Обмануті вкладники шукають допомоги в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 29.10.2010 00:00

Вкладники банку «Родовід» глибоко схольовані ситуацією, яка виникла у ньому. За словами одного із клієнтів банку, який звернувся на гарячу лінію Голосіївської РПО «ВО «Батьківщина», замість обіцяних 1000 грн на добу, що має видавати банк з їх депозитних вкладів, з 22 жовтня з поточного рахунку дозволяється знімати всього по 100 грн.

Як відомо, в кінці минуло року «Родовід Банк» було докапіталізовано на суму 5,6 млрд грн. А вже в червні 2010 року стало відомо, що Служба безпеки викрила розтрату держкоштів у "Родовід Банку" на суму понад 1 млрд гривень, виділених Нацбанком у вигляді рефінансування цього комерційного банку. Сьогодні керівництво банку заявляє про те, що для повторного рефінансування потрібні додаткові 5,8 млрд. грн. Кабмін затягує приняття цього рішення в той час як ситуація погіршується з кожним днем. Так за перше півріччя збитки Родовід Банку склали 3,7 млрд грн.

«Якщо ситуація не покращиться, все, що зможуть зробити обмануті вкладники – це чекати зміни влади, яка буде більш розважливішою у відношенні до проблем громадян країни, для яких вони начебто працюють», - в один голос заявляють депутати фракції БЮТ у Голосіївській раді, відповідаючи на звернення громадян.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.