Витончені прикраси з метеликами для романтичних дівчат в блозі Метеликоманія · від Ліля Тєптяєва · додано 04.09.2012 19:47

Нереально красиві, повітряні і майже невагомі прикраси створює художниця Деря Аксой (Derya Aksoy), яка є родом з яскравого сонячного Стамбула. Деря малює з дитинства, і навіть навчалася в Стамбульському Fine Arts College. Після навчання вона поїхала за коханим в Америку, де довго і важко звикала до нової культури і оточення.

Саме після багатолюдного й теплого Стамбула дівчина ніяк не могла прийняти холодну Америку. Їй в той час здавалося, що час уповільнився, а на вулицях було так порожньо в порівнянні з її рідним містом. Вона опинилася в новій країні, без роботи, без знання мови, без родини та друзів. І саме ця, здавалося б складна ситуація в її житті, й активізувала її творчість. За пропозицією своєї мами, яка завжди любила створювати цікаві речі своїми руками, до чого завжди заохочувала й дочку, Деря замовила купку намистин з бісером і почала з ними експериментувати — так почалася її ювелірна творчість.

А над створенням власної лінії прикрас романтична дівчина працювала сім років, і як бачимо — досягла в цій справі неабияких результатів. Наприклад, її метелики виглядають майже як живі, і навіть не здивуюся, якщо до них "клеяться" природні прототипи.


Метеликів для своєї ювелірної колекції Деря створює з тонкої прозорої органзи і шовку, на які наносить малюнок реальних метеликів. Органза дає можливість зробити крила надлегкими і прозорими, а шовк передає яскраві кольори. Таким чином художниця досягає найбільшого ефекту схожості і природної легкості виробу. В якості кріплення вона використовує стрічки, шовкові смужки, делікатні ланцюжки і намистини, що нагадують булавки.

Колекції Дері Аксой можуть позаздрити справжні колекціонери метеликів. І, погодьтеся, дівчата в її прикрасах виглядали б неймовірно романтичними і практично казковими створіннями.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.