Що робити при невдалій засмазі в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 25.06.2009 13:51

Вирушаючи на відпочинок, кожен з нас мріє про те, щоб сонячні промені зігрівали наші білі обличчя, наситили тіло живлячою енергією, та дозволили після повернення похизуватися оновленою красою. Але на жаль, ці надії не завжди здійснюються. Жорстоке дзеркало часто стверджує, що після відпустки шкіра анітрішки не оновилася, а, навпаки, серйозно постраждала від інтенсивного впливу сонця. І замість того, щоб приховувати свій вік, вона навпаки додає кілька років.

Отже після повернення з відпустки потрібно надати шкірі швидку допомогу. На думку косметологів, якщо розпочати своєчасну й ефективну боротьбу то цієї проблеми можна вникнути. Найефективнішим є ретиноїди - похідні вітаміну А, який відповідає за стан шкіри і її регенерацію.

Його ефективна форма входить до складу гами RoС Retin- Ox, і призначається для жінок старше 30 років. Він допомагає вразити своєю красу й молодість всупереч старінню й віковим змінам шкіри. Гама складається із чотирьох продуктів (денні, нічні, зволожувальні креми для обличчя, поживні для сухої шкіри й крем-відхід від зморшок для контуру очей), які завдяки своєму ретельно підібраному складу значно скорочують число зморшок, розгладжують шкіру, роблять її більше пружною.

А жінкам старшим 45 років на допомогу прийде колекція антивікових засобів CompleteLift. У цьому віці шкіра починає втрачати еластичність, внаслідок чого не тільки утворюються зморшки, але й відбувається її обвисання. Впоратися з цим допомагають активні компоненти з ліфтинговим ефектом, що входять до складу всіх продуктів цієї гами. Завдяки їм розгладжуються навіть глибокі зморшки, а шкіра стає молодшою, свіжою й еластичною. Саме ці антивікові засоби дають той ефект, на який ми, розраховуємо, вирушаючи у відпустку.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.