Турбота про людей має бути в діях в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 28.10.2010 00:00

В умовах складної економічної ситуації в країні особливо важливими є заходи, що допомагають населенню заощадити кошти, які формують сімейний бюджет.

Розуміючи це, за ініціативою районної влади, зокрема фракції БЮТ у Голосіївському районі, був організований ярмарок продовольчих товарів, на якому усі бажаючі могли придбати продукти харчування та промтовари за цінами виробника. На протязі всього дня відвідувачів ярмарку розважали народні колективи, що були запрошені очільником району Сергієм Садовим.

Усі продукти, які продавалися на ярмарку, реалізовувалися за зниженими цінами. Сергій Садовой відзначив почесними грамотами та подяками міської та районної влади тих приватних підприємців, які вже неодноразово беруть участь в районних ярмарках. За словами Галини Соніної, однієї з відвідувачів заходу, таких цін вона не зустрічала ніде, а тому придбала чимало продуктів для всієї сім’ї.

В свою чергу БЮТівець Сергій Садовой підкреслив, що буде особисто слідкувати за тим, щоб рівень обслуговування покупців та розвиток торгівлі у районі з часом лише зростали.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.