Зустрічаємо Новий 2010 рік - рік Тигра. Що вдягнути і як виглядати елегантно (правила етикету) в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 04.12.2009 09:27

Скоро новорічні свята і зустріч Нового 2010 року Тигра. Нас чекають найрізноманітніші заходи - від походів у гості до друзів і корпоративних вечірок, до урочистих прийомів та банкетів.


Хоча ми зазвичай намагаємося проводити свята в знайомому суспільстві, все ж таки бувають ситуації, коли ми запрошені на офіційний банкет, презентацію, прем'єру, бал, тобто туди, куди зазвичай не ходимо. Кожна жінка розуміє, що мало купити пишну сукню, зробити зачіску і прийти на свято. Необхідно, щоб це вбрання підходило до місця і часу, відповідало загальному дрес-коду заходу.

Існують загальноприйняті правила етикету, слідуючи яким ви зможете відчувати себе впевнено в будь-якому суспільстві і в будь-якому місці, яке вирішили відвідати. Отже, на що слід звернути особливу увагу? Що диктує етикет святкових заходів?

По-перше, отримавши запрошення, ви повинні зрозуміти куди саме вас запросили, щоб співвіднести обставини та місце проведення свята і свій власний стиль. Обов’язково зверніть увагу, чи зазначений на ньому dress-code, оскільки, приймаючи запрошення, вам слід прийняти і встановлений кодекс одягу для даного заходу.

На урочистості та святкові заходи, що починаються після 20.00 годин, як правило, рекомендуються вечірнє плаття (більш нарядні та відкриті), шовкові, матерчаті, лайкові, мереживні рукавички, а як доповнення до вбрання - сумочка невеликого розміру з шовку, парчі, бісеру.

Вечірні сукні можуть бути звичайної довжини або до п'ят. Останнім часом відроджується тенденція ходити на вечірні прийоми у довгих сукнях. Якщо до вечірньої сукні ви одягаєте рукавички, то повинні пам'ятати, що, чим коротші рукави, тим довшими повинні бути рукавички.

Для вечірніх нарядів зазвичай вибирають ошатні тканини - шовк, атлас, оксамит, шифон, парчу, тонку вовну, мережива, креп. Тканини для вечірньої сукні можуть переливаються, з м'яким блиском або з металевою ниткою. До речі, для зустрічі Нового 2010 року Тигра рекомендуються наряд з тканин помаранчевих, жовтих, золотистих та тигрових відтінків.

Але вечірнє вбрання - це не тільки довга сукня. Залежно від конкретної ситуації це може бути і плаття для коктейлю, нарядний костюм, або окремі варіанти, що не складають костюма. Все залежить від стилю заходу і вашого власного смаку і можливостей.

Згідно з правилами етикету, одяг з декольте до 18 годин не використовується. Вбрання з відкритими плечима буде доречним з 19.00. Дозволити декольте на грудях можна після 20 години, а глибоке декольте доречно лише після 22.00. До речі, підбирати декольтований одяг слід з урахуванням віку та комплекції.

На вечірні прийоми не рекомендується одягати багато ювелірних прикрас, а також зловживати парфумами та дезодорантами.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.