Перша "Весняна" виставка-конкурс майстер-класівців на ПОГЛЯДі. Запрошуються усі! в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 01.03.2011 00:01

Отже, дорогенькі, як і оголошувалось два місяці тому – сьогодні, 1 березня 2011 року, розпочинається віртуальна виставка творчих робіт усіх тих, хто на протязі минулого року надихався ідеями МК "Майстер-клас від Лілі". З чим вас всіх і поздоровляю! ))

Чесно кажучи, листів з фотографіями робіт прийшло не так багато як хотілося б, адже листи, щодо майстер-класу, на мою пошту приходять часто, з чого можу зробити висновок – учасників могло бути і більше. Щиро сподіваюся, що на наступну виставку збереться чисельніша компанія! )) А роботи, які братимуть участь у цій виставці, безперечно, гідні вашої уваги і високих оцінок!

Отже, друзі, читаємо листи учасників, переглядаємо їхні роботи, пишемо свої враження та ставимо оцінки в коментарях!

Лист та роботи Анни Куракової, з України (м. Харків).

"Трохи про себе: мене звати Аня Куракова. Живу у Харкові, навчаюся на юриста, у перервах між навчанням займаюсь усіляким хенд-мейдом. Наразі моя пристрасть і хвороба – листівки. А взагалі я дуже люблю дарувати подарунки, як зроблені власноруч, так і придбані, але з особливим "бонусом" – дбайливо прикрашені або самостійно упаковані. Одна з людей в інтернеті, яка мене часто надихає і допомагає у моєму захопленні – Ліля Тєптяєва. Уже півтора роки вона збагачує мене своїми ідеями і спонукає до нових творчих досягнень!

Анна Куракова
Анна Куракова

Якщо розповідати з самого спочатку, то цю роботу в МК я побачила десь рік тому, але у той час не наважилася її повторити. Тоді спробувала змайструвати легшу, як мені здавалося, листівочку, майстер-клас до якої був у пості Серце в подарунок!

"Сніжинку" зробила я цього року, у якості подарунку коханому до 14-го лютого. Та на досягнутому не зупинилася. Треба ж було придумати, як таку красу дарувати! Майже одразу в голову прийшла думка купити з десяток повітряних кульок з гелієм і прив'язати до них пакет із листівкою. А ось як пакет оформити, вигадала лише у ніч перед святом. Оскільки надворі уже тиждень було вітряно і зимно, вирішила для надійності упакувати листівку спочатку у креп, а потім у поліетиленову плівку (подібно до тої, у яку квіти загортають), далі ще півтони золотавих стрічок, трохи паперових сердечок – і диво було готове! У день закоханих мій хлопець відчув себе трохи рибаком, бо спочатку "спіймав" на балконі кульки, а потім за стрічечку, що була до них прив'язана – і мій пакет із сюрпризом!

Лілю, хочу висловити тобі велику подяку за твою творчість, вміння надихати інших та розповідати захопливі історії!

Листівки по мотивах МК "Моя зима".

Із даною листівкою все було приблизно як і зі "сніжинкою": минув рік з того моменту як я вперше прочитала блог Лілі і побачила там оцей супер-пупер-майстер-клас, і я вирішила і собі спробувати змайструвати таку красу на день народження одній чудовій жіночці. Вона художниця, а тому хотілося її чимось здивувати.

Спочатку все йшло добре: я пішла до магазину, накупила кольорового паперу, набір лез для вирізання, подвійний скотч тощо і взялася до роботи. Коли власне листівка була готова і постало питання, чим заповнювати вкладиші, зненацька у голову потрапила крихітна ідея, яка потім коштувала мені ще двох тижнів клопіткої, проте захоплюючої роботи... Мені закортіло зібрати у цій листівці побажання якомога більшої кількості її друзів та близьких.

Протягом цих двох тижнів я почувала себе то розвідницею, то працівником міжнародної організації по зв'язку з громадськістю, то координатором великого проекту. )) Усі щось писали, надсилали, сперечалися і перепитували, і здається, цьому не було кінця... Але від цього я ловила страшенний кайф, бо на моїх очах створювалася атмосфера спільної творчості і взаємодопомоги!

Коли нарешті я зібрала майже увесь матеріал і почала заповнювати вкладиші, то вони, як виявилося, просто перестали уміщуватися у листівку! Тоді довелося якомога швидше робити ще й пакетик-конвертик по мотивах листівки (на моє щастя, було придбано вдосталь червоного і бежевого паперу).

Далі залишалося лише одне питання – як усе це запакувати і подарувати. Довелося шукати велику коробку, щоб туди влізли плоди сумісної творчості двох десятків людей. У відділі подарунків, куди я прийшла, такої не знайшли, проте вона знайшлася у відділі взуття. )) Загортати її у подарунковий папір, а далі прилаштувати до неї великого золотавого банта зі стрічечками і прямувати просто до іменинниці. Усю цю красу вона отримала від мене зі словами: "Я дарую тобі свій час. А ще час багатьох небайдужих до тебе людей". Ось така весела історія!

Зичу успіху усім учасникам конкурсу, з великим інтересом чекала на його початок, щоб побачити, як втілюються одні і ті самі ідеї у роботах різних людей!"

