Як правильно прикрасити волосся квітами? в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 21.10.2010 15:41

Квіти в волоссі - прикраса, яку жінки використовували з давніх часів, щоб надати своєму вигляду індивідуальність, підкреслити свої достоїнства і привернути увагу протилежної статі. До цього часу квіткові аксесуари практично не виходять з моди, ми можемо як і раніше використовувати їх для створення різних образів. Як же правильно прикрасити волосся квітами? Ось кілька простих правил, які дозволять вам створити гармонійний і стильний вигляд.

Найважливіше - гармонія з одягом. Наприклад, квітка у волоссі повинна поєднуватися з одягом. Якщо ви одягли плаття в квіточку? Було б непогано підібрати прикрасу для волосся, за формою або кольором квіткового малюнку сукні. Тут головне не переборщити: троянди на сукні і троянди у волоссі виглядатимуть цілком природно, але от якщо на сукні зображені соняшники, краще обмежитися прикрасою з квітами жовтого кольору або схожою на неї форму.

Також не слід забувати про підтримку єдиного стилю одягу та квіткової прикраси. Для вечірнього плаття прекрасним доповнювальним і химерним акомпанементом стане дана прикраса, у той час як такий аксесуар буде безглуздо виглядатиме на тлі повсякденного костюма. Та ж троянда буде хороша з вечірньою сукнею, але ніяк не з діловим одягом.

Другий параметр - колір волосся. Так, брюнетки, особливо що володіють виразними рисами обличчя, можуть дозволити собі носити великі й яскраві квіти в волоссі.

Блондинкам з блідою шкірою краще відмовитися від подібних квіткових аксесуарів, тому що вони «перетягнуть» всю увагу на себе. Стилісти рекомендують підкреслити ніжність рис світлошкірих блондинок за допомогою настільки ж ніжних, витончених аксесуарів.

Рудоволосі дівчата, а також шатенки, можуть цілком вільно експериментувати з колірною гамою прикрас для волосся, так як їм підійдуть різні варіанти.

Третій фактор - розмір. Не варто намагатися вразити всіх особливо великими аксесуарами, адже вони - лише доповнення до вас! Безперечно, вони виглядають ефектно, проте акуратно закріпити їх у зачісці дуже непросто. Крім того, масивні прикраси взагалі не підходять мініатюрним, худеньким дівчатам, на них вони виглядають дещо громіздко.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.