Хочете бути такими? в блозі Робота над собою · від Andriy · додано 21.04.2010 20:08

А коли Ви займаєтесь в тренажерному залі, то хоч замислюєтесь як і для чого все це? Якщо так, тоді Ви на правильному шляху, а якщо ж ні, тоді спробую показати вам можливі результати бездумних тренувань.

Більшість людей, що ходять в тренажерний зал, ставлять перед собою мету позбутися зайвої ваги, покращити фізичні можливості свого організму, або ж навіть просто щоб відволіктись від проблем. Можу сказати, що поганий настрій і злість зал просто знищує, допомагає забути про всі неприємності. Основним плюсом такого підходу є те, що Ви будете займатися виключно для себе і в своїх інтересах. У випадку ж, коли Вами керують бажання «вирости» в об’ємі, скоро наростити м’язову масу, швидше за все Вас потягне до не зовсім натурального процесу. Під цим я маю на увазі вживання різних препаратів.

Пригадується один момент із змагань, які проводились приблизно 3 роки назад. На сцену виходили спортсмени в досить нормальній фізичній формі (було видно, що займаються для себе і вже досягли певних результатів), показували свої програми і заробляли бали у суддів. Однак на черговому представлені учасника прозвучала фраза: «Він займається лише пів року…». Звісно всіх глядачів зацікавив такий факт. Ну а коли представлений претендент на перемогу вийшов на сцену, всім одразу стало зрозуміло як впродовж цих пів року він займався. Зрозуміло було, що окрім серйозних фізичних навантажень він не цурався використовувати «хімію». Можу сказати, що виглядав він дійсно гарно. Очевидно, що весь процес супроводжувався кваліфікованою допомогою фахівців. Проте цей результат наскільки швидко появився, настільки швидко може і зникнути. Достатньо лише перестати тренуватись і Ви «здуваєтесь». Бачив такі наслідки вже не один раз. А ось в тих, хто проводив тренування природнім чином, результат залишався і після припинення тренувань.

Хотів би показати Вам принаймні декількох відомих спортсменів, які мають гарно сформоване пропорційне тіло.

На фото представлена лише маленька частина видатних бодібілдерів: Арнольд Шварцнеген, Кевін Леврон, Лі Пріст, Ронні Колеман та ін.
На фото представлена лише маленька частина видатних бодібілдерів: Арнольд Шварцнеген, Кевін Леврон, Лі Пріст, Ронні Колеман та ін.

Декого з цих спортсменів Ви напевно знаєте, або просто про них чули. Вони вирішили займатися цим професійно, а ось наступні «професіонали» примушують замислитись над тим чи вартує доводити себе і своє тіло до такого…

Колись мав цілу збірку таких «мутантів», але нажаль не вдалось її знайти. Скажу лише, що це ще далеко не межа… Таке, особисто мені, не подобається, а Вам?

І на завершення – представниці «слабкої» половини людства.

Багато не хотів давати, щоб Вам не ставало страшно. Жінки, не робіть з собою таке!!! Це негарно.

Задумайтесь над побаченим і не забувайте тренуватися з головою!

Коментарі

 • CYBERMAG · 22.04.2010 21:21 · #

  Ну ніфіга собі...

 • Andriy · 22.04.2010 21:59 · #

  Це були лише картинки, а спробуйте уявити ситуацію коли вечером в темному провулку зустрічаєте "отаке"... Гадаю сон в такому випадку прийде не скоро :)

 • CYBERMAG · 22.04.2010 22:00 · #

  Ага.. скоріше апетит прийде

 • Andriy · 22.04.2010 22:13 · #

  А декому таке подобається (я маю на увазі не перші фото!), але найголовніше те, що вони не вважають це чимись дивним. Є такі, що ставлять собі за мету досягти такого результату.

  Колись бачив на фото одного, не маленького, бодібілдера з об'ємом руки в районі 70 см. і він вважав, що це ще не є межею його можливостей. Тому поки є такі ентузіасти, ми матемем можливість "насолоджуватись" їхнім прогресом.

