Подаруй мені золоту рибку! в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 18.01.2010 23:34

Пригадуєте казку Пушкіна про Золоту рибку? Хто б не хотів такого щастя – можливість швидкої реалізації бажань?! Але, де знайти таку віртуозку?.. А якщо і знайдеться, так з нею клопотів більше ніж задоволення!


Дорогенькі, без паніки!!!
Для нас, творчих і нестандартних, не проблема самим собі створити таку рибку – симпатичну, зручну в користуванні, невимогливу до себе, ще й з рідкісною властивістю виконування бажань!
Таку молодчинку не встидно і друзям подарувати і коханій людині!

Золоті рибки на любий смак
Золоті рибки на любий смак


А так, як усі "цивілізовані" рибки водяться, в основному, в акваріумах – склепаємо і нашій красуні кілька комфортабельних "гнізд".

Золоті рибки в своїх акваріумах
Золоті рибки в своїх акваріумах


Отже, Золота рибка, що виконує усі бажання – чекає на вас!

От що нам згодиться для успішного "розведення" золотих рибок:

1) зручне розміщення в просторі (робоче місце),
2) веселий настрій і приємна музичка (атмосфера),
3) "твереза" голова і чисті руки (санітарні вимоги),
4) "рибкоробні" засоби (інструменти та матеріали).

Якщо робоче місце знайдене, атмосфера сприяє творчій праці і робочі руки знежирені – саме час перевірити, чи усі матеріали та інструменти на місці: золотистий арт-папір, офісний щільний папір жовтих та рудих відтінків, арт-калька; дошка чи, як у мене, скло (з обклеєними скотчем краями) для розмітки та вирізання паперу; олівець і гумка, лінійка, канцелярський ніж і ножиці, двосторонній скотч; пробійники з круглим отвором (кілька різних діаметрів), долота (напівкруглі, двох розмірів), молоток, кусень цупкого товстого картону (на ньому будемо пробивати пробійником отвори).Беремо ідею "за роги" і не "тягнемо кота за хвоста" – ДО РОБОТИ!

Крок перший.
Малюємо олівцем довільні симпатичні рибки задуманого розміру на золотистому арт-папері. Кількість і форма рибок – залежить від вашої уяви та вміння, а щодо розміру – майте на увазі, що рибки до кінця роботи стануть дещо огрядніші і будуть мати більші габарити.

Вирізаємо ці рибки канцелярським ножем. Ті, що мають "алергію" на гострі предмети або просто не мають практики – можуть вирізати рибки ножицями.

Потім, приклеюємо золотисті рибки, за допомогою двостороннього скотчу, на рудий чи кукурудзяний відтінок паперу. При бажанні можна експериментувати і послідовність наклеювання відтінків паперу змінювати для кожної рибки індивідуально.


Домальовуємо рибкам плавники. Вирізаємо по контуру дещо відступаючи від нього (3-5 мм), щоб в кінцевому результаті утворилася "аура" попередньої риби. Під час вирізання слідкуємо, щоб не відрізати плавники рибам (яка ж це риба без плавників?).


Знову наклеюємо готових вирізаних риб, за допомогою скотчу, на інший відтінок паперу. Можна створювати відтінкову розтяжку "аури" риби від світлого до темного, від темного до світлого, або перемішану гаму - на свій смак.


Історія повторюється - вирізаємо по контуру з відступом від нього.


За браком часу чи терпіння можна й на цьому зупинитися – риба з двома "аурами" вже майже ідеальне створіння. Але для більшого ефекту вальорності казкової водоплаваючої – додаємо ще один шар паперу.


Порада: Краще вирізати кілька риб, щоб мати більший вибір самої симпатичної та бажанньовиконавчоспороможної серед них.

Крок другий.
Риби готові – красиві, блискучі, переливаються усіма теплими барвами...але чогось бракує – очей і луски! Які ж вони риби, без очей і луски?

Отже, беремо приготовані пробійники, долота і картон – робимо з наших риб "люди"!


