Шана партизанам в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 24.09.2010 00:00

З нагоди святкування Дня партизанської слави в спеціалізованій школі імені Казимира Гапоненка №110 Голосіївського району відбулася урочиста святкова лінійка та пройшла зустріч учнів з ветеранами партизанського руху.

На пам’ятному заході були присутні голова Голосіївської районної у м. Києві ради та державної адміністрації та голова районного осередку «Батьківщини» Сергій Садовой, а також перший заступник голови ГРДА Яків Лев, начальник управління праці та соцзахисту населення ГРДА Ніна Глоба, керівник районної ветеранської організації Михайло Шаля, ветерани Великої Вітчизняної війни.

Відкриваючи урочистості, очільник районної влади Сергій Садовой подякував ветеранам за мирне небо та самовіддану боротьбу за визволення Батьківщини, також він побажав міцного здоров’я та довгих років життя визволителям. Звертаючись до молодого покоління голосіївців, Сергій Миколайович закликав їх поважати та цінувати кожного ветерана, надавати їм підтримку та переймати у них величезний життєвий досвід.

Після урочистої лінійки ветерани завітали до районного будинку ветеранів, де на них чекала концертна программа та святковий фуршет. В рамках урочистої частини у Будинку ветеранів Голосіївського району за активну громадську роботу були нагороджені члени ветеранських організацій Голосієва.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.