Через діалог - до якісного законодавства в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 26.08.2010 09:00

26 серпня 2010 року у Центрі у справах сім'ї та жінок «Родинний дім», яким опікується депутат фракції БЮТ у Голосіївській в м.Києві раді Олена Сліпачук за підтримки Державної податкової інспекції Голосіївського району відбувся круглий стіл на тему «Обговорення проекту Закону Україну «Про громадські організації».

В рамках круглого столу відбулося обговорення постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм і заходів, розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься державна фінансова підтримка».

До участі у круглому столі були запрошені представники Державної податкової інспекції Голосіївського району відділу з питань внутрішньої політики Голосіївської адміністрації, управління з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики Голосіївського району, представників всеукраїнських, міських і районних громадських організацій.

В рамках обговорення були напрацьовані конкретні пропозиції до законопроектів Закону України «Про громадські організації» та постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм і заходів, розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься державна фінансова підтримка».

За словами Олени Сліпачук, такі обговорення є надзвичайно важливими під час оновлення законодавчої бази України. «Для цього ми, БЮТівці, намагаємося залучати найкращих спеціалістів для надання конкретних пропозицій щодо удосконалення механізмів роботи громадських організацій, бо розуміємо, що українці мають впливати на ситуацію в країні», - зауважила вона.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.