Майстер-клас з маленькими дітками в Коломийському музеї. в блозі Майстер-клас від Лілі · від Ліля Тєптяєва · додано 25.06.2012 23:07

Друзі, так вже склалося, що за останній місяць я провела три цікавих майстер-класи, кожен з яких не лише запам'ятався мені своїми яскравими моментами, але й додав мені безцінного педагогічного досвіду. До того ж, смію сподіватися, ці зустрічі були цікавими й практично-корисними для юних майстер-класівців.

Останній майстер-клас цього місяця виявився для мене незвичним, але не менш цікавим. Це була творча зустріч з найменшими моїми майстер-класівцями — дітками 5-6 рочків — вихованцями одного з коломийських дитячих садочків. Вже вкотре ініціаторкою цієї зустрічі виступила завідувачка науково-освітнього відділу НМНМГіП імені Й. Кобринського — Оксана Ясінська. Цього разу з дітками ми створювали нескладні невеличкі листівки в три кольори з простими рослинними композиціями. Під час зустрічі нам активно допомагали виховательки садочку, за що їм дуже дякую.

А ось і фоторепортаж з цього найсвіжішого майстер-класу. За фотографії дякую працівницям музею: Ірені Гулай-Назаровій та Оксані Ясінській.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.