Оголошення для майстеркласівців! (Объявления для МК-друзей! ) в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 19.01.2011 15:56

Дорогі майстеркласівці, впевнена, ви всі молодці щодо практикування у вирізуванні і клеєні, і у вас вже назбиралась купка досягнень в нашій паперовій справі! )) Друзі, маю для вас пропозицію прийняти участь у спільному проекті! Я вже кількома словами згадувала про цей проект в попередніх статтях, а зараз хочу ще раз нагадати.

Є чудова ідея створити віртуальну виставку творчих робіт усіх наших майстеркласівців! Для цього спільного проекту необхідні: ваші фото робіт, створених під натхненням даного блогу "Майстер-клас від Лілі", а також якесь ваше фото і коротка інформація про вас! Все дуже просто! )) До того ж, вже кілька майстеркласівців прислали свої роботи, тому чекаємо на решту учасників, не баріться!

Відкриття цієї віртуальної виставки планується на перший день весни, тобто 1 березня, прошу усіх прислати свої листи не пізніше 25 лютого! Також, запрошую усіх учасників та гостей на відкриття виставки (про конкретний час домовимось)! Запрошуйте на відкриття й своїх друзів! Зможемо обмінятися враженнями в коментах! )) Гадаю, буде весело всім!

Отже, друзі, чекаю ваші фото робіт та інформацію про вас у моїй скриньці liljaart@rambler.ru

Информация на русском.

Дорогие МК-друзья, уверена, вы все молодцы относительно вырезания и приклеивания, и у вас уже накопилось кучка достижений в нашей бумажной деле! )) Друзья, есть для вас предложение принять участие в совместном проекте! Я уже несколькими словами вспоминала об этом проекте в предыдущих статьях, а сейчас хочу еще раз напомнить.

Есть замечательная идея создать виртуальную выставку творческих работ всех наших МК-друзей! Для этого проекта необходимы: ваши фото работ, созданных под вдохновением данного блога "Мастер-класс от Лили", а также ваше личное фото и краткая информация о вас. Все очень просто! )) К тому же, несколько МК-друзей уже прислали свои работы, поэтому ждем остальных участников, не медлите!

Открытие этой виртуальной выставки планируется на первый день весны, то есть 1 марта, прошу всех прислать свои письма не позднее 25 февраля! Также, приглашаю всех участников и гостей на открытие этой выставки (о конкретном времени договоримся)! Приглашайте на открытие и своих друзей! Сможем обменяться впечатлениями в комментариях! )) Думаю, будет весело всем!

Итак, друзья, жду ваши фото работ и информацию о вас в моем ящике liljaart@rambler.ru

Кроме того, администрация сайта объявляет конкурс. Призовой фонд конкурса:

1 место - 100 юнитов

2 место - 75 юнитов

3 место - 50 юнитов

Каждый, кто примет участие в конкурсе получит 10 юнитов.

Победитель будет выбираться путем голосования в комментариях (любой пользователь сайта может проголосовать, написав комментарий и текст "+1").

Голосование продлится до 31 марта включительно. Победители будут объявлены 1 апреля 2011.

Коментарі

 • CYBERMAG · 12.01.2011 10:18 · #

  Значить так. Пройти повз таку подію я не можу, тому від імені адміністрації сайту підтримую конкурс.

  Призовий фонд:

  1 місце - 100 юнітів;

  2 місце - 75 юнітів;

  3 місце - 50 юнітів;

  Кожен, хто візьме участь у конкурсі отримає 10 юнітів.

  Обов*язкова умова - на одному з фото (або на всіх), разом з роботою має бути сфотографовано також текст "www.poglyad.com" написаний у довільній формі на листку паперу (це потрібно для запобігання можливим зловживанням).

  Переможець буде обиратись шляхом голосування в коментарях (будь-який користувач сайту може проголосувати, написавши коментар та текст "+1").

  Голосування триватиме до 31 березня включно. Переможці будуть оголошені 1 квітня 2011 року.

  Для Лілі завдання:

  Вести облік всіх учасників і повідомляти нас.

 • Ліля Тєптяєва · 12.01.2011 16:51 · #

  Ого, друзі, справа набирає обертів!))

  Всі, хто ще сумнівається у прийманні участі в цьому конкурсі-виставці, раджу не вагатися – бо ж юніти на дорозі не валяються, та й участь у виставці це суцільні плюси! Ще й мене потішите, а я усім буду рада!

  А якщо когось відлякує слово "конкурс" (є ж і такі – я, наприклад) – не переймайтесь, в кожній роботі зробленій своїми руками відчувається тепло і любов автора – а це завжди дорогого вартує!

  Щодо тексту "www.poglyad.com" на фото – і я можу це зробити, щоб тільки ці фоти були!

  Що ж, приєднуюсь до цієї привабливої пропозиції, і обіцяю вести облік та повідомляти про результати ведення обліку!))

  Чекаю від вас листів!!!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.