Як надати гарної форми своїм нігтям? в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 25.09.2009 14:59

Відомо, що руки жінки можуть багато розповісти про її характер та вподобання. Тому необхідно ретельно доглядати за руками, і особливо нігтями. Отже декілька порад як змінити природні недоліки форми нігтів.

Овальні нігті майже не потребують корекції. Треба просто підпилювати їх від одного куточка до іншого в одному напрямку. Лак можна наносити на всю поверхню або ж залишати незафарбованими лунки.

Короткі нігті, що, як правило, бувають на коротких пальцях, бажано оптично подовжити. Для цього надайте їм форму злегка подовженого прямокутника із закругленими кутами. До такого типу нігтів найчастіше підбирають лаки світлих, пастельних тонів і покривають ними всю поверхню.

Квадратні нігті можна «облагородити», якщо надати їм форму трохи подовженого, мінімально закругленого прямокутника. Щоб візуально подовжити пальці з квадратними нігтями, краще не зафарбовувати лунки, а нігті покривати лише вузькими смужками лаку.

Круглі нігті дуже важко зробити овальними навіть за допомогою пилки. Звузити і подовжити їх оптично можна, не наносячи лак на бічні частини нігтя.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.