Скандал навколо Mafia 2 в блозі Ігрові новинки · від Vlad · додано 24.08.2010 14:49

Італійсько-американська організація «UNICO» збирається боротися з поширенням Mafia 2. Ця група, яка займається проблемами італійців і американців італійського походження, направила лист в офіс «Take-Two», в якому вимагає скасувати реліз проекту. Причина наступна: на думку представників організації, гра поширює упереджені стереотипи, які стосуються того, що «організована злочинність є справа рук італійців і американців італійського походження».

«Навіщо видавництву «Take-Two» випускати гру, яка орієнтована на молоду аудиторію, на сучасне покоління, і розповідати в ній, що італійці та американці італійського походження пов'язані виключно з жорстокістю, вбивствами, організованою злочинністю. Ми вимагаємо, щоб вони скасували вихід гри до тих пір, поки не приберуть з неї всі згадки про італійців та американців італійського походження, пов'язаних з мафією», - каже Адре Діміно (Andre DiMino), один з лідерів організації «UNICO»

Кілька днів «Take-Two» не коментували цю заяву, але після того, як на каналі MTV з'явилася програма, в якій Діміно таврує ганьбою розробників, у видавництві вирішили дати офіційну відповідь.

Штраус Зельнік (Strauss Zelnick), один із ключових співробітників компанії, прокоментував це наступним чином: «Mafia 2 розповідає вигадану історію про організовану злочинність в США. Історію, яка вже десятиліттями обігравалася в кіно, телевізійних шоу та романах. Ні «UNICO», ні якась інша організація, що захищає права італійців, в очі не бачили і не грали в Mafia 2». Він також відзначив, що в Take-Two розуміють всю делікатність ситуації, але ні в якому разі не намагаються вийти за рамки дозволеного. І видавництво точно не позиціонує свою гру як розвагу для «молодої аудиторії».

Звичайно, офіційний реліз Mafia 2 ніхто відміняти не буде. Для цього треба отримати судову постанову, яка UNICO явно не світить.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.