склало 335 тис. штук, або 47%.В першій половині 2008 р., як і два роки до цього, ринок лептопів показував стабільне зростання, яке сповільнилося в III кварталі, а в останній чверті року об'єм постачань скоротився більш ніж удвічі. Не дивлячись на це впродовж всього другого півріччя учасники ринку відзначали затоварювання складів, пов'язане як з кризовими явищами в економіці, так і з переоцінкою попиту на ноутбуки.

  Діаграма 1. Структура роздрібного продажу компютерів та ноутбуків в 2008 році, %
  Діаграма 1. Структура роздрібного продажу компютерів та ноутбуків в 2008 році, %

  Сервери і системи зберігання даних

  За попередніми оцінками IDC, минулого року до України було поставлено серверів на суму 120 млн. дол., що на 8% менше аналогічного показника за 2007 р. Як і в інших сегментах ІТ-ринку, такі підсумки є прямим слідством нетипово безгрошевого IV кварталу.

  А-бренди продовжують нарощувати свою присутність. Лідери сегменту серверного устаткування ті ж, що і раніше: HP, Dell і IBM (платформа х86); IBM, HP і Sun Microsystems (RISC/EPIC/CISC).

 • Конвертувати образ .dmg в .iso в блозі Різне-дрібне для Mac OS X · від han · додано 28.06.2009 02:11

  Час від часу виникає необхідність переконвертувати образ диска з формату. dmg в формат. iso

 • Український ринок інтернет-реклами в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 27.06.2009 17:00

  Користувачі інтернету найбільш сприйнятливі до рекламних повідомлень, які бачать раннім вечором. Такі результати дало сумісне дослідження міжнародної організації Internet Advertising Bureau і групи Lightspeed Research. На думку фахівців, найбільшою мірою ця закономірність розповсюджується на молодих користувачів віком від 18 до 24 років.

  В рамках того ж дослідження було встановлено, що реакція користувачів на рекламу значною мірою залежить від того, чим вони були зайняті в той момент, коли її побачили. Кращий момент для рекламного контакту — коли людина робить покупки онлайн або порівнює ціни.

  Більше всього користувачів дратує реклама, яку вони бачать, коли дивляться в інтернеті телепередачі або фільми чи відеоролики.

  Найчастіше користувачі інтернету звертають увагу на рекламу у вигляді інформаційних статей, що містять відомості про фірму чи товар. Згідно з результатами дослідження, проведеного компанією Adfusion, приблизно половина опитаних схильна читати подібні матеріали і іноді навіть шукати додаткову інформацію про товари.

  Рис.1. Порівняння ефективності інтернет-реклами за даними дослідження Adfusio
  Рис.1. Порівняння ефективності інтернет-реклами за даними дослідження Adfusio

  На другому місці по ефективності опинилися комерційні пропозиції, які роблять по електронній пошті. Їх читають 47 відсотків користувачів. Рекламні оголошення в пошуковій видачі привертають увагу 39 відсотків опитаних.

 • Рейтинг надійності банківських послуг: корисна інформація в кризових умовах в блозі Всюдисущий маркетинг · від kseniya_www · додано 27.06.2009 16:20

  В умовах кризи говорити про стабільність банків - щонайменше дивно, проте фінансові показники українських фінустанов за перший квартал 2009 року досить обнадійливі. Надалі основним завданням банків є нарощення капіталу. Джерел поповнення капіталу у банків небагато: гроші акціонерів і кошти уряду. Збільшення капіталу за рахунок вкладення коштів сьогоднішніх власників - один із показників фінансової стійкості банку.

  Чому обрано саме цей період: з жовтня 2008 по квітень 2009 року - тому, що він виявився найбільш кризовим для фінансових установ України. Багато банків встигли наростити власний капітал до нового року, проте сьогодні щонайменше 25 банків очікують рекапіталізації - поповнення капіталу за рахунок державних коштів, оскільки власних коштів для цього не мають.

  Таблиця 1. Рейтинг стійкості найбільших банків в першому кварталі 2009 року
  Таблиця 1. Рейтинг стійкості найбільших банків в першому кварталі 2009 року

  В таблиці 1 подано ті банки, які попри кризовий стан зуміли наростити свій капітал якісними методами. Так ми бачимо, що перше місце посідає Укрексім Банк, який за даний період збільшив власні кошти на 3,7 млрд. ПриватБанк за збільшенням власного капіталу посідає 10 місце, хоча за розмірами активів він очолює рейтинг НБУ. Інших 120 банків не значною мірою впливають на фінансову систему в цілому, тому їх стійкість і не досліджую. Зазначимо, що далеко не всі банки показують значні збитки. Так ПриватБанк, ОщадБанк, УкрсоцБанк отримали досить великий прибуток. В таблиці 2. наведено рейтинг найприбутковіших банків.

Всього 1054 на 106 сторінках