Зробити корисну їжу ПРИВАБЛИВОЮ - не проблема! в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 31.01.2010 18:24

Смачно поїсти, мабуть, любить кожен. Інша справа - для кожного СМАЧНЕ індивідуальне. Всім зрозуміло - що для одного смакота, для іншого може виявитися "фубякою". І тут грають роль не тільки смаки з дитинства, але й сама наявність цього самого ДИТИНСТВА.

Дорогенькі, ті хто має діток мене зрозуміють - нагодувати корисною їжею перебірливу дитину це практично геройство! Адже, як пояснити маленькій дитині що корисна їжа НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО має нам подобатися, але її ОБОВ'ЯЗКОВО треба їсти? І як взагалі можна "примусити" малу нехочуху їсти корисні продукти?

А буває, що таким перебірливим виявляється й ваш коханий, який пічкається на робочій обідній перерві чим-небудь тільки не корисною їжею.

Винахідливі японські дизайнери "веселої" корисної їжі пропонують свій варіант споживання продуктів для дітей та дорослих.

Основний їхній секрет - замаскувати їжу під тваринок, мультяшних героїв та сюжетні картинки. І кінцевий результат буде приблизно таким: "З'їж цього котика і мишку - рис і м'ясо треба їсти! Не любиш морквочку і яблучко - не біда - метелики і гусінь замінять їх! А це, дитинко, не яєчко, а їжачок! От ще Міккі-Мауса з'їж - і підеш гуляти!"

Ця тема завжди буде актуальною - швидко, красиво, корисно, і дитині догодити, і себе потішити! Та й ідея не складна, і досить реалістична для виконання.

Як вам усе це розмаїття? Слинка набігає?

Це БЕНТО - традиційний японський ланч, однопорційна упакована їжа. Традиційно бенто включає рис, рибу або м'ясо і один або декілька видів нарізаних сирих, просмажених або маринованих овочів в одній коробці з кришкою. При приготуванні цієї смачної краси японці ніколи не використовують воду з під крану, а лише спеціалізовану очищену воду!

А кожен "поважаючий себе японець" робить своє бенто по-своєму.

Така собі компактно розміщена, калорійно збалансована, привабливо виглядаюча їжа. Чому б і собі не взяти цю ідею на озброєння?

І що тільки ці "дизайнери вареного рису" не придумають!

Можна й собі таке придумати, хіба ні? Таке собі бенто а-ля-юкрейн. Якось симпатично, чисто по-українські, повиліплювати варенички, та й повикладати їх у вигляді свинок та корівок, прикрасити морквочкою та зеленню, ну все як у доброго господаря! А ще з овочів та фруктів зварганити собі в мисочці "садок вишневий коло хати"! Краса!

Звичайно, якщо комусь сподобалося таке їстівне мистецтво і буде бажання й собі щось таке наліпити - можна використовувати різні варіації продуктів, не обов'язково традиційні японські.

І не страшно, якщо ви не відвідували уроки ліпки - простеньке оформлення і свіжа ідея зроблять свою справу - справлять на усіх необхідне враження. До того ж, рецептів універсальних немає, адже у всіх свої продуктові переваги. Корисними будуть зелені овочі: кущики з броколі, камінчики із зеленого горошку, зірочки з морквини, травичка з солодкого перцю, декоративні прикраси з горіхів та ягід.

Поздоровляю вас! Ви успішно переглянули 133 картинки з японськими бенто і майже не заслинилися!

Тепер швиденько біжіть на кухню і зробіть собі та дітям (якщо маєте такі "квіточки життя") щось в цьому дусі!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.