 • хохляцький шпигун · 23.04.2010 01:59 · #

  хм... навіть не знаю з чого почати. почну з чоловіків.

  одного разу випала мені нагода потрапити на конкурс бодібілдерів. там приймав участь один дядько, йому було на той час за шістдесят (там категорія була така). скажу вам так - тіло у нього було суперове! а от щодо молодняку... мені таке не подобається, воно все не натуральне. надто великі мязи, диспропорція - фу. я люблю гармонію, а таке тіло навіть близько не стоїть біля неї. більшість чоловіків на фото виглядають так, наче б то в них якісь пухлини в руках, грудині чи ногах. зі всіх показаних фото,лише Шварцнегр сподобався)) всі інші ні.

  про жінок. одного разу дивилась фільм про жіночий бодібілдінг, в стилі реаліті. про дівчину і її шлях до титулу (за нею ходили з камерою і знімали що і як вона робить). титул вона не здобула, але надій не втратила. виявилось, що такі тільця вони "роблять" за півроку до змагань, я маю на увазі підгін до певного об"єму, тренування в жахливому темпі. щоб вени було видно за півгодини до виходу на сцену їдять шоколад. з роками фігура і обличчя перетворюються на чоловічі. припиняються місячні і чоловічі гормони беруть своє. практично всі вставляють грудні імпланти,бо свої счезають. макіяж приходиться робити дуже яскравим, щоб з мужиком не поплутали. а в кінцевому результаті мені вони все одно нагадують трансів, причому таких, що не вміють себе подати.

  щодо хімії - раз в півроку чи раз в рік проходити діаліз. не знаю чи все те варте такого сумнівного спорту.

  а підсумовуючи все - якщо ходити в спортзал, то постійно,бо як тільки припиняться тренування мязи знову підуть в жирок. в результаті тільце виглядає ще гірше ніж до початку тренувань. особливо це стосується жінок. спочатку качають прес, а потім лінь і все таке інше, а через пару місяців живіт ще більший виростає ніж до початку його качання.

  а якщо хтось хоче реально схуднути в мене є реально діюча порада - йти працювати кур"єром. два місяці і які там вади фігури! жир злітає зі всіх проблемних місць, а от у чахликів і здохликів з"являються м"язи.

  цілий твір на вільну тему вийшов. вибачай якщо щось не те)) мене не приваблює такий спрот, в дієвість спортзалу я не вірю, бо сьогодні гроші є, а завтра їх може і не бути, сьогодні час є, а зватра ти можеш кудись у відрядження махнути. не передбачуване все це. крім того в спортзалі треба мати компанію, самому нудно ходити.

  о! згадала! одного разу, вірніше навіть два рази заходила в спортзал. із спостережень - чоловіки самозакохано дивляться в дзеркало і качають м"язи рук. зі сторони виглядало це так ніби ще трішечки і почнуть самі собі посилати повітряні цьомки.

  жінки - приходять в спортзал покрутити задницями, наївно думають, що на них звертають увагу)))

  це був жарт не далекий від істини)) але я чесно зізналась, що була там тільки двічі))

 • Andriy · 23.04.2010 09:04 · #

  Дякую за відверту власну думку. Мені сподобалось :)

  Погоджуся з Вами напевно відсотків на 80... Я і сам не дуже люблю цей вид спорту, але якшо займатись в своє задоволення, тоді він цілком прийнятний.

  Ось те, що Вам сподобався Шварц в мене сумнівів не було. В свої кращі роки він був, напевно, ідеальним для такого спорту. Не дарма був визнаний 7-разовим містером Олімпія. В ньому, на мою думку, найкраще поєднані пропорції тіла і їх розвиток, а вже настепне покоління бодібілдерів-професіоналів занадто важкі і "роздуті"... Це дійсно вже перейшло певні межі.

