Торба ... в блозі Перли у доданих роботах · від CYBERMAG · додано 19.08.2010 09:55

Доброго дня, шановні! У період літніх канікул, потік доданих робіт суттєво зменшився, тому особливих "перлів" не траплялось.

Ви знаєте, нам частенько надсилають роботи, які в інтернеті є російськомовними, але пропущені через програму-перекладач, вони стають "унікальними", за які "автор" хоче отримати юніти (був навіть такий випадок, що хтось закинув нам роботу якогось Тюменського ВУЗу, перекладену на українську мову, з посиланнями на російські нормативні документи та законодавство (передбачливо, слово "Російська Федерація" було замінено на "Україна"). Звісно, ж ми вираховуємо таких "хитрюг" і не додаємо їх шедеври в базу...

Але сьогодні мова про їх побратимів по зброї (для водіїв бронетанкової техніки: під зброєю, автор має на увазі програми-перекладачі), які перекладають фрагменти текстів з російської (молдавської, білоруської) мови на українську, і потім використовують їх при написанні своїх робіт. Всі так роблять, і я теж. Але коли тексти не вичитуються - це призводить до комічних наслідків. Ось такий випадок.

Приємна зовні робота "Дослідження формування та розподілу прибутку підприємства в умовах переходу до ринкової економіки", містить у собі такі цікаві словосполучення, як "Після формування балансового прибутку підприємство сплачує податки в бюджет держави, а що залишилася, частина прибутку залишається в розпорядженні підприємства", "З даних табл.3 видно, що прибуток стосовно попереднього періоду ВИРОСЛА на 37,8%,що привело також до відповідного збільшення прибутку, що залишається в розпорядженні організації", "Як треба з даних табл.4., у звітному періоді відбулися позитивні зміни в структурі прибутку", "Протяг 2009 року роботу підприємства слід вважати відмінно".

А ще дещо розповім про підприємство (цитати з висновку):

  Швидше реалізовувались послуг, збільшувалася закупка, витрати різко не зростали – а наслідок, отримання прибутку та привернення споживача. А для будь-якого підприємства – це головне.

   Балансовий прибуток у 2009 р становить 708,6 тис. грн., порівнюючи з попереднім 2008 роком, в якому було 514,0 тис. грн., можна сказати, що підприємство дуже добре попрацювало. Фінансове становище підприємства позитивне. Але на досягнутому зупинятися не можна.

    Хоч підприємство і працює над нарощуванням темпів реалізації для того, щоб отримати більший прибуток та розширити свою діяльність. Але підприємству треба йти весь час в ногу з ринком, досліджувати його потреби, виявляти те, що хоче покупець і тоді працювати над цими питаннями.

    Ну і на останок, скріншот з сторінки №29 цієї роботи:

    Хтось невдало переклав словоСумма
    Хтось невдало переклав словоСумма

    Коментарі

    • kseniya_www · 19.08.2010 20:00 · #

     )) це торба !...

    Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.