Найкращий відпочинок у Карпатах в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 22.07.2009 16:40

Розумних причин для того, щоб відпочивати за кордоном немає. Хіба тільки, щоб похизуватися перед всіма тим відпочинком. А відпочивати в Карпатах треба, бо там є гори, ліс, гарні краєвиди, питна вода, чисте повітря і немає авто (їм важко туди виповзати) й іншого сміття.

І до того широкий вибір готелів, мотелів, котеджів, оздоровчих таборів для проживання. Карпати завжди красиві у кожну пору року.

Коментарі

  • kseniya_www · 22.07.2009 17:32 · #

    і куди ви рекомендуєте поїхати? і чому саме туди?

  • Вікторія · 22.07.2009 18:04 · #

    Звичайно у Яремчанський район, тому, що там свіже повітря, гарні краєвиди, багато грибів та ягід.

  • хохляцький шпигун · 28.09.2009 16:12 · #

    стільки гарного чула про Яремче, шокда, що не була там) а більше всього мені сподобався напрямок - зелений туризм, де люди з великих міст платять гроші за те щоб дати їсти свиням чи коровам, посапати город і все в тому ж дусі)) а от про гриби - мої родичі, такі ж дикі з грибами як і я, поїхали в Карпати. назбирали два великі мішки грибів. і от уже спускаючись з гір на базу відпочинку побачили діда на призьбі, не довго думаючи підійшли до нього і показали йому гриби. дідусь передивився всі, дістав одного і сказав: "ото, дітки, є білий гриб і його можна їсти, а все решта то ліпше не їште, бо потравитесь". От так от, діти міста назбирали собі грибочків))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.