Яка їжа допоможе схуднути? в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 09.06.2010 17:13

На одвічне питання жінки : “Яка їжа допоможе схуднути?” нарешті знайшлася відповідь. Пропоную вашій увазі список продуктів, які не лише приносять користь, але і допомагають схуднути.

Гарбуз. У гарбузі містяться речовини, які покращують роботу травної системи, стимулюють обмінні процеси і сприяють очищенню організму. Усе це допомагає не лише не набрати кілограми, але і позбавитися від зайвих. Крім того, в гарбузі безліч вітамінів і мікроелементів.

Чай. Чай не лише бадьорить, але і забезпечує відчуття ситості. Наступного разу, коли ви захочете перекусити, випийте замість цього чашку чаю. 5 чашок зеленого чаю допомагають спалити до 80 калорій в день.

Яблука. Завдяки своїм корисним властивостям, яблука виводять шлаки, очищають і омолоджують організм. Вони позитивно впливають на апетит і, з'ївши всього одне яблуко, ви довго не відчуватимете голоду.

Грейпфрут. Грейпфрут також впливає на апетит. До того ж речовини, які входять до його складу, допомагають швидко розщепити жири, не дозволяючи їм затримуватися в організмі.

Коментарі

 • Anna_jan · 12.06.2010 22:26 · #

  На рахунок грейпфруту - не знаю. А ось яблуки як раз - навпаки, збуджують апетит. Тому з’ївши яблучко, не треба йти у маркет. Можна накупити багато чого "смачненького" ))

 • Ксюша · 16.06.2010 11:11 · #

  Яблука - це класно. Смачно і просто. І коли холодильник під час дієти немов-би тягне до себе, тут перекусив яблучко, і на годинку часу спокій для організму забезпечено! А насправді найголовнішим є сила волі... І тоді люба дієта стане ефективною. Рекомендую. Перевірено;)))

 • Ліля Тєптяєва · 21.06.2010 22:35 · #

  я люблю грейпфрути...і зелений чай...а будь який обід чи вечерю мені легко можуть замінити горіхи...

 • valia · 18.07.2010 12:39 · #

  По поводу зеленого чая да я в полне согласна, только при єтом если ві намериваетесьзавести ребенка не следует им злоупотреблять, потому-что он замедляет процесс в организме, и уменьшает вероятность зачатия.

  А по поводу похудания, можно есть все но в меру, не есть после 6 часов и все.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.