Які саме сережки личитимуть тобі в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 03.07.2009 12:14

Сережки завжди найкращий подарунок для жінки. Вони їх носять із задоволенням завжди. Деякі надають перевагу тільки одному виду, а інші перебувають у постійному пошуку, не в змозі знайти те, що їм дійсно підходить. Ось декілька порад як правильно вибирати сережки, враховуючи їх розмір, стиль та ціну.

Стилі та форми їх безмежні. Без великих зусиль їх можна знайти для урочистого випадку, правильно підібрати до плаття і овалу обличчя та пам'ятати про те, що вони повинні поєднуватися з одягом. А при покупці в подарунок, необхідно уявити того, хто їх носитиме.

Сережки з невеликими каменями чудово поєднуються з повсякденним одягом, їх можна носити щодня, а ефектні з яскравими каменями приберегти для особливого випадку. Важливу роль також відіграє колір очей та тон шкіри.

Дівчатам з нормальним овалом обличчя підійдуть будь-які сережки, незалежно від форми та довжини. А круглолицим краще носити висячі або сережки-ниточки з перловим або квадратним камінцем.

Тендітним та мініатюрним дівчатам завжди ідеально підходять сережки, що подовжують обличчя, а високим та худорлявим сережки кільця або квадратної форми. А для щоденного носіння вибирайте витончені і легкі, тоді виглядатимете яскраво та красиво.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.