І знову оригінальна ювелірка для моднячок! в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 06.05.2011 23:12

Ювелірка бренду A|E|M (Adrian Eric Morales), з Великобританії, цікава тим, що в ній практично оживає історія. Прикраси цього бренду – це повернуті до життя і перетворені на сучасний дизайн вінтажні деталі одягу, елементи прикрас, значки та інші дрібнички. Матеріали, що використовуються в цій ювелірці, збираються зі всього світу, це унікальні предмети з історією і характером. Конструкції створюються на замовлення, і відображають синтез минулого і сьогодення. На колекції майстра надихає його оточення, мистецтво, люди, кіно, і любов до деталей, особливо старовинних, так як вони як найкраще виражають дух і зміст.

А ось і "холодний" мінімалізм тайванської ювелірки. Та такою вона виглядає лише на перший погляд, адже концепт цих виробів глибоко життєвий, і навіть глибинний. Це бетонні персні, які дизайнер називає "кільцями з життям". Філософія концепту в тому, що перстень живе разом з власником і змінюється щохвилини, як і його власник. Через характер матеріалу, зовнішній вигляд та колір персня стає глибшим і яскравішим, за рахунок тріщин та вибоїн, що так чи інакше наносяться власником на протязі життя, і цим відображають звички самого власника персня. Цей перстень стає унікальним з кожним днем, навіть з кожною хвилиною.

А це ювелірка Aiyna Singh з Великобританії. Вона каже, що любить все яскраве і красиве, і черпає натхнення з оточення, різних текстур і форм в природі, а також диких тварин. Її прикраси виконані зі стерлінгового срібла, і вона вважає, що ювелірні вироби – це прекрасний спосіб самовираження для творця і власника.

Ювелірка британського бренду Anabel Campbell має свої оригінальні фішки. Дизайнерка Анабель черпає натхнення для своїх конструкцій з яскравих оптимістичних кольорів і сміливих моделей світового текстилю та народного костюму. Її захоплюють традиційні технології, що до цих пір використовуються в багатьох частинах світу, і вона намагається зберегти ці елементи у своїй роботі, вважаючи за краще використовувати ручну роботу виготовлення, аніж методи масового виробництва.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.