Модний макіяж осінь-зима 2009/2010 в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 18.08.2009 12:49

У цих сезонах актуальні всі види макіяжу, але самий популярний - з акцентом на очі. При цьому потрібно дивитись по ситуації, чи робити яскравими губи, виділяти підводкою, підкреслювати кольоровими тінями очі, малювати стрілки. Модні кольори для макіяжу: всі відтінки сірого аж до чорного, а також кораловий, бузковий, смарагдовий і гірчичний.

Денний макіяж

Ідеальний тон обличчя - основа будь-якого модного макіяжу. Самий універсальний вид денного макіяжу або "чисте обличчя". Підходить для будь-якого випадку.

Макіяж для кар'єри

На роботі в офісі і навіть навчаючись в інституті, необхідно правильно підбирати макіяж. Він ні в якому разі не повинен бути яскравим. Якщо макіяж "без макіяжу" не влаштовує, додай туш, трохи кольорових тіней і рум'янець. Важливо: якщо хочеш виглядати професійно, ніколи не використовуй для губ яскраву помаду. Досить блиску або помади на 2-3 тони темніше натурального кольору губ.

Міський макіяж

У повсякденному макіяжі повинна бути якась родзинка. Спробуй зробити акцент на щось одне: очі, брови або губи - і кожен раз обличчя буде виглядати по-різному.

Вечірній макіяж

Увечері допустимо зробити акцент на очі і губи одночасно. У моді чіткий і ретельно промальована макіяж "вамп", підводка і стрілки будь-якого розміру та димчастий макіяж очей.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.