Дизайнери знову дивують! в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 11.10.2010 23:37

Так як прикраси в центрі уваги сьогоднішнього життя, "Клер і Арно" (Claire & Arnaud), французькі дизайнери і друзі, заснували свій власний бренд "Орігамі Ювелірні вироби" (Origami Jewellery).

Цей проект був створений під натхненням краси японської творчості орігамі, а ідея їм прийшла в голову в зимову ніч під час складання орігамі з їхнім вчителем, натхненником і другом Масаюкі Муракамі (Masayuki Muraki). Для створення цієї колекції пара вирішила поїхати до Японії, щоб відшукати майстрів, які б могли точно відтворити крихкі форми орігамі-конструкції. І ось вже з січня 2008 року Claire & Arnaud представляють свою першу колекцію прикрас з моделлю Tsuru ®, символом миру в Японії. І сьогодні коштовності Origami Jewellery доступні в усьому світі.

Ще одна представниця дизайну прикрас для жінок – Хізер Голдберг (Heather Goldberg) зі своїм проектом Shadowplay. Беручи натхнення зі структури океанічного арагоніта, кристалічних утворень, павутинки і концепції створення абстрактного невидимого видимим, Shadowplay втілює загадковий і містичний дух в реальності.

Хізер довго шукала матеріали для створення красивих, єдиних у своєму роді, штукенцій ручної роботи, те, що найкраще підійшло б для її концепції оригінального намиста. Вона більше тяжіла до органічних джерел, тому й обрала природно забарвлену пряжу і кристали Сваровскі (Swarovski Elements).

Родом з Майамі, Хізер Голдберг досліджувала дизайн моди та історію мистецтва в Лос-Анджелесі та Каліфорнії, закінчила навчання у школі мистецтва і дизайну в 2009 році. Сьогодні Хізер живе і працює у своїй студії, що у Лос-Анджелесі.

Ну все, любительки фішбонів і черепів в ауті! )) Щеб пак, адже зробити зі звичайної тваринної щелепної кістки чи клешні краба справжнє мистецтво – оце креативчик! Перша колекція нью-йоркської дизайнерки Elizabeth Knight тепер доступна всім. Кажуть, що в Америці вони продаються буквально в двох місцях, а в Європі їх немає взагалі. Виконуються спешл на замовлення. В роботах використовується окислене срібло.

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.