Міжнародні діалоги Голосієва! в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 30.09.2010 12:37

27 вересня в Голосіївській районній у м.Києві державній адміністрації приймали офіційну делегацію адміністративного району Нор Норк міста Єреван під керівництвом його голови Меліка Гаспаряна. Очільник Голосіївської районної влади, БЮТівець Сергій Садовой райдужно прийняв гостей.

Щодо розвитку міжрайонних зв’язків у різних галузях, учасники делегації та голосіївці взяли участь у круглому столі. А також відбулося підписання Протоколу намірів про співпрацю між Голосіївським районом м. Києва та адміністративним районом Нор Норк м. Єревана.

«Сьогодні ми робимо почесну і потрібну справу, офіційно закріплюючи наміри розвивати двосторонні відносини між Голосіївським районом міста Києва і адміністративним районом Нор Норк міста Єревана в економічній і гуманітарній сферах. Час іде, його ніхто не може спинити, як і динаміку позитивного розвитку добросусідських відносин між українцями і вірменами, яку наші діти та онуки будуть лише підтримувати і розвивати» - заявив Сергій Садовой.

Сергій Садовой також зазначив, що в на території Голосієва проживає чисельна вірменська діаспора, і районна влада робить усе, щоб почути проблему кожного, щоб їм допомогти.

«Аналогічні кроки, робить і Нор Норк по відношенню до українців у Єревані. Тож давайте зберігати та примножувати наші дружні відносини, давайте чути і допомагати один одному, задля прекрасного майбутнього наших народів!» - сказав він.

Розвиток міжнародних зв’язків Голосіївського району розпочався ще 1 березня 2007 році, коли на сесії районної ради було прийнято довгострокову цільову Програму сприяння розвитку міжнародних відносин «Міжнародні діалоги Голосієва». Вона сьогодні продовжує успішно реалізовуватись силами районної влади. Зокрема, нещодавно район приймав офіційну делегацію м. Москви на чолі з першим заступником мера Людмилою Швецовою.

Як повідомлялося раніше, з 6 по 12 вересня у столиці Вірменії з аналогічним візитом перебувала офіційна делегація Голосіївського району.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.