  Але ж профі бути не обовязково, ніхто ж не примушує. А ось тримати себе в формі напевно тре всім, бо запустити дуже легко, а повернути назад бажані форми не так просто.

  Частенько був на змаганнях бодібілдерів і про нереальний розвиток молодих спортсменів можу погодитись. Явна хімія на лице. Хоча є хлопці, які без хімії досягли насправді досить непоганих результатів, але звісно це не було скоро. Роки 2-3 їм знадобилось. Серйозний результат є коли відбувається поєднання різних видів спорту і відповідних для кожного виду навантажень. Наприклад легка атлетика (або принаймні ранкова пробіжка), плавання в поєднанні з тренуваннями в залі за 1-2 місяці дають такий прес, про який можна тільки мріяти. Це провірено на собі.

  Влаштуватись курєром не пробував, але це може дати результат якщо звісно пересуватись на своїх двох, або ж на велосипеді.

  Фільм про який Ви писали здається теж бачив. Цікаво подивитись як над собою знущаються, але приємних вражень від перегляду не залишилось. Не люблю жінок в цьому виді спорту...

  А на останні репліки про самозакоханість скажу "так" :) Таких є багато, але ж не всі. Багато просто не мають що показати :))

  А якщо чесно, то це досит непоганий вид спорту для пітримання і своєї форми, і своїх фізичних кондицій...

 • хохляцький шпигун · 23.04.2010 13:48 · #

  хто б був проти? спорт так спорт)

  у мене тут з"явилось питання - для чого чоловіки в качалку ходять? з жінками все зрозуміло - гарна фігура, щоб чоловіки більше уваги звертали. а от з представниками сільної статі? у них таж мотивація?

  коли я була маленька, думалось мені, що в спортзал ходять для того щоб можна було за себе і за свою кохану/друзів постояти, дати відпір хуліганам. а тепер в цьому сумніваюсь) мені здається, що це просто фігура для фігури,бо застосувати напрактиці накачані м"язи досить складно. зазначу одразу, щоб потім мене не звинувачували в тому, що я тут політагітацію проти підтримання тіла в формі виступаю, мені не подобаються люди, що запустили своє тіло і їм важко побачити ноги без зеркала)))

  якщо чесно,то я не вірю в те, що люди схильні до повноти, давайте відверто їх назовемо жирними - будуть щось робити для того щоб схуднути. жир зганяється довго, може надто довго, і пересічна людина просто втрачає інтерес. потім сідаюсь на дієти, спалюють жирок, а потім знову набирають вагу, ще й добавляють собі нового.

  висновок: робити щось зі своїм тілом треба під наглядом лікаря-дієтолога - це раз. в спортзалі тренуватись треба під наглядом тренера - це два. а саме головне - треба для себе знайти мотивацію і рухатись в тому напрямку який обрали. а тепер головне питання - на все це грошей вистарчить?

  о як))

  щодо кур"єра - я говорила лише про піших кур"єрів. катаючись на машині нічого путнього не вийде. щодо велосипеда - я тут на днях дивилась програмку про шкідливість цього, на перший погляд, безпечного засобу пересування. розказувати не буду, бо знову на три сторінки коментарій вийде.

  давай на "ти", а то офіціоз дискомфорт викликає)) наче спілкуєшся с викладачем вищого навчального закладу))

  доречі, найгарнішу фігуру в своему житті (чоловічу), я бачила у інструктора по гірським лижам. о яке в нього було тіло! відверто скажу, одразу ж захотілось його нагло полапати)) тоді відчула себе сексуальним маньяком)))

 • Andriy · 25.04.2010 17:39 · #

  Останнім абзацом Ти напевно і відповіла на своє питання )))

  Більшість приходять в зал саме для цього. Для покращення свого зовнішнього вигляду. Найчастіше це відбувається весною. Всі хочуть за місяць-два зробити з себе Аполона... НАІВНІ))) А коли розуміють, що результат іде не так швидко, як їм хотілося, просто кидають. Багато вже таких бачив.

