Творча молодь зовсім поруч! в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 08.09.2010 00:00

Нещодавно, у парку ім. М.Рильського ініціативна група молоді Голосіївського району, разом з адміністрацією парку ім. М.Рильського за безпосередньої підтримки очільника Голосіївської районної у м.Києві ради та державної адміністрації та голови РПО «ВО «Батьківщина» Сергія Садового організували творчий концерт під гаслом «Творча молодь зовсім поруч!»

Не зважаючи на несприятливі погодні умови, перед відвідувачами парку з великим ентузіазмом та відданістю почесній справі, виступали студенти вишів Голосіївського району. Свої таланти представили вихованці Національного університету харчових технологій, Межрегіональної академії управління персоналом, Академії праці та соціальних відносин.

До уваги глядачів були представлені вокальні, інструментальні та танцювальні номери, крім того, порадували присутніх і виступ команди КВН.

Чимало глядачів отримали за участь в тематичних конкурсах подарунки від очільника Голосіївської районної влади.

Ініціативна група молоді Голосіївського району впевнена в тому, що започатковану справу треба продовжувати, тож у найближчому майбутньому на нас чекатимуть яскраві та цікаві заходи для молоді району.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.