Тепер загинаємо доверху отриману луску, створюючи їй деяку об'ємність.


Золоті рибки, які виконують усі бажання - ГОТОВІ!

Пам'ятайте! Маленькі золоті рибки виконують незначні дріб'язкові бажання, а великі золоті рибини – вагомі і грандіозні! Напровсяк краще мати у своєму арсеналі і тих і інших! І вже дарувати, друзям чи коханій людині, необхідну габаритну рибко для кожної окремо взятої потреби чи ситуації: якщо ніготь зломився – "На тобі, кохана, цю малесеньку рибчинку!", а якщо теща дістала – "Бери, друзяко, цю рибину, а то й дві!".

Крок третій.
Так, а тапер слід подумати й про житло нашої рятувальниці! Зробимо не складні, але дуже комфортабельні варіанти за допомогою конструкцій орігамі – акваріум-горнятко і акваріум-конвертик. Можна зварганити для рибки два різних житла, або одне на вибір (рибки).


Робимо акваріум-горнятко. Розміщення згинів розгортки орігамі-горнятка, в кінцевому результаті, буде таким.


Папір для риб'ячого житла однозначно має бути хоч трохи прозорим – це ж акваріум, тому беремо арт-кальку. Вирізаємо квадрат приблизно 21х21 см (в залежності від рибини він буде більший або менший) і згинаємо навпіл.


Потім, загинаємо до середини краї-кути отриманого трикутника.


Квартира для рибки у вигляді горнятка-орігамі - ГОТОВА!


Другий варіант помешкання для золотої рибки – орігамі-конвертик – робиться так само не складно.

Для "будівництва" цієї комфортабельної хатинки слід взяти листок арт-кальки А4 чи А5 розміру (в залежності від габаритів жительки). Покласти його горизонтально і позначити олівчиком середину листка (на його верхньому та нижньому краях). Це слід зробити для того, щоб при складанні кутів листка отримати симетричні сторони. Складаємо за такою схемою.


Після цього, не складними маніпуляціями пальців, загинаємо верхній та нижній боки конструкції до середини.


Далі складаємо конструкцію за такою схемою.


В кінцевому результаті отримаємо ось такий орігамі-конверт. Вигляд з переду та ззаду.


На передній частині конверта робимо отвори за допомогою пробійника, щоб наша рибка могла не тільки дихати, але й привертати до себе увагу завдяки цим створеним "бульбашкам повітря".


Житло для золотих рибок – ГОТОВЕ!

Ось наші рибки стали вдвічі щасливішими, так як отримали неабияку житлову площу! З чим їх, та й і вас також, поздоровляю!Даруйте своїм друзям і коханим тільки найкраще!

А Золота рибка, яка виконує усі бажання – чим не гідний подарунок до любої оказії!

Коментарі

 • CYBERMAG · 19.01.2010 10:58 · #

  Купа емоцій! Не уявляю, як то можна таке придумувати. Завжди захоплювався такими людьми. Респект і повага!

 • Ліля Тєптяєва · 19.01.2010 13:35 · #

  Ой, дякую, дякую!!

  Дуже-дуже приємно чути, що тобі подобаються мої майстер-класи!!

  А якщо у тебе є нереалізовані бажання - не барись, зроби собі золоту рибку - і без проблем!!!

  Наступний майстер-клас з "сердечною" листівкою - заходь, покажу як можна подарувати своє любляче серце в паперовому варіанті!

 • Вікторія · 20.01.2010 10:47 · #

  А рибки класненькі!!!

 • Ліля Тєптяєва · 20.01.2010 10:50 · #

  Можеш і собі зробити таку водоплаваючу симпатюльку!

 • Вікторія · 20.01.2010 10:54 · #

  Ой до цього потрібно мати талант, в мене вона не вийде(((

 • Ліля Тєптяєва · 20.01.2010 14:43 · #

  У тебе все вийде, тільки не бери пустого в голову і важкого в руки!!!)))

 • Вікторія · 20.01.2010 14:47 · #

  ))))

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.