Голосіївці об’єднали зусилля заради чистоти району в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 29.10.2010 00:00

В Голосіївському районі закінчився цикл суботників у рамках місячника з благоустрою, що був ініційований районною владою, зокрема, фракцією БЮТ у Голосіївському районі. Впродовж цього часу мешканці району об’єднали свої зусилля, щоб зробити своє місто чистішим та красивішим. Більше 2,5 тисяч голосіївців прибирали парки, сквери та площі району.

Очільник району та голова Голосіївсьокої «Батьківщини» Сергій Садовой висловив свою подяку найактивнішим учасникам місячника з благоустрою: працівникам підприємств, студентських колективів, представникам громадських організацій. Він також долучився до впорядковування Московської площі разом з працівниками ГРДА та студентами КНУ ім. Т. Шевченка.

За час проведення місячника з благоустрою було упорядковано 69,3 га території району, висаджено 300 дерев, 2410 кущів, прибрано та вивезено 130 куб. м сміття.

«Найбільшу радість я відчуваю, коли бачу, як позитивно сприймають зміни на краще самі голосіївці, - каже Сергій Садовой. – Мені не потрібно усних чи письмових подяк. «Спасибі» має бути написано в їхніх очах».

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.