Мрієте схуднути? Не забудьте про кабачок в блозі Краса і здоров’я · від Вікторія · додано 04.09.2009 14:41

Кабачки не тільки смачні, але й корисні для здоров'я. Цей чудовий овоч може не просто похвалитися величезною кількістю своїх корисних властивостей, а й гідно проявити їх на практиці. Кабачок - справжнє джерело дуже важливих для організму мікроелементів. Калій, кальцій, залізо, магній. А вони, як відомо, так необхідні для серця, мозку, м'язів та печінки.

Крім того, він відмінно засвоюється та служить прекрасним дієтичним продуктом. І що цікаво, він ідеально підходить для найрізноманітніших дієт. Наприклад, відварені кабачки, а також кабачкове пюре і пудинги активно використовуються в харчуванні пацієнтів, що мають проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Хімічний склад кабачка робить цей овоч корисним продуктом для діабетиків, для яких у харчуванні дуже важливо обмеження вуглеводів та жирів. Також їхню низьку калорійність цінують люди, які страждають надмірною вагою. Цей овоч може похвалитися і хорошими гіпоалергенними властивостями. Безумовно, стовідсоткової гіпоалергенності не може гарантувати ні один продукт, але все ж таки, алергія на кабачок зустрічається надзвичайно рідко.

Не рекомендується захоплюватися ним хіба, що при захворюваннях нирок, які пов'язані з порушенням виведення калію. У цьому овочі містяться речовини, які є відмінними природними антиоксидантами. Це означає, що кабачок активно піклується про еластичність сполучних тканин людського організму, зменшує ризик виникнення онкологічних захворювань, знижує інтенсивність появи пігментів старіння.

Також він здатен подбати про красу та здоров'я шкіри і волосся, захищаючи покривну тканину від передчасного старіння, покращуючи мікроциркуляцію кровоносних судин шкіри та створюючи потужний захист від ультрафіолетових променів. Доведено також і те, що кабачок змушує волосся чинити опір першим ознакам сивини.

Таким чином, кабачок - це не просто овоч, а овоч, що вміє піклуватися про здоров'я.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.