Останні записи в блогах

 • МІЯ: «Артист, може мати надзвичайно великий вплив, значно більший ніж політика.» в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 03.04.2013 23:34

  Талановита львівська співачка з сильним чарівним голосом, харизмою та ефектною зовнішністю. Фіналістка українського відбору Євробачення 2010, яку позитивно відзначили десятки музичних критиків та представників шоу-бізнесу. Поезія текстів її пісень: майстерна, непересічна, врізається у пам‘ять надовго. Мія (Марічка Крумшин) – одна з найперспективніших зірок української естради першої половини XXI століття і, саме, з нею наше інтерв‘ю.

 • Арабські дитячі книги 80-х в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 01.04.2013 22:58

  Пригадуєте фразу головного героя з фільму "Белое солнце пустыни": "Восток — дело тонкое"? Й справді, все що стосується Сходу, культури та мистецтва тих країв, досить незвичне для європейця та навіть загадкове. Але саме цим воно нас і зацікавлює.

  Ілюстрації дитячих книг арабських видань 80-х років — своєрідні, а місцями трапляються й досить несподівані речі. Пропоную переглянути маленьку збірку ілюстрацій до дитячих книг (також арабські книги перекладені на інші мови та іноземні книги перекладені арабською).

  написав Fouad Haddad, ілюстрації Mohieddine el Labbad
  написав Fouad Haddad, ілюстрації Mohieddine el Labbad
 • Закохана баба Яга: епізод 13 в блозі Казки для дорослих · від Лілія Демидюк · додано 18.03.2013 22:15

  Вона навмисне старалась виглядати діловою жінкою, аби потенційний претендент не думав, що вона тільки ним і марить. Хоча насправді так і було – вислів «потенційний претендент» уже не відповідав дійсності: красивий мужчина з фото давно оселився в її думках. Яга тепер не спала по пів ночі і думала, думала, думала… Частина її думок були рожевого кольору – як він її любитиме, носитиме на руках, даруватиме квіти та цукерки. Вона навіть не прагнула бути в цьому оригінальною – їй було достатньо того, що усім пересічним жінкам. Інша частина думок була блакитного кольору – як вони одружаться та поїдуть у весільну подорож до моря. Тільки не до того, що уже давно забруднене промисловими викидами, а до чистого як сльоза (сльоза радості – уточнювала вона сама собі). Це мають бути якісь красиві острови, які саме, вона придумає згодом. Загалом, вона мріяла як Магеллан здійснити якесь географічне відкриття. Відкрити хоча б якийсь невеликий острів, що згодом називався б «Острів Яги».

 • Браслетики для моднячок в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 18.03.2013 12:10

  Браслети, як прикраси, широко використовувалися моднячками з давніх часів. Ще в часи неоліту жінки прикрашали руки ажурними і різьбленими браслетами, а в часи Київської Русі їх одягали й поверх рукавів сорочки.

  Та й сучасні браслети не пасуть задніх серед ювелірних прикрас — активно використовуючись моднячками у всьому світі. І ось лише кілька сучасних представників дизайну ювелірних прикрас, які працюють над створенням оригінальних браслетів.

 • ХІІ-й Джазфест «Єдність» в блозі Інший вимір · від Юрій Мостовий · додано 12.03.2013 02:25


  16 березня 2013 року в приміщенні Державного академічного театру оперети відбудеться ХІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність».

 • Підводні фантазії творчих дітей Коломиї в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 04.03.2013 22:28

  Коломийська дитяча художня школа ім. Я.Пстрака прийняла участь і отримала призові місця у конкурсі дитячих робіт та Міжнародному фестивалі дитячої творчості "Підводні фантазії". Учасників та переможців конкурсу, а також їх викладачів, запросили на вручення нагород і дипломів до Донецька, де саме й проводиться фестиваль.

  Кілька слів про фестиваль і конкурс.
  Одним з організаторів Міжнародного фестивалю дитячої творчості "Підводні фантазії" є Товариство українських професійних інструкторів підводного плавання (UDIP), для якого важливим пріоритетним напрямком діяльності є популяризація знань про підводний світ серед молоді та виховання нового покоління підводників. Фестиваль "Підводні фантазії" проходить у співпраці зі "Всесвітнім фестивалем зображення підводного світу" (Марсель, Франція) і проводиться в Донецьку вже двадцять чотири роки поспіль. Щорічно в ньому приймають участь 5 — 8 тисяч дітей з України, Росії, Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Латвії, Угорщини, Естонії та інших країн. У різних містах України та за кордоном постійно проводяться виставки "Підводні фантазії" з кращими дитячими роботами різних років. Деякі з них можна побачити на цьому сайті.

 • Міжнародна виставка українського мистецтва в центральній художній галереї Art People, Сан-Франциско, США в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 28.02.2013 15:33

  Минулого року у соціальній мережі SNAC (Social Network Art Competition) проводився конкурс, в якому приймало участь понад 300 художників України. Конкурс відкритий для українських художників, які займаються живописом (олія, акрил, колаж, акварель, мішана техніка), графікою, фотографіями, ілюстраціями та мистецтвом відео-арту.

 • Зимова листівка зі сніговиком в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 24.02.2013 21:38

  Зима прямує до свого логічного завершення і ми з нетерпінням чекаємо весну, і тут самий раз було б розмістити якийсь МК з весняною листівочкою, але ж ні — викладаю МК із зимовою. )) Просто так склалося, що майстер-клас відбувся, а фото-звіт затримався. А от сьогодні якраз руки дійшли до цієї справи, і доки не опустилися — викладаю коротенький звіт МК.

  Цей зимовий майстер-клас проводився в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й.Кобринського для групи учнів з Коломийської дитячої художньої школи та Нижньовербізької школи. Пройшов на "ура", тож є що показати і розповісти — може комусь згодиться.

  Від самого початку планувалося створити нескладну зимову листівку (десь на годинку-півтори роботи) якоїсь простої форми, але з родзинкою. Тому за формою і конструкцією листівка була нескладною, а декор створювали за рахунок ажурних витинанок з дрібними елементами паперової пластики. Уся наша творча компанія (діти з викладачами та музейники) завзято пихтіли над листівками з веселими сніговиками, використовуючи при цьому техніку витинанки та аплікації.

 • Ширлі Тревена (Shirley Trevena) та її акварелі в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.02.2013 22:30

  Ширлі Тревена (Shirley Trevena) одна з найбільш інноваційних художниць Великобританії, яка працює в техніці акварельного живопису. Вона є членом Королівського інституту художників акварелістів (Royal institute of Painters in Watercolours) з 1994 року і автором 3-х книг, що найкраще продаються: "Taking Risks with watercolour", "Vibrant Watercolours" та "Breaking the Rules of watercolour".

 • Планетарна туманність — явище неземної краси в блозі Життя одного дизайнера · від Ліля Тєптяєва · додано 11.02.2013 17:53

  Завдяки космічному телескопу «Габбл» (Hubble Space Telescope) ми можемо спостерігати неймовірно цікаві й красиві процеси в космосі: яскраві спалахи розжареного сонця, барвисті сузір'я, загадкові планети. Та й картини вмираючих зірок не залишають байдужими. Це захопливе видовище називається планетарною туманністю і в нашій галактиці вчені налічують їх більше тисячі.

Всього 1054 на 106 сторінках