Голосіївський район отримав благословення Святійшого Патріарха Кирила в блозі Голосіївський район міста Києва · від Єва Ліонова · додано 08.01.2010 10:00

26 липня Предстоятель Руської Православної Церкви Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав місце будівництва Свято-Воскресенського кафедрального собору УПЦ, що має місце у Голосіївському районі Києва. Одим з учасників зустрічі Святійшого у Голосієві був депутат фракції БЮТ у районній раді Микола Даневич.

У Всіхсвятському храмі, розташованому в парку будівнитцва кафедрального собору Святійший Патріарх вклонився місцевим святиням. У пам’ять про патріарший візит Предстоятель Руської Православної Церкви він подарував майбутньому кафедральному собору УПЦ велику ікону Святителя Миколая Чудотворця.

Голосіївці отримали від Патріарха Московського і всієї Русі Кирила благословення для Голосіївського району. За словами Миколи Володимировича, збереження духовних цінностей є важливою складовою формування високої моралі суспільства. «А тому не слід забувати про те, що лише разом з Божою поміччю ми зможемо побороти всю ту несправедливість, яка нині існує», - зауважив він.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.