А не занятись би чимось? в блозі Робота над собою · від Andriy · додано 05.04.2010 19:08

Гадаю майже кожен має бажання виглядати таким, яким би йому хотілося. Тобто без зайвої ваги, з підтягнутою фігурою, з мінімумом недоліків, які він в собі помічає. Звісно, що таке бажання є цілком логічним і зрозумілим. Однак для того, щоб досягти якихось результатів у просуванні до своєї мрії, потрібно принаймні пробувати і намагатися це зробити всіма можливими методами.

Напевно один з найприємніших варіантів досягти поставленої мети – це заняття спортом. Як банально і приїджено це не звучить, але все ж – це в деякій мірі істина.

Звісно самого заняття спортом буде малувато. Особливо якщо «складний випадок». Проте, якщо до тренувань приєднати здоровий спосіб життя, що включає в себе відмову від певних звичок (в основному дуже шкідливих для вашого здоров’я), повноцінне і здорове харчування (не дієти!) і основне - велике бажання та натхнення, то все у вас вийде!

Видів спорту є надзвичайно багато. Кожен має можливість знайти для себе щось таке, що буде приносити не лише користь і результат, а й задоволення. Можу сказати з власного досвіду, що коли є результат, тоді появляється і натхнення, і бажання продовжувати це робити, і, звісно, задоволення. Проте результат буде лише тоді, коли віднестись до цього досить серйозно.

Для вибору виду своєї фізичної діяльності Вам насамперед потрібно визначити мету, яку Ви ставите перед собою. Наприклад, якщо Ви хочете позбутися зайвої ваги, то навряд вам підійде такий досить важкий і надзвичайно захоплюючий вид спорту, як шахи. Це, звісно, жарт (хоч і з великою долею правди). На теперішній час одним з найбільш поширених, проте може і не зовсім доступних для деяких людей, видів спорту є фітнес, яким захоплюються багато жінок та дівчат, або ж більш агресивний вид силових навантажень – бодібілдинг. Саме про цей вид я і буду намагатися Вам розповісти у наступних постах. Цьому виду відають перевагу переважно чоловіки, хоча і жінок серед прихильників цього виду спорту є багатенько. Але мені здається, що це не для них… Не з остраху на те, що жінка зможе тебе однією рукою приперти до стіни, а виключно із естетичних вподобань. Трішки – це лише плюс, але якщо це переходить певні рамки, стає просто негарно, а іноді і гидко. Це твердження можна віднести і до чоловіків, які втративши голову в погоні за результатом, роблять з себе посміховисько для оточуючих. Виходячи з цього можна сказати, що відчуття міри є основним критерієм контролю тренувань такого плану.

Щоб заспокоїти читачів скажу, що такі випадки рідкісні і трапляються з тими, хто намагається стрімко і без зайвих зусиль досягти успіху, або ж з людьми, які вирішили займатися спортом професійно. Та і взагалі, на мою думку, професійний спорт – це велике зло. Зло, насамперед для здоров’я. Це і часті травми (стосується майже всіх видів спорту) як серйозні, так і не дуже, але і ті, і інші приносять багато дискомфорту, а що найгірше, проблеми у майбутньому. Тому займайтесь спортом в своє задоволення і отримуйте від нього лише позитив!

Ну а людям, котрі думають, що їм це непотрібно, пораджу просто вести активний спосіб життя: подорожуйте, робіть піші прогулянки нашими прекрасними Карпатами і Ви не лише покращите свій фізичний стан і здоров’я, але й отримаєте незабутні спогади і враження!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.