  Особисто мене спонукнуло ходити в зал... Можливо, бажання направити в корисне русло "лишні" сили. Просто до залу я займався боротьбою, а коли закинув, то виникло велике бажання, а може і необхідність занятись чимись фізичним. Так і попав на цей вид спорту. Але в кожного є свої власні причини для залу.

  Виникло питання... Як Ти ставишся до фізичної форми? Тре бути худим, товстим(жирним), в міру спортивним чи накаченим?

 • хохляцький шпигун · 25.04.2010 20:37 · #

  чесно? мені все одно як людина виглядає аби хорошою була. от візьмемо моє Чудо - худе, на перший погляд, вдариш і відкине лапки, але то лише так здається. насправді, фізична підготовка в нього будь-будь. колись займався бойовими мистецтвами. мязи не випирают, але при сутичці з кимось більш дієві ніж у качків. є в мене знайома нереальних розмірів, але при спілкуванні з нею на зовнішність звертаєш менше за все увагу - вона золото, а не людина. є один знайомий качок - тіло як тіло, нічого особливого. бодібілдінг все одно не вважаю спортом))) як засіб знаття стресу - супер, а як спорт... не знаю) хоча кожен сам собі вибирає)))

 • Andriy · 25.04.2010 21:06 · #

  Золоті слова!)) Головне щоб людина була хороша, а все інше - це лише дрібниці.

  А на рахунок того чи це спорт, напевно всеж так. Просто кожен вид має свої особливості і не для кожного вони підходять. На мою думку, всі можуть знайти для себе якесь цікаве і ефективне заняття. Головне щоб було бажання. Можна і марки збирати ))) Теж цікаво, хоч може і не так корисно))

 • хохляцький шпигун · 25.04.2010 22:55 · #

  а знаєш, кожен спорт приносить користь лише коли ним не займаєшся професійно) професійний спорт дуже далекий від користі для здоров"я))

 • Andriy · 26.04.2010 08:28 · #

  Цей факт зрозумів ще років 7 назад, коли мав вибір чи продовжувати все серйозно, чи зберегти своє здоров'я. Я вибрав другий варіант і твердо вирішив, що професійно жодним видом займатись не буду. Набуті травми в любительському спорті і так іноді дають про себе знати((, а приємного в цьому мало.

  Пораджу всім. Краще подумайте декілька раз перш ніж переходити в професійний спорт!

 • хохляцький шпигун · 26.04.2010 11:30 · #

  в мене Чудо, коли було мале та зелене, займався плаванням. мама забрала його звідти коли тренер почав, тим хто досяг особливих успіхів, давати "вітамінки".спочатку Чудо навіть був злий на маму, але потім був безмежно вдячний, що вона таки наполягла на своєму. всі травмі, які він заробив в свому житті - це його персональна заслуга, а не спорту, тай здоров"я "вітамінками" не посадив.

  а взагалі, будь-яким спортом треба під наглядом тренера займатись, от рішення про те залишатись в любителях чи переходити в професійний спорт людина має сама, а от займатись - ні. безсистемні тренуваня і навантаження можуть лише покалічити

 • Andriy · 26.04.2010 12:52 · #

  Радий за твоє Чудо)) Гадаю з хорошим здоров'ям він тобі ще знадобиться.

  Не маленький діалог получився)))

 • хохляцький шпигун · 26.04.2010 13:03 · #

  факт))

  а діалог такий, бо тема цікава)) теми про те як в спортзалі займатись мене не чіпляли, а тут було про що поговорити)))

 • Andriy · 26.04.2010 14:28 · #

  Приємно, що склала компанію в обговоренні, але незнаю чи багато буду статтей такого плану давати. Зараз маю на меті приділити трішки уваги саме технікам і виконанню вправ. Можливо когось це і зацікавить))

 • хохляцький шпигун · 26.04.2010 14:40 · #

  кожному своє))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.