Довіра людей найважливіша! в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 28.10.2010 00:00

Про якість роботи будь-якої партійної організації розповідають люди, які звертаються до неї за підтримкою та порадою. В Голосіївському районі до громадської приймальні «ВО «Батьківщина» щомісячно звертаються кияни, які вже неодноразово просили про допомогу за знаменитим телефоном довіри мера 15-51.

«Про ремонт під’їзду я телефонувала протягом трьох місяців, реакція нульова», - бідкається жителька будинку на проспекті Науки. – А коли дізналася про громадські приймальні «Батьківщини», вирішила поділитися своєю проблемою».

За словами керівника громадської приймальні у Голосіївській РПО Любові Величко, такі справи зазвичай передаються до розгляду депутатам фракції БЮТ у Голосіївській раді, а ті, в свою чергу, тиснуть на потрібні важелі для вирішення проблеми.

«Ми не обіцяємо того, що залежить не від нас, - каже Володимир Оніщук, депутат фракції БЮТ у Голосіївській раді, - це передусім стосується матеріальної допомоги, бо цього року новий Кабмін не виділив нам кошти, щоб допомагати людям, як раніше».

Особистий прийом громадян проводить і очільник району та голова Голосіївської РПО «ВО «Батьківщина» Сергій Садовой. Найбільше ж до голови зверталися з проблемами житлово-побутового характеру, працевлаштування, скрутного матеріального становища.

«Найголовініше для мене – почути думку про нашу роботу, щоб, в свою чергу, покращити всі механізми діючої інфраструктури», - каже він.

Громадська приймальня Голосіївської районної партійної організації «ВО «Батьківщина» працює щоденно, крім суботи та неділі, з 9.00 до 18.00 за адресою вул. Красилівська, 2/3.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.