Юніти та їх нарахування в блозі Погляд для чайників · від CYBERMAG · додано 30.06.2009 14:52

Для початку розповім, що таке юніт.

З метою оптимізації розрахунків на сайті, було створено внутрішню розрахункову одиницю - юніт, за допомогою якої Ви можете отримати доступ до рефератів, курсових та дипломних робіт, а також отоварюватись у нашому інтернет-магазині, коли він працюватиме.

Як можна отримати юніти?

Найкращим для нас способом є обмін робіт: додавши до нас на сайт свою унікальну роботу, ви отримуєте на баланс певну кількість юнітів (за дипломну - 5 юнітів, курсову та реферат - по 2 та 0,5 юнітів відповідно), за які можна отримати доступ до відповідної кількості робіт, розміщених у нас на сайті. Наприклад, додавши на сайт дипломну роботу, Ви можете викачати одну дипломну (вартість доступу - 5 юнітів), дві курсові (по два юніти кожна = 4 юніти, один залишиться), чи десять рефератів (по 0,5 юнітів).

Так само юніти можна придбати, переказавши кошти на наші мобільні телефони, чи гаманець Webmoney. При цьому необхідно врахувати, що гроші переказуються лише з мобільних телефонів МТС та Київстар. Якщо у Вас немає таких - переказ можна зробити з терміналу моментальних платежів на номер, опублікований на цій сторінці.

Переказ з мобільного на мобільний здійснюється за допомогою послуги "Переказ коштів" Вашого мобільного оператора, детальніше про користування цими послугами можна прочитати на сайтах операторів: МТС та Київстар.

Після переказу коштів обов'язково надішліть на номер, який Ви поповнили смс-повідомлення, з адресою електронної пошти, вказаною при реєстрації - це необхідно для того, щоб ми могли ідентифікувати користувача. Багато хто чомусь про це забуває і виникає затримка із нарахуванням юнітів.

Прошу перед переказом коштів перевірити баланс телефону, якщо після виконання процедури переказу сума не змінилась - мабуть Ви щось зробили не так.

Наголошую на тому, що ми нараховуємо юніти лише тоді, коли кошти дійсно прийшли нам на баланс і про це є підтвердження оператора.

В робочий час (9.00-20.30) юніти зараховуємо до однієї години з моменту отримання смс оператора з підтвердженням переказу (зазвичай це відбувається протягом 5 хв). У вихідні дні юніти нараховуються протягом доби, а кошти, отримані у проміжки часу 20.30-9.00 зараховуються у робочий час.

Оператор обмежує кількість переказів на один телефонний номер до трьох на добу, тому номери у нас на сайті у робочий час змінюються.

У неробочий час може статись так, що кількість переказів на активний номер вичерпана і Ви не можете переказати кошти, тому прошу слідкувати за зміною балансу телефону.

Якщо у Вас виникнуть проблеми з поповненням коштів чи користуванням сайтом - телефонуйте у підтримку за номерами 8-050-513-50-08 та 8-096-439-61-31 (9.00-20.00 год), стукайте в асю 582-038-715, або пишіть на електронну адресу:admin@poglyad.com і ми їх вирішимо.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.