Зимова листівка зі сніговиком в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 24.02.2013 21:38

Зима прямує до свого логічного завершення і ми з нетерпінням чекаємо весну, і тут самий раз було б розмістити якийсь МК з весняною листівочкою, але ж ні — викладаю МК із зимовою. )) Просто так склалося, що майстер-клас відбувся, а фото-звіт затримався. А от сьогодні якраз руки дійшли до цієї справи, і доки не опустилися — викладаю коротенький звіт МК.

Цей зимовий майстер-клас проводився в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й.Кобринського для групи учнів з Коломийської дитячої художньої школи та Нижньовербізької школи. Пройшов на "ура", тож є що показати і розповісти — може комусь згодиться.

Від самого початку планувалося створити нескладну зимову листівку (десь на годинку-півтори роботи) якоїсь простої форми, але з родзинкою. Тому за формою і конструкцією листівка була нескладною, а декор створювали за рахунок ажурних витинанок з дрібними елементами паперової пластики. Уся наша творча компанія (діти з викладачами та музейники) завзято пихтіли над листівками з веселими сніговиками, використовуючи при цьому техніку витинанки та аплікації.


За приклад брали мою листівку, хоча кожен в роботі намагався внести щось своє. А ось і коротенький фото-звіт з тієї зустрічі.


Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.