Креативні канапки. в блозі Моднячкам на замітку · від Ліля Тєптяєва · додано 28.01.2010 23:57

Всі ми, час-від-часу, не проти перекусити канапками, хіба ні? Правда, хтось полюбляє сандвічі, а хтось і бутерброди. Та від зміни назви це блюдо не стає не кращим не гіршим.

Та все ж, дещо таки може покращити споживання цих "заправлених" кавалків хліба. Я маю на увазі зовнішній вигляд канапок. Адже, веселий вигляд бутербродів здатен творити дива, наприклад, пришвидшити поглинання цього перекусону маленькими дітьми! Ось за цю відчайдушну справу і взявся британський "дизайнер канапок".

Отже, креативні канапки від Марка Нортиста.

Його витвори мистецтва настільки прості, що скопіювати його твори може будь-хто. А творчі послідовники Марка можуть навіть перевершити його, експериментуючи з різними харчовими продуктами, замінюючи відсутні наявними у своїх холодильниках. Це зовсім не складно!

Ці "художні полотна" може створити будь-хто своїми руками, а потім з успіхом з'їсти. Інструменти та матеріали для цієї творчості всім доступні: білий та сірий хліб, морква, огірок, зелень, шинка, помідор, перець, маслини, морська капуста, ковбаса.

Такими симпатягами і дітей можна порадувати і гостей. А якщо прикласти додаткових фантазійних зусиль, то можна навіть створити тематичні бутіки для своїх друзів на тематичній вечірці.

Ну то як? Беремо ідею на озброєння?

Прощавай банальний кусень брота з бутером!

Нехай живе фантазія Марка Нортиста!

Щоб залишати коментарі, необхідно авторизуватись.