Як правильно підібрати одяг для своєї фігури в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 01.07.2009 10:02

Зараз дуже мало жінок задоволених своєю фігурою. Але для того, щоб добре виглядати, не обов’язково мати бездоганну фігуру, важливо одягатися так, щоб не виглядати від ніг до голови як єдине ціле. Адже невідповідний одяг привертає до себе велику увагу.

Будь-яка річ, яка не підходить до решти наряду, впадатиме в очі та зіпсує загальне враження від нього. Багато речей можуть бути дуже хороші самі по собі, проте, не слід комбінувати в своєму наряді різні за якістю тканини і несумісні за кольором речі.

Правильно одягнутися - не означає тільки заховати те, що вам не подобається, потрібно також навчитися підкреслювати свої достоїнства.Найдрібніша деталь може змінити все.

Ось п’ять помилок, які здатні зіпсувати навіть саму хорошу фігуру:

1. Поганий бюстгальтер. Блузка ніколи не сидітиме добре, якщо на вас дуже тісний чи вільний бюстгальтер. Він повинен підтримувати груди та бути точно вашого розміру.

2. Занадто закритий виріз горловини. Коли виріз дуже маленький, вся верхня частина вашого тіла виглядає коренастою. Не бійтеся експериментувати і знайти той виріз, який підійде вам більше всього.

3. Невідповідний пояс. Пояс не тієї ширини може зробити вашу талію і стегна візуально ширшими, ніж вони є насправді. Широкий пояс не підходить людям з короткою верхньою частиною тіла.

4. Неправильне взуття. Взуття повинне гармонувати з іншим вашим нарядом. Уникайте занадто масивного або дуже відкритого взуття. Босоніжки на зав’язках, що перехрещуються на щиколотках, у більшості жінок вони дуже повнять ноги.

5. Короткі штани. Найвірніший спосіб оптично укоротити ноги. Краще всього, коли штани злегка прикривають взуття.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.