Кілька простих правил як поліпшити зовнішній вигляд волосся в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 17.08.2009 12:18

Існує думка, що часта стрижка волосся робить їх більш здоровими, а також змушує їх рости швидше. Це не більш ніж міф. Стрижка волосся тільки робить їх коротше, ніяк не впливаючи на майбутню довжину. Потенційна довжина й товщина волосся залежить від стану їх коріння, що більшою мірою закладається генетично і не залежить від втручання ззовні. Гарний вигляд волосся визначається у здорових волосяних фолікулах, що знаходяться під поверхнею шкіри. Тому саме харчування фолікулів призводить до поліпшення зовнішнього вигляду волосся. Отже, якщо у вас не пошкоджені кінчики волосся, то єдиною причиною стрижки волосся повинно бути ваше бажання виглядати інакше.

Існує кілька простих правил, яких слід дотримуватися, щоб не пошкодити фолікули та поліпшити зовнішній вигляд волосся:

* Щодня приймайте мультивітамін з мінералами. Найбільше ваше волосся потребують цинку і біотину.

* Не слід розчісувати волосся гребінцем занадто довго або сильно, щоб не пошкодити фолікули. Щіткою для волосся з натуральною щетиною можна розчісувати довше.

* Купуйте гребінця та щітки для волосся гарної якості, без гострих пластикових або металевих зубчиків. Гострі зуби - одна з основних причин появи перерізу волосся.

* Не заощаджуйте на своєму здоров'ї, купуйте засоби для волосся гарної якості. Хімікати, використані в більш дешевих шампунях та кондиціонерах, навіть виробництва дуже відомих фірм, містять дуже їдкі інгредієнти, такі як, наприклад, сульфат амонію, які надмірно сушать волосся й шкіру голови, пошкоджують фолікули і роблять волосся ламкими.

* Не слід надмірно стягувати волосся гумкою чи шпилькою.

Скориставшись маленькими порадами щодо догляду за волоссям, ви перестанете засмучуватися з приводу стану вашого волосся.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.