Лист та роботи Євгенії Перуцької, з України (м. Київ).

"Женя Перуцька. 20 років. Хендмейдю потихеньку.

Женя Перуцька
Женя Перуцька

Майстер-класи мене надихнули на три листівки. Найпершу я зліпила для старости своєї групи, бо назбирала грошей з приводу народження її донечки і не хотіла вкладати їх у звичайний конверт. Шукала-шукала варіантів, і так би й шукала, поки Ліля не порадила шукати варіантів у неї в блозі. )) Листівку було заявлено як подарунок другій половинці, але й молоді батьки теж не возпротивилися. ))

Дві наступні листівочки зробила батькам на новий рік, тільки цього разу всі пропорції зменшила десь удвічі і візерунки змінила. А ще поселила в кожну коробочку по зайчику, додала туди ж маленькі ялиночки і бантики з прикрасами. Коротше, щоб зайчики не нудьгували, зайняла їх облаштуванням всередині коробочок."

Лист та роботи учнів Пєнки Генадієвої, з Болгарії (м. Варна).

"Меня зовут Пенка Генадиева. Я учитель в детском саду, уже 30 лет. У меня своя группа детей... Уже 10 лет занимаюсь преподаванием живописи в нескольких детских садах в городе Варна – Болгария.

Пенка Генадиева с детьми
Пенка Генадиева с детьми
Пенка Генадиева с детьми
Пенка Генадиева с детьми

После просмотра ваших фотографий я целую ночь вырезала и склеивала бумагу, была очарована этой работой. Не выдержала, и показала это детям...

Сначала я показала им как можно сделать аппликацию с помощью самоклеющей плёнки. Я сказала им, что сейчас мы будем делать волшебство... Мы резали и склеивали части композиции так, что бы оставить пространство между элементами. Наклеивая элементы друг на друга – получали нужную картинку. Таким образом, детали становились красочнее и больше по размеру. И вот так мы сделали красочное окно, потом второе окно, потом клеили стену и крышу дома...

После этого, я показала детям, как можно сделать облака. Для ребенка это немного сложнее сделать, но тоже очень нравится. И также солнце, и траву, и волны... Хочу сказать, что маленькие элементы мы вырезаем из самоклеющейся пленки - их легче приклеить. А большие элементы вырезаем или вырываем из бумаги.

Ирена
Ирена
Йоана
Йоана

Для "Звёздной ночи" мы делали много облаков – маленьких и больших. Когда я вырезала ножом звездочки – дети ахнули... Всю картину сделали за несколько дней, добавляя, все больше и больше облаков..."

Даниела, Илиан и Кристияна
Даниела, Илиан и Кристияна
Виктория и Ивелина
Виктория и Ивелина

Отже, друзі, маємо таких учасників "Весняної" виставки-конкурсу: Анна Куракова, Євгенія Перуцька та учні під керівництвом Пєнки Генадієвої. Як бачите, роботи справді творчі, з внесенням авторських оригінальних ідей та власного бачення. Мені подобаються усі, а вам? Пишіть свої враження та оцінюйте роботи в коментарях!

Щиро вітаю усіх учасників та гостей виставки з відкриттям! Виставка триватиме до 31 березня включно. І вже 1 квітня будуть оголошені результати виставки і конкурсу. Звичайно, інтрига не велика, але все ж є, і мені самій цікаво подивитися чим усе це закінчиться...сподіваюсь, вам також цікаво!

Ще раз, з відкриттям вас дорогі майстер-класівці! Ура, ми це зробили!!! ))

Коментарі

 • яга · 01.03.2011 09:29 · #

  Ура!!! Сердечно вітаю усіх з початком весни та конкурсом майстер-класівців!))

  Інтерпретація, як виявляється, теж річ цікава! Тому прошу організаторів конкурсу поставити по балу обом моїм "конкуренткам"!

  Забула сказати, що під цим ніком пише Аня Куракова :)

 • Ліля Тєптяєва · 01.03.2011 21:22 · #

  Я також дуже тішуся, що виставка все ж відбулася! Сподіваюсь, це буде хороший початок хорошої традиції для нашого МК! ))

  Я, в свою чергу, як організатор виставки та ведучий МК, не можу не відмітити досить високий рівень робіт, тому ставлю всім по балу! МОЛОДЦІ!!!

 • Елена · 01.03.2011 22:46 · #

  Анні Кураковій +1 бал!

 • Сашко · 02.03.2011 16:51 · #

  Усі молодці!

  Ані Кураковій +1

 • Серёня=) · 02.03.2011 17:06 · #

  +1 йде до Анни Куракової

 • яга · 02.03.2011 17:18 · #

  ого! все мені?) дякую, дуже приємно)

 • Оленка · 03.03.2011 08:06 · #

  Всі роботи сподобались, але свій голос віддаю Ані Кураковій. +1

 • CYBERMAG · 04.03.2011 09:09 · #

  Ух ти! Дуже гарні роботи.

  Також мені дуже подобається активність в коментарях і голосуванні. Для виключення зловживань в голосуванні, ми перевірятимемо всіх голосуючих, враховуватимемо їх час реєстрації на сайті, час перебування і іншу активність.

 • анна · 21.03.2011 21:14 · #

  Анні Кураковій +1!!!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.