Будемо дружити країнами! в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 19.09.2010 00:00

Про гостинність вірменського народу годі й казати. З перших хвилин перебування на вірменській землі можна відчути себе як вдома. Стара місцева приказка каже: «Гість з добрими намірами – це посланець від Бога». І вона вже перетворилася на добру традицію.

Днями делегація Голосіївської районної ради та держадміністрації на чолі з головою РПО «ВО «Батьківщина» Сергієм Садовим спільно з Вірменською діаспорою Голосіївського району з офіційним візитом відвідали м. Єреван. Столичну делегацію приймали керівник адміністративного округу Нор Норк міста Єревана М. Гаспарян, а також мер Єревану Г. Бегларян. Учасникам зустрічі був підписаний Протокол про наміри між Голосіївською районною радою та адміністративним округом Нор Норк м. Єревана про розвиток довгострокової співпраці в різних галузях.

За час відвідин Вірменії учасники делегації встигли обговорити шляхи пладної співпраці з різних напрямках: освітніх, культурних та економічного співробітництва. Сергій Садовой висловив сподівання, що їхня робота принесе користь жителям міст, де вони працюють. За його словами, переймання дієвих аспектів закордонного досвіду в адміністративній роботі неодмінно позитивно вплине на успішному вирішенні вкрай важливих для голосіївців питань.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.